پرافتخارترین کنسول من+عکس

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان .
من میخواستم تجربیات و خاطراتم رو از کنسولی که باهاش خاطرات زیادی دارم رو باهاتون به اشتراک بذارم . البته قبلش بگم من دو بار PS2 گرفتم . PS2 اولی ازدستم رفت که در ادامه در موردش صحبت میکنم.
من PS2 رو سال 81 بعد امتحانات مدرسه که معدل خوب گرفتم بابام واسم گرفت . اون شب خیلی هیجان داشتم اولین بازی که باش انجام دادم FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP بود
ازگرافیکش حیرت کرده بودم
وقتی بازی GRAN TURISMO 3 رو بازی کردم دیگه شد شب و روزم . با داداشم انقد مسابقاتش رو بازی میکردیم که نگو. اصلا زمان از دستمون رفته بود.در ادامه بازی های رو که خیلی ازش خاطره دارم و اونارو بهترین بازی های عمرم میدونم اینا هستش :
1-GRAN TURISMO 3
2- ACE COMBAT 4
3- JAMES BOND :AGENT UNDER FIRE
4-JACK AND DAXTER
5-JAMES BOND : NIGHTFIRE
6-JAK2
7-JAMES BOND: EVERYTHING OR NOTHING
8-JAK3
9-KLONOA2
10-NEED FOR SPEED HOT PURSUIT
11-NEED FOR SPEED UNDERGROUND
12-GRAN TURISMO 4
13-KILL ZONE
14- SLY 2 BOND OF THIVES
15-ACE COMBAT 5
16-ACE COMBAT ZERO
17-DRIVER: PARALLEL LINES
18- SCARFACE
19-TEKKEN
20-JAKE AND DAXER : LOST FRONTIER
و غیره...
ولی کنسول PS2 اولیم با اینکه ژاپنی بود بعد از حدود دوسال خراب شد بعد که دادیم نمایندگی سونی گفت قابل تعمیر نیست چون فلان قطعش گیر نیمیاد . ولی متاسفانه یه خورده دیر تو پس گرفتن دسگاه اقدام کردیم . گفتن کنسول مفقود شده البته خسارتشو پس دادن . ولی دوسال بعدش یعنی عید 85 کنسول PS2 اسلیم رو گرفتم که بر خلاف قبلی خیلی خوب کار کرد. اخرین بازی غیر تکراری که باش بازی کردم بازی JAK AND DAXTER: LOST FRONTIER بود وقتی در اواخر سال 88 XBOX 360 گرفتم دیگه با PS2 کمتر بازی میکردم و بیشتر باش بازی های تکراری رو انجام میدادم. این روند تا سال 92 کم وبیش ادامه داشت تا اینکه در تاریخ 24 مهر 92 بازنشستش کردم و پس از تمیزکردنش گذاشتمش تو جعبه . ولی قبلش ازش عکس گرفتم که در زیر اونارو گذاشتم . امید وارم سرتونو درد نیاورده باشم .

راستی بهتره ذکرکنم این ps2 مدلش 70004 هستش که اولین سری اسلیم محسوب میشه و جعبش از همه مدل های بعدی اسلیم (75000 و 77000 و 79000 و 90000) بزرگ تره چون درونش یه فضای اضافه برای باندل همراه کنسول در نظر گرفته شده و در ضمن به طور نرم افزاری کپی خور شده .

33821409182210877799.jpg

28100526742749921919.jpg
42724234913652414172.jpg
99824066838865914193.jpg
39499543704989173652.jpg

آخرین ویرایش:

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
برای من جذاب ترین کنسولی هست که دارم با اینکه سال 91 خریدمش ولی از خریدنش خیلی راضیم بهترین بازی ای اکشنی هم که روش بازی کردم اونیموشا 3 بود

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من از این کنسول متنفرم و هیچ وقت نداشتم و دوست ندارم داشته باشم چون باعث شکست دریم کست شد که خریده بودم درکل روحش شاد یادش گرامی

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
من از این کنسول متنفرم و هیچ وقت نداشتم و دوست ندارم داشته باشم چون باعث شکست دریم کست شد که خریده بودم درکل روحش شاد یادش گرامی

شما یجوری میگی انگار سونی برایه شرکت سگا دسیسه چینی کرده که بزنتش زمین . بعد 6 سال سونی حق نداشت کنسول جدید بزنه؟ ! شما باید از اون هکر هایی که دریم کست رو هک کردن شاکی باش که اخرین امید های سگا رو از سود اوری کنسولش نا امید کردن ! من در مورد اینکه کنسول دریم کست از زمان خودش جلوتر بود شک ندارم ولی ایا باید این وسط سونی مقصر جلوه داده بشه ؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دریم کست زندس
اسمش شده XBOX
I_9eb732_1086333.jpg

درست حرف منو زده این بابا اوتارم و ببین ولی ps 2 و حقش بود و من بازم هم میگم کنسولی عالیی بود

- - -ویرایش - - -

شما یجوری میگی انگار سونی برایه شرکت سگا دسیسه چینی کرده که بزنتش زمین . بعد 6 سال سونی حق نداشت کنسول جدید بزنه؟ ! شما باید از اون هکر هایی که دریم کست رو هک کردن شاکی باش که اخرین امید های سگا رو از سود اوری کنسولش نا امید کردن ! من در مورد اینکه کنسول دریم کست از زمان خودش جلوتر بود شک ندارم ولی ایا باید این وسط سونی مقصر جلوه داده بشه ؟

همه تاریخ این هک کردند نیست سونی خیلی کارهای بدی کرد خیلی یکش که ضربه مهلکی به دریم کست زد قیمت پایین اوردند سونی بود همه رفتند سمت سونی ولی چیزی از ارزش های دریم کم نشد موضوع هک نیست خیلی چیزها است

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بهترين كنسول تمام تاريخ با اختلاف زياد اصلا اون نسل خيلي عجيب بود تقريبا 60 درصد بازي هاي موجود انحصار ps2 مي شدند و عجب بازي هاي فوق العاده اي هم داشت شما خودتون تنوع بازي ها در نسل 6 رو با نسل 7 مقايسه كنيد متوجه منظور من ميشيد چه IP هاي فوق العاده اي كه براي PS2 عرضه نشد از اونيموشا بگير تا دويل مي كراي و آيكو و شادو اف كالوسوس و شادو اف رم و اسپارتان و BLACK و ...
واقعا كنسول فوق العاده اي بود و بعيد مي دونم ديگه كنسولي بتونه موفقيت PS2 رو تكرار كنه

Ps4hossein

کاربر سایت
Jun 21, 2014
8
نام
Dreamgame
من از اتارى٢٦٠٠شروع كردم بعد ميكرو بعد سگا بعد سوپر نينتندو همراه درايورش كه ديسكت ميخورد بعد اميگا ٥٠٠بعد نينتندو٦٤كه الانم ميگم كنسول كارتريج خور رو دستش نيومده ينى شاهكار بعدش ps1اسليم بعدسگا دريمكست كه به جرات بايد گفت چند برابر ps2قدرت داشت بعدps2اسليم بعدps3چون اوريج گيم گرون بود سر ٧ماهxbox360گرفتم تا دو سال پيش فروختم بلاخره ps3 فتم كه ابديت شده بود براش دانگريد اومدو كلى صفا كردم الانم دارمش تا حدود ٥ماه پيش بودps4گرفتم با كيلزون تا الان ديگه هزينه گيم نكردم با ps3 گاهى بازى ميكنم راستش سن بازى كردنم ديگه گذشته

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
من از اتارى٢٦٠٠شروع كردم بعد ميكرو بعد سگا بعد سوپر نينتندو همراه درايورش كه ديسكت ميخورد بعد اميگا ٥٠٠بعد نينتندو٦٤كه الانم ميگم كنسول كارتريج خور رو دستش نيومده ينى شاهكار بعدش ps1اسليم بعدسگا دريمكست كه به جرات بايد گفت چند برابر ps2قدرت داشت بعدps2اسليم بعدps3چون اوريج گيم گرون بود سر ٧ماهxbox360گرفتم تا دو سال پيش فروختم بلاخره ps3 فتم كه ابديت شده بود براش دانگريد اومدو كلى صفا كردم الانم دارمش تا حدود ٥ماه پيش بودps4گرفتم با كيلزون تا الان ديگه هزينه گيم نكردم با ps3 گاهى بازى ميكنم راستش سن بازى كردنم ديگه گذشته

چرا فکر میکنی سن بازیت گذشته ؟ شما که سابقه بازیتون زیاده ! شما اگه به بازی کامپیوتری علاقه داری فقط کافیه انجامش بدی ! حا لا هر موقع که وقتشو داشتی. نباید مسائلی مثل سن ، شما رو از اینکار دور کنه ! مثلا در مورد خودم ، فقط مرگ میتونه منو از دسته بازی جدا کنه !

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
:|:|:|
کاملا معلومه شما فن هستی اخه چه ربطی داره خب سونی خواست ارزون تر بفروشه برای همین باید فحش بخوره اتفاقا اون سگا بود که به سونی خیانت کرد سونی هم تیر خلاطو زد سونی که نباید غصهی دریمکست رو بخوره که :| شوخی خوبی بود افرین :|

- - -ویرایش - - -

کاملا معلومه شما فن هستی اخه چه ربطی داره خب سونی خواست ارزون تر بفروشه برای همین باید فحش بخوره اتفاقا اون سگا بود که به سونی خیانت کرد سونی هم تیر خلاطو زد سونی که نباید غصهی دریمکست رو بخوره که :| شوخی خوبی بود افرین :|

- - -ویرایش - - -

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
درست حرف منو زده این بابا اوتارم و ببین ولی ps 2 و حقش بود و من بازم هم میگم کنسولی عالیی بود

- - -ویرایش - - -

همه تاریخ این هک کردند نیست سونی خیلی کارهای بدی کرد خیلی یکش که ضربه مهلکی به دریم کست زد قیمت پایین اوردند سونی بود همه رفتند سمت سونی ولی چیزی از ارزش های دریم کم نشد موضوع هک نیست خیلی چیزها است

در هر صورت نظرتون محترمه منم شرکت سگا رو دوست داشتم . بالاخره منم از مگادرایوش خاطره دارم منم راضی نبودم همچین اتفاقی واسه سگا بیفته. وگرنه الانم سگا داشت کنسول می زد و با سونی و نینتندو رقابت می کرد.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
من هم نظرم با دوستمون محمد رضا یکیه !! وقتی دریمکست اون کنسول دوست داشتنی توسط ps2 کنار رفت من هم یکی از هیتر های سونی شدم!!یعنی تنها کنسول سونی که دست من بهش خورده ps1ه!! ولی این یه تعصبه !!یه جور عقده اس!! نمیدونم شاید یه مشکل روانیه!! هیچوقت نمیشه حقیقت رو کتمان کرد !!من با این حرکتم خودمو از از صدها بازی فوقالعاده محروم کردم و میکنم ps2 زمان خودش واقعا بازیهایه زیبایی داشت!!الان هم که ps4 تو بازار یکه تازی میکنه طرفش نمیرم

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
داشتم به این فکر میکردم که تا چند سال دیگه میتونیم گیمر باشیم . من میگم نهایت 35 . با این وضعیت کارو خرجی فرصت واسه تفریح نمیمونه . یعنی دلو دماغش نمیمونه دیگه . کی این مملکت ما مملکت میشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر