پرافتخارترین کنسول من+عکس

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
واقعا ps2 خیلی کنسول خوبی بود
من خیلی دوسش دارم چون بازی مورد علاقه ی من یعنی خدای جنگ اولین شمارش روی این کنسول عرضه شد و به موفقیت رسید .

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام دوستان بعضیا میگن ps2 اصلی فت هست و نوع های اسلیم بدرد نمی خوره و غیر اصلی هستن . من هروقت اینو میشنیدم سرخورده میشدم تا این که عکسی رو دیدم که مربوط میشد به زمان رونمایی از ps2 اسلیم .

در این عکس کن کاتوراگی فقید ( پدر پلی استیشن ) شخصا اقدام به رونمایی ps2 اسلیم کرد که همین عکس برای من به اصالت ps2 اسلیم مهر تایید زد .
داداش، برعکس اون چیزی که شما فکر می کنید، همیشه اسلیم ها نسبت به فت ها تکنولوژی جدیدتری دارن و تماما آپدیت هستند. مصرف برق کمتر، گاها سرعت لود بیشتر در بازی و کیفیت ساخت بالاتر!
دلیل ساخت اسلیم پیشرفت تکنولوژی هست! وقتی کنسولی ساخته می شه مطمئنا بعد از چند سال علم و تکنولوژی دستخوش تحول می شه و به همین دلیل سازنده ها می تونن یک کنسول با همون قدرت ولی در اندازه کوچیک تر و بهینه شده عرضه کنن.

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
من هم نظرم با دوستمون محمد رضا یکیه !! وقتی دریمکست اون کنسول دوست داشتنی توسط ps2 کنار رفت من هم یکی از هیتر های سونی شدم!!یعنی تنها کنسول سونی که دست من بهش خورده ps1ه!! ولی این یه تعصبه !!یه جور عقده اس!! نمیدونم شاید یه مشکل روانیه!! هیچوقت نمیشه حقیقت رو کتمان کرد !!من با این حرکتم خودمو از از صدها بازی فوقالعاده محروم کردم و میکنم ps2 زمان خودش واقعا بازیهایه زیبایی داشت!!الان هم که ps4 تو بازار یکه تازی میکنه طرفش نمیرم

این یه مشکل هست اگه خواستی بیا پیش من تا درمانت کنم

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام دوستان بعضیا میگن ps2 اصلی فت هست و نوع های اسلیم بدرد نمی خوره و غیر اصلی هستن . من هروقت اینو میشنیدم سرخورده میشدم تا این که عکسی رو دیدم که مربوط میشد به زمان رونمایی از ps2 اسلیم .

در این عکس کن کاتوراگی فقید ( پدر پلی استیشن ) شخصا اقدام به رونمایی ps2 اسلیم کرد که همین عکس برای من به اصالت ps2 اسلیم مهر تایید زد .

EGE51.jpg
5HLkG.jpg

هر کی این حرف بهت میزده کلا هیچی حالیش نبوده

واقعا ps2 خیلی کنسول خوبی بود
من خیلی دوسش دارم چون بازی مورد علاقه ی من یعنی خدای جنگ اولین شمارش روی این کنسول عرضه شد و به موفقیت رسید .

آره خدا جنگ یه تجربه جدید و استثنایی بود

داداش، برعکس اون چیزی که شما فکر می کنید، همیشه اسلیم ها نسبت به فت ها تکنولوژی جدیدتری دارن و تماما آپدیت هستند. مصرف برق کمتر، گاها سرعت لود بیشتر در بازی و کیفیت ساخت بالاتر!
دلیل ساخت اسلیم پیشرفت تکنولوژی هست! وقتی کنسولی ساخته می شه مطمئنا بعد از چند سال علم و تکنولوژی دستخوش تحول می شه و به همین دلیل سازنده ها می تونن یک کنسول با همون قدرت ولی در اندازه کوچیک تر و بهینه شده عرضه کنن.

موافقم داداش حق باشماست

2qi224z91w0ev864azr6.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر