پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
.واسه بقاء این سایت پولم میدیم چه برسه به جون!
احتمالا منظورت این بوده: جونم میدیم چه برسه به پول:biggrin1:
میگم چه باحال سالی 5000 تومن بدی ، بعد خبرنگار بفرستن E3 و TGS و GC !! ، دیویدی در خونتون بیارن ، تریلر های با حجم کمرشکن آپلود کنن ، بهت فضای رایگان بدن ، بهت سابدامین بدن،فروشگاه اینترنتی بزنن ، بعد تو اون فروشگاهه تخفیف هم بدن:biggrin1:،ازبین تخفیفیها جایزه و بعضی حالات مجانی هم بدن ، سرعت سایت هم بیشتر بشه ،بانک هم نری!!!،میگم چیز دیگه نمی خوای؟

قیمت 12-15 هزار تومن هر نیمسال خوبه یعنی سالی 24 تومن تا 30 تومن (من وضع خودم خوب نیست ولی این پول مبلغش خیلی ناچیزه نمی دونم چرا با مبالغ بالاتر مخالفت میشه)

با بعضی از دوستان خیلی مواقفم ، :واحد کردیت بیاد تو سایت،ولی کاربرهای پرمیوم کردیتی که سر هر ماه شارژ میشه واسشون ، بیشتر باشه

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
احتمالا منظورت این بوده: جونم میدیم چه برسه به پول:biggrin1:
میگم چه باحال سالی 5000 تومن بدی ، بعد خبرنگار بفرستن E3 و TGS و GC !! ، دیویدی در خونتون بیارن ، تریلر های با حجم کمرشکن آپلود کنن ، بهت فضای رایگان بدن ، بهت سابدامین بدن،فروشگاه اینترنتی بزنن ، بعد تو اون فروشگاهه تخفیف هم بدن:biggrin1:،ازبین تخفیفیها جایزه و بعضی حالات مجانی هم بدن ، سرعت سایت هم بیشتر بشه ،بانک هم نری!!!،میگم چیز دیگه نمی خوای؟

قیمت 12-15 هزار تومن هر نیمسال خوبه یعنی سالی 24 تومن تا 30 تومن (من وضع خودم خوب نیست ولی این پول مبلغش خیلی ناچیزه نمی دونم چرا با مبالغ بالاتر مخالفت میشه)

با بعضی از دوستان خیلی مواقفم ، :واحد کردیت بیاد تو سایت،ولی کاربرهای پرمیوم کردیتی که سر هر ماه شارژ میشه واسشون ، بیشتر باشه
بله؟؟؟؟ چه خبره؟؟؟
12-15 هزار تومن هر نیمسال؟منطق این مبلغ چیه؟؟؟؟

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
سلام دوستان..
من يه 1 سالي هست كه در خدمت شمام و به جرعت مي تونم بگم سايت پيشرفت هاي بسيار و خيلي خوبي داشت...
اين كار هم خوبه اما به شرطي كه ميان اعضا اختلاف نيفته و به قول معروف اختلاف طبقاتي نشه !
مثلاً كاربر هاي معمولي در همين سطح الان بمونن و پايين نيان.
اگر بخواد كاربر هاي پولي هم دسترسي به يك سري امكانتات مثل دانلود تريلر و يا بازي داشته باشن كه اگر اينجور باشه باز براي كاربر هايي كه از Dial-up استفاده مي كنند مناسب نيست و مي دونم مديران اينو مي دونند پس اين قطعاً جزو امكانات نيست ! همينجوري معمولي اين قابليت ها رو داريم و داشته باشيم !
ديگر قابليت ها مثل مثلاً گالري سايت باشه كه خيلي وقته از روي سايت برداشته شده ! ( براي كاربراي پولي برشگردونيد ! )
اينا همه در حد پيشنهاد و سر قيمت هم دوستان لطفاً بحث نكنند و فقط پيشنهادات خودشونو ارائه بدند انشالله اگر خواست ره بيفته مديران عزيز براي قيمت با دوستان مشورت مي كنند الان فقط سر امكاناتش گفتگو كنيد.
موفق باشيد...
مديران خواهشاً بيان كمي از قابليت ها رو براي دوستان و من بگند تا كليت دستمون بياد.
اين حجم آواتار و سايزش اگر عوض شه من ميليوني پول مي دم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

psp programer

کاربر سایت
Apr 3, 2008
20
به فکر ما زغالی ها هم باشید

سلام به همگی

بعضی از اعضای سایت با دایل آپ وص میشن . این انصاف نیست که هزینه مشابه با دیگران پرداخت کنن.
اصلا به زور خود سایت رو بالا میاره تا چه رسد برای دانلود فلان فایل با حجم خفن
اقدام کنه این دایل آپ

من که فقط هر چند وفت یک بار برای چک کردن مطالب سری میزنم .
و نباید با کاربران فعال مساوی شناخته بشم :biggrin1:

خواهشن تصمیمی بگیرید که لااقل از اعضای سایت کمتر نشه
با تشکر از همگی
موفق باشید:-"

sasi mankan

کاربر سایت
Jun 30, 2008
2
بنظر من بهتر نسبت به فعال بودن یا فعال نبودن حق اشتراک بدیم

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
اين امكانات به نظر من رسيد :
1-ويرايش user tag به دلخواه
2-وجود تاپيك هاي خاص اين اعضا
3-ارائه محصولات مورد درخواست اعضا (البته با پرداخت جداگانه قيمت محصول).
4-اختصاص دادن يك Email از سايت Bazicenter
5-امكانات بهتر پروفايل (مثلا باكس با حجم بيشتر)
6-بيشتر كردن سايز آواتر و امضا
7-لوگو زيباي براي اين اعضا ;)
8-امكانات ويژه : مثلا خريد اينترنتي از سايتهاي خارجي (البته با پرداخت هزينه)

قيمت هم متناسب با امكانات. مثلا براي امكانات بالا ساليانه 20000 تومان .

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
انقدر پست ها زیاد بود که نظرات دوستان رو نخوندم.
به نظر من اگر محصولات اختصاصی برای سایت تهیه بشه خوبه.
وجود نقد ها و پیشنمایش های اختصاصی برای سایت با استفاده از یک اکیپ خوب مثل قدیم من حاضرم دوباره فعالیت کنن.(فکر کنم این بهتر از بقیه باشه)
مثلا والپیپر های گیم والپیپر رو با کیفیت بالا فقط برای اعضایی که پول دادن.
........
کلا خدمات جالبی فراهم بشه من زیاد مخم قد نمیده:biggrin1:

پرداخت حق عضویت هم همون 5000 تومن خیلی خوبه فکر کنم پول یه بازی باشه که همه بتونن پرداخت کننن;)

Xiphi

کاربر سایت
Aug 15, 2007
9
به نظر من به جای حق عضویت سالیانه، امکانی گذاشته بشه تا کاربرها بتونند با پول، کردیت بخرن و از کردیت برای خرید بعضی از امکانات سایت استفاده کنند.
مثلاً برای خریدن Theme جدید 500 کردیت
اسمایلی جدید 10 کردیت
ساختن گروه طرفدار (fanboy بازی) 10000 کردیت
تبلیغات و ...
برای خرید هر 100 کردیت، 1000 تومان پرداخت و حداقل خرید، 1000 کردیت باشه.
اینطوری به کاربر حق انتخاب می‌دید که چقدر پول خرج کنه و با کردیتی که به دست میاره چه امکاناتی رو بخره. این سیستم کاملا مشابه خیلی از بازی‌ها هستش و مناسب برای یک سایت مرتبط با بازی.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا
من با 5000تومن موافقم و براحتی با 5500قید سایتم میزنم
اون سایتی که ما و بچه ها تا بستون پارسال داشتیم و 10000تومنم براش میدادم
ولی الان سایت از هر نظر یک نو ع رکود داشته-کلا فعالیت ها خوابیده-
از وقتی هم اون دکمه
لا مصب
تشکر رو حذف کردید
بچه ها بیشترشون دل و دماغی برای خبر گزاشتن و از این جور کار ها ندارن
نمونه هم زیاده که عمرا نام نمیبرم برید اونایی که خبر میزاشتن رو پیدا کنید
ببینید الانم میزارن
در ضمن شاید بازدید رفته باشه بالا ولی با این افت کیفیتی که سایت
داره-با این وضع سیایت های مالی انجمن BCمطمئن باشید بدترم میشه
و
.
.
.
:cool::(:-"

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
اولا به نظر من این کار پیشنهاد و فکر بسیار خوبی هست و میتونه در پیشرفت سایت کمک خوبی برای مدیران باشه.
ثانیا من پیشنهادات خودم رو در 2 سیر توضیح میدم:

سری اول:
به نظر من تا الان سایت هر امکانی که توانسته اضافه بکنه در اختیار تمام اعضاش قرار داده و عمومی بوده و الان که داره یک چنین طرحی راه میوفته بنظرم بهتره یکسری امکانات اختصاصی بشه مثل:
1- داشتن پیام های بازدید کننده پروفایل یا همان BC-360

2-تعداد پیغام خصوصی بالا(500)

3-ساختن البوم شخصی

4- شرکت کردن در گروه های کاربری

سری دوم که امکاناتی هست که باید در سایت بوجود بیاد و مختص این کاربران باشه:

1-اواتار با حجم حداکثر 20KB

2- امضا با ابعاد طولی بیشتر و حجم کمی بیشتر

3-در نظر گرفتن تاپیک های اختصاصی و فعالیت افراد خاص سایت در ان تاپیک ها*

4-نمایش اعضای پنهان برای این افراد(البته اعضا و نه مدیران)

5- و در نهایت امکان خرید از فروشگاه اینترنتی بازی سنتر**

* مثل همین Wallpaper و یا همین تاپیک تکنولوژی خودم که خیلی وقته میخوام فعالیتمو شروع کنم.

**به نظرم دیگه وقتشه که فروشگاهه اینترنتی سایت راه بیوفته محصولاتشم حتما لازم نیست کنسول های گرون قیمت باشه که سرمایه عظیم بخواد میتونید از چند بازی و برنامه هم شروع کنید.

قیمت هم خیلی مهم نیست چونکه اعضای این سایت برای اینکه همان اسم Premium یا Ultimate کنار نامشون بخوره حاضرن هر پولی رو بدن!

موفق باشید

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
واقعا آدم از بعضی پست ها تعجب میکنه. چرا ما همیشه انتظاراتمون در بالاترین سطحه اما حاظر نیستیم برای رسیدن به اون سطح از امکانات هیچ قدمی برداریم؟ انتظار داریم یه عده بیان و از جیب خودشون پول بزارن، از خودشون وقت بزارن، سرویس های مورد نظر ما رو فراهم بکنن بعد ما بیایم و استفاده کنیم. آخر سر هم بیایم بگیم " BC بدون ما کاربرانش هیچه ".
مشکل ما از اونجایی ناشی میشه که بجای فکر کردن به اینکه از نظر اخلاقی، اجتماعی و ... چه وظایفی داریم ، دنبال این هستیم که چه حقوقی داریم و خود بخود در این بین هم بطور خواسته یا ناخواسته دنبال کسب حق و حقوق اضافه هستیم و چه بسا با این کار حریم دیگران رو هم زیر پا میزاریم و یا توقعات بیش از حد برامون ایجاد میشه
متاسفانه بهیچ عنوان دیدگاه کلان نگر و اجتماعی نداریم. من اگه جای مدیران سایت بودم وافعا با خوندن برخی از این پستها بیتوقعیم میشد. ناسپاسی هم حدی داره.

در صورت پرداخت حق عضویت جهت ورود به گروه کاربران Premium سایت بازی سنتر خواستار چه امکاناتی می باشید؟!
من یکی به شخصه حاضرم هر کمکی که میتونم انجام بدم. توقع امکانات اضافی هم ندارم. اگه صادقانه بخوام بگم ، همیشه از اینکه BC برای من این همه امکانات فراهم کرده و این همه به معلوماتم اضافه کرده - و اینکار به قیمت فشاراومدن به عده ای باشه- و اونوقت من فقط استفاده کنم ، نسبت به این موضوع احساس بدی داشتم.
در مورد مبلغش هم نظر خاصی ندارم.

فقط 2 تا پیشنهاد داشتم:

1- از همون اول به همه تفهیم بشه که این عضویت ، برای کسی در مقابل قوانین سایت ، مصونیت ایجاد نمیکنه.
2- روند کار طوری باشه که سایت بطور کامل به این حق عضویت ها وابسته نشه و حداقل با قطع این حق عضویتها بتونه وجود خودش رو حفظ کنه.

آخرین ویرایش:

yaser-sh

کاربر سایت
Jul 3, 2008
102
نام
YASIN
50000Rls

به نظر من همون 5000 تومن برای اشتراک یک ساله خوبه !
البته با امکانات اضافه مربوط به هر بخش!!!
مثلا در قسمت psp ماهیانه پک هایی به عنوان هدیه شامل بازی فریم ویر و... به مشترکین داده شه!!!
و یا ....

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
2000 تومان

دسترسی به عکسهای با کیفیت بسیار بالا مثل سایت گیم والپیپرز:-"

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
سالیانه 15 یا 20 تومن برای GOLD و10 تومان برای SILVER . همانطور که میدانیم شاید مثل من نوعی خیلیها بتونن بیشترم بدم چون من میتونم دلیل نمیشه که مبلغ زیاد باشه . همانطور که در قبل اشاره شد دو گروه تقسیم بشه .
دوستمان TYREX گفت پستها محدود بشه ( آخه غزیز من میخوان امکانات بدن نه محدودیت درست کنند :biggrin1:)
موارد گفتنی را هم خودم هم بقیه گفتن حرف جدیدی ندارم ( آخه بیکاری پس پست میدی :biggrin1:)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام
واقعا خسته نباشید.
پیشنهاد من ماهی هزار تومن برای عضویت هست که بشه 3-6-12 ماهه پرداخت کرد.
در مورد امکانات هم اگه بشه اطلاعاتی که به دست آوردنشون هزینه داره (مثل مقالات و یا آمار و اطلاعاتی که توی بعضی سایتها منتشر میشه) رو سایت تهیه بکنه و در اختیار این اعضا قرار بده خیلی عالی هست.
در مورد مجلات خارجی هم میشه اینکار رو کرد که سایت مجله رو تهیه کنه و pdf‌ اون رو برای اعضا ایمیل کنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر