پرسشنامه تحقیقی بازی‌سنتر درباره خرید آنلاین

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
تکمیل کردم. خداییش از خرید آنلاین در وضعیت فعلی خیلی راضیم، اونم فقط و فقط به خاطر دیجی کالاست... به امید اعتمادسازی آنلاین بیشتر.

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
اینجا باید بیاییم بگیم ما هم تکمیل کردیم ؟ چیزی میدن ؟ :bighug::d

متاسفانه یک قسمت باز نبود تا بتونیم نظر شخصیمون رو بگیم و به قولی آخر پرسشنامه باز نیست

آقا هر کسی میخواد هرکاری بکنه ، لطفا لطفا و باز هم لطفا برای بلند مدت برنامه ریزی کنه و واقعا مشتری مدار باشه
اگر برنامه بلند مدت باشه ، نیازی نمیبینید که یک شبه مایه دار بشید و روی سود بلند مدت تکیه میکنید . اینطوری هی به قیمت بازار و اینکه بقیه چقدر دارن روی جنس میخورن نگاه نمیکنید . سیاست سود کم یا بهتر بگم سود معقول و فروش تعداد بالا رو شدیدا توصیه میکنم .
مشتری مدار که باشید ، تضمینیه برای خدمات پس از فروش بهتر و ( در صورت خراب بودن جنس ) پیگیری گارانتی کالا و ...
کم نداشتیم از این سایت های خرید فروش آنلاین که الان یا دارن بنجل میفروشن یا سودهای آنچنانی میکنن و ملت رو ... تصور میکنن و فقط میخوان سود کنن .
به امید موفقیت روز افزون دلسوزان این مردم

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
با میثم موافقم.
الان مردم کم کم به فروشگاه های اینترنتی اعتماد کردن ولی مشکلشون قیمت هست. وقتی فروشگاه یه کالا رو 100-200 تومن گرون تر از بازار میده معلومه فقط تعداد معدودی که زیاد تحقیق نمیکنن ازش میخرن ولی اگه قیمت منصفانه باشه 70-80 درصد مردمی که با اینترنت آشنا هستن مطمعنا خرید اینترنتی رو ترجیح میدن.
دیجی کالا الان حکم ebay ایران رو داره ولی حوزه های محدودتر مثل گیمینگ به فروشگاه های تخصصی و درست و حسابی نیاز دارن البته از نوعی که بالا گفتم.

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
سلام
یه سوال داشتم، اقلام خوراکی و کتاب آنلاین و پرداخت قبوض که توی سوالا اومده ارتباطش با بازی های کامپیوتری چیه؟ :-/
قصد بدی از سوالم ندارم، میخوام احتمالا جواب بدم به سوالا که دارم میپرسم.
خیلی ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر