پاسخ به سوالات طرفداران GTAV توسط نویسنده مجله Game Informer

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
همونطوری که قبلا در خبرها اعلام شده بود مجله Game Informer در وبسایت از طرفداران GTA V درخواست کرد سوالات خود را در مورد GTA V مطرح کنند
Matt Bertz ادیتور مجله به تعدادی از سوال ها جواب داده مجموعه اطلاعاتی که از جواب های ایشون به دست اومده رو به همراه ترجمه در زیر می بینید d:

You can't play the entire game as one character; sometimes you have to a solo mission as each character to advance the story.

شما نمی تونید تمام بازی رو به یکی از کارکترها انجام بدید٬ هرکدوم از شخصیت ها به صورت جداگانه هم ماموریت هایی برای پیشبرد داستان دارند

No co-op in the story.

حالت co-op برای انجام خط داستانی وجود ندارد

Some missions with all three characters you have to switch between them and then are given the opportunity to choose afterwards.

در بعضی از ماموریت های شما باید بین کاراکتر ها سویچ کنید و به اونها فرصت انتخاب بدید

Can't kill another character when playing as one of the three.

شما نمی توانید شخصیت های دیگه رو بکشید ( ۳ شخصیت اصلی در حین بازی نمی تونن همدیگه رو بکشن )

Michael can walk around his house and interact with his family.

Michael می تونه وارد خونه اش بشه و با اعضای خانواده اش تعامل داشته باشه

Can buy new clothes.
می تونید لباس بخرید

In free roam you choose to play whichever character you want.

در حالت free roam شما می تونید هر کدوم از کاراکترهایی که دوست دارید انتخاب کنید

Each character is from a different part of Los Santos, but you can go anywhere you want.

هر کدوم از شخصیت ها در بخش مشخصی از شهر زندگی می کنن اما شما هرجایی می تونید برید

Natural Motion Euphoria used just like in IV, RDR and MP3.

GTAV مثل GTA IV RDR و MP3 از تکنولوژی Natural Motion استفاده می کنه

Entire map is open from the beginning.

تمام نقشه بازی از ابتدا باز و قابل دسترسی هست

LV and SF definitely not in game.

LV و SF در بازی نخواهند بود ( ۲ شهر دیگه سان آندریاس)

Downtown area of LS is smaller than Liberty City

downtown در LS از LC کوچکتر است

During demo, game and switching characters ran perfectly without lag.

در دمو سویچ کردن بین کاراکتر ها بسیار عالی و روان انجام می شد

Swimming underwater confirmed, plenty of areas to explore.

شنا و غواصی در بازی وجود داره و محیط های زیادی برای بررسی وجود داره

Internet on smartphone.

اینترنت در گوشی موبایل شما قابلی دسترسی هست

Lots of TV shows.

TV show های زیادی در بازی خواهند بود

Trevor able to set things on fire when he wants, not just in missions.

Trevor می تونه هرچیزی رو هر موقع که دلش خواست به آتیش بکشه نه فقط در ماموریت ( اشاره به صحنه آتش زدن خونه در تریلر دوم)

Each character has his own inventory and money. Subject to change before release, though.

هر شخصیت پول و امکانات مخصوص به خودش رو داره ( ممکنه تا زمان انتشار دستخوش تغییراتی بشه)

No CJ.

CJ در بازی نخواهد بود! ( شخصیت اصلی در GTA SA )

No characters from III, VC or SA.

هیچکدوم از کاراکترهای III, VC و SA در بازی نخواهند بود

Couple of familiar faces from IV will visit.

2 چهره آشنا از IV در بازی خواهند بود

Variety of races included; cars, bikes, triathlons.

مسابقات مختلفی در بازی خواهند بود

Still working on Wanted system.

راک استار هنوز در حال کار بر روی سیستم تعقیب است

Rockstar didn't answer when asked if Xbox will have multiple discs.

راک استار جواب این سوال که بازی روی xbox چند دیسک خواهد بود رو نداده

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
ببین دوسته عزیز ، اون دورانه قبل اگه میگفتی راه ها بستست به خارج از Los Santos به خاطرهه اینکه پلیس بات حال نمیکنه و نمیزاره خارج بشی!! ( دلیله آبکی ) ، آره قابله حضم بود ، اما اینکه الان بخوان جاهایه بازی رو ببندن ، به خاطره اینکه این نسل بازی ها هرچه استاندارد تر و واقعی تر شده ، یک دلیله مسخره میشد. مثله اینکه تو بازی هایه خطی طرف با دوستش یکدفعه یک ماشین بینشون بیفته ، بعد کله بازی رو دیگه تنها بری و آخره بازی به هم برسین ، این شاید نسله قبل دلیله موجهی بود ، اما الان موجه نیست. مثله اون زمان که اسلحه رو زمین میفتاد ، میچرخید ، یعنی اینکه یک item هست رویه زمین ، اما الان رو زمین اگه اسلحه اینجوری بیفته ، به بازی فوش میدن. به این میگن استاندارد هایه این نسل.
من دلیله GTA IV رو والا یادم نیست چی بود ، فکر کنم وضعیت خراب هوا یا یک همچین چیزی بود ( شایدم اون ماله GTA VC باشه من یادم نمیاد؟ ) ولی چون اون GTA IV حداقل اوله نسل بوده ، قابله حضم تره تا الان. الان خودتون یک دلیل پیشنهاد بدین به چه علت باید LA رو ببندن و اینکه چجوری میخوان 3 تا شخصیت رو تو یک جا محدود کنن که شما شاید اوله بازی حال نمیکنین کله مپ باز باشه ؟ ( یکی از نکاته مثبته بازی شرایطه زندگیه هر شخصیت هست که هرکدوم جایه بخصوصی دارن ) اصلا چه معنی داره از مثلا یک پل رد بشین یکدفعه 6 ستاره شه؟ دلیلش چیه؟
IV هم سه سال بعد از شروع این نسل ریلیز شد پس همچین هم اوایل شروع این نسل نبوده! اتفاقا دلیل ممنوع الخروج بودن بهونه خوبی بوده(هر چند ابکی), یا در دست تعمیر بودن میسر. ولی در عوض لذت بازی رو بیشتر میکرد.
راستی تو V هم مثل S.A درگیری خانواده های گنگستری وجود داره؟ چون تو S.A بعد از تموم شدن ماموریت ها یکی از لذت بخش ترین کارها بود که جاش تو IV خیلی خالی بود(شاید بخاطر فضای شهر و زمان وقوع داستان نبوده)

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
کاش از کاراکتر CJ به جای اون سیاهه بی خاصیت استفاده می کردن. :d

نمیشه خوب :d
sa که توی سال ۱۹۹۰ اتفاق افتاد اگه فرض کنیم cj اون موقع ۲۵ سالش بود اگه قرار باشه توی gtav بیاد ۴۷/۸ سالش میشه :d کلا دیگه برای خلاف کردن این شکلی پیر شده

آقای Need-More-Speed حرف قشنگی زدن ، ولی اینجا اصلا بحث سن هم مطرح نیست!
اگر یادتون باشه ، CJ اواخر بازی برای خودش کسی شده بود و صاحب کلی پولو ثروتو دارائی بود و با خیلی از کله گندهای شهرهای مختلف ارتباط داشت! شخصیت های GTAV ، در حال حاضر تو سطحی نیستن که بخوان با CJ برخوردی داشته باشن!
اگر ما بگیم در مراحل جلوتر برای CJ که الآن یک آدم با نفوذ و قدرتمنده ، ماموریت و کاری انجام بدن ، خیلی معقولانه تره تا خوده CJ بخواد در کنار این ها بازی کنه !! . . .
که متاسفانه سازنده ها اعلام کردن CJ کلا نیست!

به نظر من اگر CJ رو به این شکل داخل بازی قرار میدادن ( به عنوان یکی از قدرت های شهر ) ، خیـــــلی فوق العاده و بی نظیر میشد! آدم احساس میکردم هنوز روح شهر SA داخل بازی وجود داره ;)
حالا نیازی هم نبود نقش برجسته ای داشته باشه! طی یک اتفاقی ، فقط به مخاطب نشون میدادن که هنوز چنین شخصیتی هست!

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
IV هم سه سال بعد از شروع این نسل ریلیز شد پس همچین هم اوایل شروع این نسل نبوده! اتفاقا دلیل ممنوع الخروج بودن بهونه خوبی بوده(هر چند ابکی), یا در دست تعمیر بودن میسر. ولی در عوض لذت بازی رو بیشتر میکرد.
راستی تو V هم مثل S.A درگیری خانواده های گنگستری وجود داره؟ چون تو S.A بعد از تموم شدن ماموریت ها یکی از لذت بخش ترین کارها بود که جاش تو IV خیلی خالی بود(شاید بخاطر فضای شهر و زمان وقوع داستان نبوده)

در دسته تعمیر؟ هر 3 تا پله NY در دسته تعمیر بوده؟!!! یا اینکه مثلا به وقته بازی 1 ماه بازی میکردی هنوز شرایط آب و هوایی طوری بود که نمی تونستی رد بشی از پل!!!!! دلیل از این چرت تر؟؟؟ مردم برشکست میشن!
PS3 نوامبر 2006 اومد که که تقریبا میشه 2007 ، پس اونقدر هم نسل جدید جا نیفتاده بود و مطمئنن بازی هایه اون سال ها هنوز استاندارد هایه این نسل رو کامل نگرفته بودن.
نه خانواده هایه گنگستری وجود ندارن ( به شدت از این قابلیت تویه GTA SA متنفر بودم ) ، کلا بازی تویه LA زمانه حال میگرده ، اصولا این چیزا بی معنیه!!! یعنی چی الان هم بخواد گنگستر بازی و ... باشه ؟:D دنیا مدرن شده دیگه ، GTA هم باید از اون حالته سبکی در میومد و Realistic میشد ( خوده Sam Houser گفته بود اگه همون ساله 2001 قابلیت هایه این نسل رو داشتیم ، مطمئنن بازی رو از اول همینجوری میساختیم )

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
من فکر میکنم به اون صورت قبلی نباشه و باندهای خلافکار سازمان دهی شده ان,ایطوری نیست مثلا سر کوچه واسن بری بکشیشون با این تفاوت که بازی هم تم ریاضت اقتصادی و فقر و ازین حرفا رو داره.یه سری چیزهای دیگه از جمله شبکه های اجتماعی و اینترنت و غیره هم در بازی باید باشه یه چیزی مثل IV با یارو قرار میزاشتید.اما مشتاقم ببینم چیزای دیگه چیه که تو بازی میزارن.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
من فکر میکنم به اون صورت قبلی نباشه و باندهای خلافکار سازمان دهی شده ان,ایطوری نیست مثلا سر کوچه واسن بری بکشیشون با این تفاوت که بازی هم تم ریاضت اقتصادی و فقر و ازین حرفا رو داره.یه سری چیزهای دیگه از جمله شبکه های اجتماعی و اینترنت و غیره هم در بازی باید باشه یه چیزی مثل IV با یارو قرار میزاشتید.اما مشتاقم ببینم چیزای دیگه چیه که تو بازی میزارن.

dan houser هم دقیقا همینو گفته که دوره گانگستر بازی و گروه های اون شکلی خیلی وقته گذشته اونا شاید به حال و هوای دهه ۹۰ توی sa می خورد اما الان دیگه دوره اونا گذشته
همه چیز مدرن شده حتی خلافکاری

...EmotionaL

کاربر سایت
Aug 7, 2012
68
نام
دیوونه
ببین دوسته عزیز ، اون دورانه قبل اگه میگفتی راه ها بستست به خارج از Los Santos به خاطرهه اینکه پلیس بات حال نمیکنه و نمیزاره خارج بشی!! ( دلیله آبکی ) ، آره قابله حضم بود ، اما اینکه الان بخوان جاهایه بازی رو ببندن ، به خاطره اینکه این نسل بازی ها هرچه استاندارد تر و واقعی تر شده ، یک دلیله مسخره میشد. مثله اینکه تو بازی هایه خطی طرف با دوستش یکدفعه یک ماشین بینشون بیفته ، بعد کله بازی رو دیگه تنها بری و آخره بازی به هم برسین ، این شاید نسله قبل دلیله موجهی بود ، اما الان موجه نیست. مثله اون زمان که اسلحه رو زمین میفتاد ، میچرخید ، یعنی اینکه یک item هست رویه زمین ، اما الان رو زمین اگه اسلحه اینجوری بیفته ، به بازی فوش میدن. به این میگن استاندارد هایه این نسل.
من دلیله GTA IV رو والا یادم نیست چی بود ، فکر کنم وضعیت خراب هوا یا یک همچین چیزی بود ( شایدم اون ماله GTA VC باشه من یادم نمیاد؟ ) ولی چون اون GTA IV حداقل اوله نسل بوده ، قابله حضم تره تا الان. الان خودتون یک دلیل پیشنهاد بدین به چه علت باید LA رو ببندن و اینکه چجوری میخوان 3 تا شخصیت رو تو یک جا محدود کنن که شما شاید اوله بازی حال نمیکنین کله مپ باز باشه ؟ ( یکی از نکاته مثبته بازی شرایطه زندگیه هر شخصیت هست که هرکدوم جایه بخصوصی دارن ) اصلا چه معنی داره از مثلا یک پل رد بشین یکدفعه 6 ستاره شه؟ دلیلش چیه؟
من کلن از بحث خوشم نمیاد...اما به کار بردن لفظ *مسخره* کار درستی نیست...
فلسفه نباف گلم...این کاملن سلیقه ای هست...چه با معنی..چه بی معنی..این همه داستان سرایی نداره که...بعضی انگیزشون کم میشه..بعضی هم واسشون فرق نمیکنه...خلاص............:p

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
راک استار جواب این سوال که بازی روی xbox چند دیسک خواهد بود رو نداده
%100 یا دو تا دیسک میشه یا ...
همون دو تا
شایدم 1 دونه! RDR که با اون همه قشنگیش 1 دونه بود
اصلا به ما چه زودتر ریلیز کن کف کردیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر