ویدیوی دوم بازی شاهزاده کوروش

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
دومین ویدیوی معرفی بازی شاهزاده کوروش منتشر شد. میتوانید این ویدیو را در یوتیوب ، آپارات یا در صفحه رسمی فیس بوک این بازی ببینید و یا آن را دانلود کنید! از وبسایت این بازی بازدید کنید!

ویدیوی اول ، تصاویری که میتوانید آن ها را در صفحه فیس بوک این بازی یا وبسایت مشاهده کنید!

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
سلام
من از خیلی وقت پیش بازیتون رو دنبال میکردم ولی یهو بی خبر شدین
خوشحال شدم که دوباره اومدین عالیه بازیتون منتظر تریلر گیم پلی شما هستیم فقط چند سوال:
بازی رو خودت تنهایی میسازی؟
مدل ها بازی رو خودتون میسازین ؟

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
مرسی
من از خیلی وقت پیش بازیتون رو دنبال میکردم ولی یهو بی خبر شدین
روی صفحه فیس بوک و سایت بازی به روز رسانی شده توی این مدت...
بازی رو خودت تنهایی میسازی؟
توی ویدیوی اول عرض کردم برای ساخت هر بخش از ی تیم استفاده میکنم
مدل ها بازی رو خودتون میسازین ؟
بله، ولی گاهی وقتا از مدل های آماده برای افزایش سرعت کارمون استفاده میکنیم اما اکثر مدل ها از خودمونن

موفق باشید!

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
چیزی نبود از بازی بهتر نیست بیشتر بازی رو نشون بدید تا خودتونو ؟ من هیچ چیز از بازی ندیدم جز چندتا تصویر از گل و بوته

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
چیزی نبود از بازی بهتر نیست بیشتر بازی رو نشون بدید تا خودتونو ؟ من هیچ چیز از بازی ندیدم جز چندتا تصویر از گل و بوته
انتهای ویدیو چی نوشته بود برادر من؟ این ویدیو مقدمه ای بود برای دو ویدیوی گیم پلی که قراره به زودی منتشر بشه
ایشون مصمم شده آبرو ایرانو ببره! واقعا که ضعیفه! تو هر انجمنی میره همه بهش میگند ولی کو گوش شنوا! متاسفم
من برات متاسفم! من توی انجمن ها اگه ی مورد مثل شما دیدم چند برابرش استقبال دیدم!
طبیعیه همیشه همه موافق نیستن! کسی قرار نیست آبروی ایرانو ببره بجز کسایی که هیچی نمیدونن و نظر میدن و باعث میشن افکار امثال خودشون بریزه بهم و ذهنیت بد از ما براشون بوجود بیاد!

موفق باشید!

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دوست عزیز از این به بعد فارسی حرف بزن با زیر نویس انگلیسی تا این دوستان که فقط دوست دارن بزنن تو سر بازیهای ایرانی و مانع پیشرفت بشن انقدر ایراد نگیرن
در ضمن اگه شما یکم به خودتون زحمت میدادین می تونستین تریلر قبلی که از محیط نشون میداد رو تماشا کنین
من به بازی این دوستم کاملا امید دارم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
آقا خدا قوت. شما حرف های بعضی هارو ول کن. اینا کلا خود درگیری دارن.
امیدوارم که بازی ـه خوبی باشه.
منتظر ویدئوی گیم پلی هستیم.;)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
انتهای ویدیو چی نوشته بود برادر من؟ این ویدیو مقدمه ای بود برای دو ویدیوی گیم پلی که قراره به زودی منتشر بشه

من برات متاسفم! من توی انجمن ها اگه ی مورد مثل شما دیدم چند برابرش استقبال دیدم!
طبیعیه همیشه همه موافق نیستن! کسی قرار نیست آبروی ایرانو ببره بجز کسایی که هیچی نمیدونن و نظر میدن و باعث میشن افکار امثال خودشون بریزه بهم و ذهنیت بد از ما براشون بوجود بیاد!

موفق باشید!
عزیزم داری با یه مشت گیمر حرف میزنی که اخبار روز به روز دنیارو دنبال میکنن ایا خودت تا حالا اینطوری دیدی کسی بازی معرفی کنه ؟ دوتا ویدیو دادی هیچی از بازی معلوم نیست خوب نکن اینکار اگه ما انتقاد میکنیم فقط واسه خودت هست ما اونقدر گیم پلی بازی ایرانی دیدم که واقعا مایوس شدیم هیچ کدومش بیرون نیومد

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

موفق باشید!

گیم ایمگ رو هم بگو! خجالت نکش--- دوستان هم از چیزی اطلاع ندارید از ایشون دفاع نکنید

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دوستان برا مثال مگه بازی pay day هست اول یه تیز دادن بیرون بعد سازندش اومد یه سری صحبت کرد بعد یه تریلر از محیط بازی بعد از گیم پلی فیلم دادن بیرون

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580

بنده هم اومدم اینو گفتم که سریعا برام اخطار اومده بود(توهین به کاربر ! ) ایا صحبتهای ما توهین هست یا کاری که ایشون داره انجام میده ؟ ( همه رو مثل خودش فرض کرده ؟ )
به فرض هم بگیم که داره بازی میسازه ، درست ؟ یه شاتی ، نمیدونم یه دمویی حتی در حد 1 دقیقه.
تا الان ایشون دو تا ویدیو در سایتهای مختلف قرار داده به اسم دمویی از بازی که در حال ساخت هست ولی من تا الان چیزی به غیر از اینکه خودش اومده جلوی دوربین و شروع کرده به صحبت کردن و اون هم چی به زبان انگلیسی !!! چیزی ندیدم حالا به قول شما یه دو تا گل و بوته و یه جاده ، مثل اینکه ایشون زبان شیرین پارسی رو فراموش کرده ( چون اگه واقعاً ساخت بازی هم در کار باشه اولین مخاطبها ایرانی هستن نه خارجیها ! )
امیدوارم که ایشون از این کاراشون دست بردارن (ویدیوهای سرکاری ) و اگر واقعاً به دنیای بازیسازی علاقه دارن در یکی از زمینه ها مورد نیاز برن کلاس و دوره ببینن تا شاید به ارزوشون برسن.

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
دوتا ویدیو دادی هیچی از بازی معلوم نیست
مرسی از توجهتون؛ دوست عزیز درباره تیم سازنده، داستان بخش سوم، موتور بازی، .... این همه چیز منتشر شد، تازه میفرمایید هیچی مشخص نیست!؟
ما اونقدر گیم پلی بازی ایرانی دیدم که واقعا مایوس شدیم هیچ کدومش بیرون نیومد
با منتشر شدن ویدیوی گیم پلی خودتون به این نکته پی میبرید که چقدر جدی داریم کار میکنیم.

اگر واقعاً به دنیای بازیسازی علاقه دارن در یکی از زمینه ها مورد نیاز برن کلاس و دوره ببینن تا شاید به ارزوشون برسن
اول جواب این جملتونو بدم، خیلی مهمه فکر کنم. چند ساله که هر روزی روی این موتور آموزش های بیشتری رو دیدیم. کلاس های مختلفو گذروندیم. خدایی که میدونی ی تیم همینجوری اومدن بدون آموزش ی حرکتی میکنن!؟ لطفا هر چیزی که به ذهنتون میاد فکر نکنید درسته!
گیم ایمگ رو هم بگو! خجالت نکش
دوستان هم از چیزی اطلاع ندارید از ایشون دفاع نکنید
الآن هیچکس هیچ اطلاعی نداره، فقط شمایی که یهو برگشتی هر چیزی رو که نمیدونی در موردش نظر میدی، اطلاعاتتون تکمیله
بنده به گیم ایمگ یکبار بیشتر سر نزدم که اون یکبار هم دیدم که بعضیا موافق بودن و بعضیا مخالف که چند نفر از اون مخالف ها توی بحثی که توی صفحه فیس بوک بازی راه افتاد تا حد زیادی نظرشون برگشت. یکی از اون کاربرها هم که مشخص شد همون آقایی بودن که به دلیل توهین توی همین فروم بن شدن و اومدن اونجا با چند تا اسم کامنت گذاشتن!
مثل اینکه ایشون زبان شیرین پارسی رو فراموش کرده ( چون اگه واقعاً ساخت بازی هم در کار باشه اولین مخاطبها ایرانی هستن نه خارجیها ! )
این شما نیستی که تصمیم میگیری ی بازی با چه زبونی ساخته بشه! شما فقط ی gamer هستی! بد نیست بدونید که دلایل بسیار مهمی هستش که قراره زبون اصلی این بازی انگلیسی باشه. مهم ترین این دلایل اینکه این بازی ی جوابه به خیلی از حرکت های ضد ایرانی خارج از کشور. پس اگر زبان اصلیش انگلیسی باشه بیشتر ازش استقبال میشه خارج از کشور و افراد بیشتری میبیننش.
به فرض هم بگیم که داره بازی میسازه ، درست ؟ یه شاتی ، نمیدونم یه دمویی حتی در حد 1 دقیقه.
منتظر بودیم شما بگی آقا! ی صفحه میزنیم و امضاء جمع میکنیم ازین به بعد هر بازی مستقلی رو شما زمان انتشار ویدیوی گیم پلیش رو بدید! ما که هیچی! اصلا برنامه ریزی نداریم برای کارمون!
بنده هم اومدم اینو گفتم که سریعا برام اخطار اومده بود(توهین به کاربر ! )
قضاوت با مدیراست که بگن اون حرف شما توهین بود یا نه! خودتون هم میدونید چی نوشتید!

بنده تا منتشر شدن ویدیوی گیم پلی هیچ صحبتی دیگه با شما ندارم جناب 8800gt ، شاید بهتر باشه وقتی ویدیو اومد برای چیزهای مهمترین بحث کنیم.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر