ویندوز 7 آری یا خیر؟

کدام سیستم عامل را توصیه می کنید؟

• XP

رای‌ها: 37 19.8%
  • Vista

رای‌ها: 8 4.3%
  • Win 7

رای‌ها: 125 66.8%
  • Ubuntu

رای‌ها: 5 2.7%
  • Mc OS

رای‌ها: 12 6.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    187

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حرف های اقا میثم جالب میومد- با اینکه با مک اصلا کار نکردم و با اوبونتو کم کار کردم(داره بیشتر میشه)
ولی واجب شد یه مک بوکی دست بزنیم

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من به ubuntu راي دادم ... با xp , vista و 7 هم كار كردم :

xp چون قديميه و تمام خم و چمش تو دستمه بد نيست ...

vista ميشه گفت تقريبا مفت گرونه , سرعتش افتضاح پايينه ...

7 واقعا از اين 2تا بهتره از لحاظ سرعت ولي خوب خيلي برنامه ها رو ساپورت نميكنه , و اين خيلي واسه

من حداقل مشكل ايجاد كرد ...

حالا سيستم عاملي كه من انتخاب كردم : ubunto ... حرف نداره همه چيش خوبه , سرعت , كارايي و ...

نتايج نظرسنجي واسم جالب بود , دوستان جسارت نميكنم به كساني كه به سيستم عامل هاي مايكروسافت راي دادن ,

ولي فكر ميكنم اكثر اونايي كه به xp , vista و 7 راي دادن تاحالا با ابنتو كار نكردن !...

البته من خيلي دوست دارم با مك هم كا كنم با تعريف هايي كه ازش شنيدم , كسي چه ميدونه شايد تو نظر

سنجي بعدي به مك راي دادم !....

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
معلومه که فقط macOSX بعد ubuntu
اگه اینایی که به ویندوز رای دادن با مک کار کنن دیگه ولش نمی کنن

فکر نکنم اینطور باشه که هر کس که با مک کار کنه دیگه نتونه با ویندوز کار کنه

من خودم 5 سال سیستم اصلی که باهاش کار میکردم مک بود و هنوز هم عقیده دارم در بعضی زمینه ها (به عنوان یک پلتفرم) از پیسی جلوتره منتها از وقتی که ویندوز 7 اومده من اونو به مک ترجیح میدم ولی خب هر کسی فرق میکنه سلیقه و نیازش (اینم بگم من هیچوقت ویستا رو استفاده نکردم و به غیر از یکی دو ماه که زیاد باهاش سروکار نداشتم)

خوشبختانه امروز برخلاف قدیم compatibility بین سیستم ها زیاد شده و هر کسی هر سیستم عامل رو انتخاب کنه مشکلی نداره (مگه اینکه اون برنامه مورد نظرش فقط روی اون سیستم عامل خاص ران بشه) اما در زمینه کارهای بیسیک مثل web, email, music, photos, videos تقریبا همه این سیستم عامل ها (مخصوصا مک و پیسی) جوابگو هستن برای همه

Predat0r

کاربر سایت
Sep 2, 2009
124
نام
احمدرضا
1 نکته در مورد ویندوز 7 وجود داره که خیلی منو جذب خودش کرد: اونم سرعت بالای بالا آمدن کامپیوتر (startup) و اجرای بزنامه هاست که تو ویندوز ویستا منو کلافه می کرد

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
دوستان همیشه مک واسم یه سوال بوده...از وقتی با ایفون کار کردم همیشه میخواستم مک هم ببینم...واسه نرم افزارهاش چی کار باید کرد؟؟ تو بازار هست با قیمت مناسب؟؟؟ اخه من که خیلی بازی میکنم باید چی کار کنم؟؟؟بازی ها همه برای windows هست

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان همیشه مک واسم یه سوال بوده...از وقتی با ایفون کار کردم همیشه میخواستم مک هم ببینم...واسه نرم افزارهاش چی کار باید کرد؟؟ تو بازار هست با قیمت مناسب؟؟؟ اخه من که خیلی بازی میکنم باید چی کار کنم؟؟؟بازی ها همه برای windows هست
شما میتونی در کنار ویندوزتون مک هم داشته باشین. یه سری شبیه ساز هم هست برای اجرای بازی ها تو مک.

نرم افزار ها رو میتونید دانلود کنید. یه بسته هم هست 70 تومن قیمتش هست که من به قیمت فروش 40 یا 50 گرفتم اما پول هدر دادنه.

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
کسی درباره MAC OS نظری نداره ؟ من خودم با تین سیستم عامل کار کردم ، کار کردن باهاش برعکس خیلیا که فک میکنن سخته ، خیلی آسونه . قشنگ انگار همه چیز رو دسکتاپت آماده استفادس... ، خیلی سریعه ، ظاهر خوبی هم داره...;)

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
میگم بچه ها از نظر سازگاری با نرم افزار ها و بازیها در چه حده؟
مثلا بازیهای قدیمی که رو XP اجرا میشن رو 7 هم اجرا میشن؟
چون ویستا از نظر سازگاری زیاد خوب نبود خوشم نیومد ازش
این چه جوریه؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
این چه جوریه؟

بر روی ویندوز 7 می توانید اکثر برنامه ها و بازی ها را نصب کنید!
و حتی با بیشتر سخت افزار ها هم سازگار است و احتیاجی به نصب درایور نخواهید داشت! ;)
از نظر سازگاری با برنامه ها هم من که به شخصه نا سازگاری ندیدم!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این چه جوریه؟
بهتره :D فقط نسخه ی 64 بیت ایش پیشنهاد میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر