پرسش و پاسخ جلبریک PS4

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
نیاز نیست برای بازی به نت وصل شد هز سری؟

Sent from my TA-1004 using Tapatalk

خودم 5.05 هستم برای همین اصلا ازش استفاده نکردم خودمم خسته شدم اگر pc نداشتم بازی های جدید روی pc نگرفته بودم آپدیت میکردم

چون راه انجام متد باید کابل lan قطع کنی یعنی دسترسی به اینترنت باید قطع بشه و با وصل شدن به اینترنت کلیه بازی ها قفل میشن
پس تا زمانی که به اینترنت وصل نشدی میتونی بازی کنی
فقط ایراد بزرگ این روش یک سوپر اکانت میخوای که اونم مغازه دارها دارن باید کنسول بدی بهشون فول گیمش کنن بدرد شخص عادی نمیخوره

5.55 هستم والا و خستم از اینهمه صبر؛ خرید فروش بازی به صورت دسته دوم هم فوق العاده سخت تر و حوصله تر از قبل شده. قبلنا یه بازی دست دوم رو راحت یه روزه پیدا میکردی و میخریدی و 15 20 تومن ازش کم میکردی 2 هفته 3 هفته بعد راحت میفروختی در عرض یه روز.
الان قیمتها که سر به فلک میکشه رسما و بازیهای تازه لانچ شده رو که اصلا نمیشه خرید (البته خدا رو شکر وضع مالی من بد نیست ولی ارزششو نداره واقعا یه بازی 60 دلاری رو 700 800 تومن پولشو بدی) و بازیهایی که میخوای بفروشی هم اصلا خریدارش نیست!!
از طرفی مطمئن باش تا وسطای 2019 کنسول بعدی سونی رسما لانچ شده و تو بازاره، پس منتظر چی باشیم دقیقا؟الان من همین فیرمور گند 5.55 ام رو هم نگه دارم حتی بازیهای جدیدم نمیتونم بازی کنم چون یا خودشون فیرمور بالاتر میخوان یا آپدیتی که براشون اومده و منم اصولا بازی رو بدون آپدیت بازی نمیکنم

خودم pc دارم ولی قفل denuvo اومد ضدحال شد ps4 هک شد منم خریدم ولی پشیمانم با این مسخره بازی های هک که روی 5.05 مونده و بازی های جدید هم اجرا نمیشن
خدارو شکر وضع مالی منم بد نیست ولی تاحالا نشده بابت بازی پول داده باشم (لطفا بحث پایرسی بد یا خوب هست دوستان پیش نکشن نظر خودم میگم فقط)
به نظر من تا وقتی نماینده ای از شرکت بازی ساز یا کنسول توی ایران نباشه پایرسی کن حالش ببر
اگرم تواناییش داری یک pc سرهم کن العان کلیه بازی های روز pc به لطف گروه cpy کرک شده کنسول هم دستش نزن
اگرم با موس و کیبورد حال نمیکنی دسته xbox یا ps4 وصل کن به pc

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
خودم pc دارم ولی قفل denuvo اومد ضدحال شد ps4 هک شد منم خریدم ولی پشیمانم با این مسخره بازی های هک که روی 5.05 مونده و بازی های جدید هم اجرا نمیشن
خدارو شکر وضع مالی منم بد نیست ولی تاحالا نشده بابت بازی پول داده باشم (لطفا بحث پایرسی بد یا خوب هست دوستان پیش نکشن نظر خودم میگم فقط)
به نظر من تا وقتی نماینده ای از شرکت بازی ساز یا کنسول توی ایران نباشه پایرسی کن حالش ببر
اگرم تواناییش داری یک pc سرهم کن العان کلیه بازی های روز pc به لطف گروه cpy کرک شده کنسول هم دستش نزن
اگرم با موس و کیبورد حال نمیکنی دسته xbox یا ps4 وصل کن به pc
والا منم PC دارم و PC امم اتفاقا کانفیگ خوبی داره ولی برای کار صرفا ازش استفاده میکنم و اصلا برای بازی و اینا حال نمیکنم باهاش. بعد مدتها دموی رزیدنت اویل 2 رو از استیم گرفتم اونم صرفا برای تست کارت گرافیکم :D قیمت بازیها خنده دار شده دیگه خداییش.
چطوری تو کشوری که حقوق یه مهندس خوب 2.5 در ماهه، یارو میتونه 800 تومن پول یه بازی PS4 بده؟ یعنی فاجعه بار تر از این وجود نداره که 1/3 یه حقوق تازه خوب رو باید بدی پول یه بازی PS4

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
خودم 5.05 هستم برای همین اصلا ازش استفاده نکردم خودمم خسته شدم اگر pc نداشتم بازی های جدید روی pc نگرفته بودم آپدیت میکردم

چون راه انجام متد باید کابل lan قطع کنی یعنی دسترسی به اینترنت باید قطع بشه و با وصل شدن به اینترنت کلیه بازی ها قفل میشن
پس تا زمانی که به اینترنت وصل نشدی میتونی بازی کنی
فقط ایراد بزرگ این روش یک سوپر اکانت میخوای که اونم مغازه دارها دارن باید کنسول بدی بهشون فول گیمش کنن بدرد شخص عادی نمیخوره
بله تحقیق کردم راجبش

یکی از دوستان نوشته بود برای هر بار اجرای بازی باید وصل ششی به نت که اگه اونجور بود واقعا مسخره بود
ولی اینم باز ریسک بن دارن شاد ایدی کنسول توی سرورها بمونه با شناسایی اکانتا که تخلف کردن شاید برخورد کنه

f_s10224

کاربر سایت
Mar 20, 2015
12
بله تحقیق کردم راجبش

یکی از دوستان نوشته بود برای هر بار اجرای بازی باید وصل ششی به نت که اگه اونجور بود واقعا مسخره بود
ولی اینم باز ریسک بن دارن شاد ایدی کنسول توی سرورها بمونه با شناسایی اکانتا که تخلف کردن شاید برخورد کنه

ریسک بن شدنش هر چی که باشه این یه گلیچ از طرف خود سونی هست و سونی باید ببندش نه اینکه من گلیچ رو پیدا کنم بعد بگم استفاده نمی کنم...دقیقا مثل قدیم که یه اکانت روی سه تا کنسول می تونست یه بازی رو آنلاین کنه .....ما خیلی با بچه ها اینطوری بازی خریدیم تا اینکه سونی بستش و کسی هم بن نشد ....و الان دوتا انلاین می تونن بشن و یکی فقط افلاین می تونه باشه (ظرفیت)

• Like
Reactions: Mehrdad092000

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
ببخشید نمیدونستم تو کدوم بخش این سوال رو مطرح کنم.

دوستان بازی NFS Payback رو میخواستم رو کنسول جیلبریک شده نصب کنم سوالم اینه که این بازی نیاز به اتصال به اینترنت داره؟ یا مشکلی با اجرای آفلاین و بخش داستانیش نداره؟

اول اومدم از p30day دانلود کنم که حجم بازی رو زده 16 گیگ بعد چشمم خورد به دانلودها که حجم بازی رو زده 22 گیگ چه تفاوتی دارن؟ در ظاهر که جفتشون از یه ریجن دامپ شدن و ...

سپاس

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ببخشید نمیدونستم تو کدوم بخش این سوال رو مطرح کنم.

دوستان بازی NFS Payback رو میخواستم رو کنسول جیلبریک شده نصب کنم سوالم اینه که این بازی نیاز به اتصال به اینترنت داره؟ یا مشکلی با اجرای آفلاین و بخش داستانیش نداره؟

اول اومدم از p30day دانلود کنم که حجم بازی رو زده 16 گیگ بعد چشمم خورد به دانلودها که حجم بازی رو زده 22 گیگ چه تفاوتی دارن؟ در ظاهر که جفتشون از یه ریجن دامپ شدن و ...

سپاس
مشکلی نداره دوست عزیز میتونید آفلاین بازی کنید

نسخه دانلودها آپدیت شده هست و نسخه p30day بدون آپدیت
نسخه ی دانلودها رو دانلود کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر