پرسشنامه تحقیقی بازی‌سنتر درباره خرید آنلاین

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
ارسال رایگان محصول با حداقل نصف با مشتری و نصف با فروشنده خیلی اهمیت داره.
در کل خیلی از اجناس هستن که با هزینه ارسالشون بیشتر از قیمت بازار تموم میشه.
اینجوری آدم ترجیح میده خودش بره حضوری خرید کنه.
ارسال رایگان رو جدی بگیرید. یکی از دلایل موفقیت دیجی کالا هم همینه...

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
سلام شما یه سوال دارین که فکر میکنم جای یه گزینه خالیه
سوال اینه
.انتخاب شما درباره ی وب سایت یک فروشگاه آنلاین به کدام گزینه نزدیک تر است ؟
  • وب سایتی با طراحی به روز و پیشرفته،قیمت های بالا و گارانتی شناخته شده تر
  • وب سایتی با طراحی ساده و معمولی،قیمت های پایین و گارانتی کمتر شناخته شده
چرا نباید این هم باشه
وب سایتی با طراحی ساده {یا به روز} قیمت های پایین با گرانتی های شناخته شده تر یا بدون گرانتی

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
تکمیل شد.ولی اینم بگم که کلا ما هرچیزی که می خریم کلی هم بابت گارانتیش پول میدیم.وقتی هم که مشکلی پیش میاد میگن گارانتی توی ایران الکیه!!برو پی کارت

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
من هم انجام وظیفه کردم.
تکمیل کردم. خداییش از خرید آنلاین در وضعیت فعلی خیلی راضیم، اونم فقط و فقط به خاطر دیجی کالاست... به امید اعتمادسازی آنلاین بیشتر.
امیدوارم تبلیغات حساب نشه ولی برای گوشی از گوشی شاپ خرید بکنی حتی پایینتر از قیمت بازار در میاد.
دیجی کالا یکی دو سال پیش اوجش بود و واقعا عالی بود و قیمت کف بازار بود و اجناس هم همیشه موجود الان همه کالا هاش کنارش زده ناموجود.یا قیمتی خیلی خیلی بالاتر داره مثلا موبایلی بود که تو بازار 750 بود و توی گوشی شاپ 760 با تحویل رایگان بود و توی دیجی کالا 955 تومن بود!!
برای بازی کامپیوتر و کنسول هم که خوب خوددتون میدونید.
ای کاش بازی سنتر بخش فروش کنسول و بازی و کد دیجیتال رو راه بندازه با قیمت معقول تا سرپناه ما گیمرها بشه.
ظاهر سایت ساده باشه ولی در دسترس و گارانتی نداشته باشه و مهلت تست پنج روزه داشته باشه با قیمتهای پایینتر ، عالیتر هستش.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ما هم شرکت کردیم.
اما یک نکته در مورد سوال 6 که خیلی مهم است. من به شخصه ترجیح میدم از بازار خرید کنم چون به دلیل وضعیت درهم و مشکلات بازار ایران میتونم هم محصول رو از نزدیک ببینم و تست کنم هم قیمت کمتر بگیرم. اگر سایت مطمئنی باشه که بشه با خیال راحت و بدون مشکل ازش خرید کرد و قیمتشم مناسب باشه آنلاین رو ترجیح میدم. ولی با شرایط کنونی کشور و بازار به هیچ وجه در مورد سخت افزار خرید آنلاین رو انتخاب نمی کنم

در ضمن کلا گارانتی توی ایران حکم کشک رو داره پس فکر نکنم مهم باشه مگر اینکه گارانتی خود شرکت سازنده باشه که فکر کنم توی ایران شدنی نیست

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
773
تکمیل شد اما سوال چهارم خیلی جوابای مسخره ای داشت! قیمت معقول هیچ جایی ذر نشده بود و همین ها ذهن فرد رو به سمت دزد بودن فروشنده یا نا مرغوب بودن کالا میبره!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسی سایت با طراحی پیشرفته و گارانتی نمیدونم امارات و دوبی نمیخواد قیمت اولویت اصلی قشر بیشتر اینجاست و همه دنبال قیمت معقولن نه کیبورد لاجیتیک 700 هزارتومن که مال افراد مخصوصه و در بازار هم هست حتی با قیمت شاید پایینتر ..

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
اگر امکانش بود کاشکه نتیجه کلیو اینجا در پایان میذاشتین تا ما هم ببینیم نظر اکثر جامعه گیمر که این سایت نمیاندشونه چیه،نظرسنجی جالبی بودش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر