وقتی هیچ جایی برای امید نیست

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
فقط در این مد باید حواستان باشد تا آیتم‌ها را به صورت مساوی با شریکتان قسمت کنید تا به مشکل برنخورید.
آیتم ها برای هرکس مجزاست، مشکلی پیش نمیاد :D !

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
آیتم ها برای هرکس مجزاست، مشکلی پیش نمیاد :D !

نه خوب، مثلاً برای جمع آوری مهمات و Skill Pointها، هر بازیکنی که سریع‌تر اقدام کنه، بیشتر سود میکنه :d

تجربه خودم تو Co-op همین جور بوده، من همیشه مهمات کمی داشتم در حالی دوستم همیشه مهمات اضافه داشت! چون یکم زرنگ‌تر از من بود تو جمع‌آوری مهمات :d

OMID_RE6

کاربر سایت
Apr 5, 2012
112
نام
امید
بفرما علی جان
احد توی نقدش نوشته تو بعضی از محیط های بزرگ بازی از نسخه ی قبلی کمی بی جزئیاتتره ولی باقی موارد بهتره ,آخه معلومه دیگه بازی از همون موتور گرافیکی MT Frameworkاستفاده کرده در نتیجه همون درمیاد یا بیش تر میشه

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
نه خوب، مثلاً برای جمع آوری مهمات و Skill Pointها، هر بازیکنی که سریع‌تر اقدام کنه، بیشتر سود میکنه :d

تجربه خودم تو Co-op همین جور بوده، من همیشه مهمات کمی داشتم در حالی دوستم همیشه مهمات اضافه داشت! چون یکم زرنگ‌تر از من بود تو جمع‌آوری مهمات :d

نه آقا جان اسکیل پوینتو که خودتم بکشی همه رو برداری بازم برای هردو میاد فقط دعوا سر مهماته که من تا حالا باداداشم چند بار دعوای خونی داشتم.:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

والا ما با یکی از دوستان تا تهش رفتیم اسکیل پویت، مهمات، هلث پک و... برای هردومون یکسان بود:D!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
بفرما علی جان
احد توی نقدش نوشته تو بعضی از محیط های بزرگ بازی از نسخه ی قبلی کمی بی جزئیاتتره ولی باقی موارد بهتره ,آخه معلومه دیگه بازی از همون موتور گرافیکی MT Frameworkاستفاده کرده در نتیجه همون درمیاد یا بیش تر میشه

خوب امید جان هر کسی یک دیگاه خاصی داره، فلسفه نوشته شدن نقدهای مختلف هم همینه.

در ضمن من هم به عدم تعادل در گرافیک اشاره کردم، گرافیک بازی رو با هواپیمای آتاری مقایسه نکردم که اینقدر به این مورد حساسیت پیدا کردید!

والا ما با یکی از دوستان تا تهش رفتیم اسکیل پویت، مهمات، هلث پک و... برای هردومون یکسان بود:D!

نه آقا جان اسکیل پوینتو که خودتم بکشی همه رو برداری بازم برای هردو میاد فقط دعوا سر مهماته که من تا حالا باداداشم چند بار دعوای خونی داشتم.:d

خوب شما عادلانه بازی می‌کردید :d

ولی این مورد تو نسخه پنجم هم بود، مخصوصاً وقتی که شما با درجات سختی بالاتر بازی رو انجام بدید، مشکل کمبود مهمات برای یک بازیکن وجود داره. اینجاست که آیتم‌ها باید به طور مساوی بین دو بازیکن تقسیم بشه.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
تنها کمپینی که لیاقت دوباره بازی کردن داره همین ایدا هستش
حتی من از غولش خوشم اومد یاد ورونیکا انداختم
بازم میگم فکرکنم قسمت ایدا رو کسان دیگری ساختن!!!​

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
علی نقدت خیلی خوب بود و نمره هم منصفانه بود گرچه تو هم مث خودم و بقیه به بازی ارفاق می کنی
نکات خوبی رو توش گنجوندی
مخصوصا تو بخش داستانی
جدا داستانی بازی هیچ هدفی نداشت
موجودات بازی هیچ تاثیر خاصی از واقعیت توشون نبود
c ویروس هم که ماشالا انواع حیوانات و حشرات توش ذخیره شده :))
بعضی از هیولا ها خنده دار بودن مث اون عنکبوت های نیمه انسان =))

یه نکته مهم بود که من دوست داشتم بش اشاره کنی این بود که مراحل تکراری خسته کننده تو سناریو ها بود
ینی چیزی رو که با زجر زیاد تونستی بودی رد کنی و عذابت داده بود باید خیلی مزخرف و بدون هیجان تو یه سناریو دیگه تکرارش می کردی

نکته به جز اکشن بازی
ایجاد سرسره توی بازی بود :D
درسته میکامی vanquish رو ساخت ولی خوب یه دلیلی برای اون سر خوردن توی بازی بود
ولی الان لیان کریس جیک کف خیابون روی چوب توی استخر کف پشت بوم ... با یه سرعت مساوی سر می خورن

نکته بعدی توی داستان بازیه که بازی حرفی رو که زده خودش نفی می کنه
مثلا وقتی جیک و شری در اسارت بودن فاجعه تال اوکس اتفاق میفته ولی بدونه اینکه توضیحی داده بشه
شری در اواسط بازی در چین به جیک می گه به آمریکا هم حمله شده

چیزی که من خیلی دوس داشتم توی بازی باشه نقش پردازی تقابلی برای کریس و لیان بود
دو مرد با یک هدف ولی رو به روی هم
ولی برخورد کریس و لیان از 6 ماه یا حتی بیشتر قبل از عرضه بازی بی مزه شده بود و چیز جدیدی نداشت
رابطه بین جیک و کریس هم متاسفانه بی نهایت فلت بود
در کل شخصیت پردازی توی بازی خیلی بد بود
تقریبا تمام کاراکتر ها flat ّبودن
نمی دونم چرا ولی به نظرم کاراکتر کریس حتی به قول معروف جز stock کاراکتر ها حساب می شد

یه نظامی حرفیه که همه چیزش رو باخته و برای فراموش کردنش رو به الکل آورده و خیلی ناز و خوشگل با 4 تا داد و فریاد همه چیزش مث اول میشه و بر می گرده

تنها نکته مثبت در مورد شخصیت کریس گوینده تواناش بود به نظرم

از داستان بازم بگم که متاسفانه به نظرم مشکل روایتی هم داشت
ینی خیلی قشنگ تر بود که داستان موازی مث رولیشنز روایت می شد و خود بازی برای تنوع از این سناریو به سناریو دیگه می رفت تا بازی از این حالت یکنواختی و رخوت در بیاد
داستان تقریبا هیچ تمی نداشت
اگه کسی می دونه تم داستان چی بود برای من بنویسه !!!!

چیزی که خیلی دادمو در آورد علی پایان های بازی بود
مخصوصا سناریو لیان که اسلحه هلنا رو بش برگردوندن
شاید این توی منطق یه بچه 11 ساله بگنجه ولی کسی که توی این اتفاقات به هر دلیل نقش داشته
به عنوان یه فرد بلقوه برای ایجاد خطر شناخته میشه چقد باید زندان بکشه باز جویی بشه در نهایت هممون می دونیم که دیگه به شغلش بر نمی گرده چه برسه تو مراسم ختم اسلحه دستش بدن !!!

دلم خونه حرف واسه گفتن زیاده
نقدت عالی بود

طولانی شد شرمنده

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
یه نکته مهم بود که من دوست داشتم بش اشاره کنی این بود که مراحل تکراری خسته کننده تو سناریو ها بود
ینی چیزی رو که با زجر زیاد تونستی بودی رد کنی و عذابت داده بود باید خیلی مزخرف و بدون هیجان تو یه سناریو دیگه تکرارش می کردی

افشین جان این مورد رو که تو نقد بهش اشاره کردم! :d:

قسمت‌هایی از بازی که شخصیت‌های این نسخه با یکدیگر ملاقات دارند را باید با هر شخصیت در سناریو مخصوص خود بازی کرد. این مراحل تکراری که تقریباً طراحی چندان جالبی هم ندارند بسیار خسته کننده هستند. بهتر بود انتخاب بازی کردن یا نکردن این قسمت‌ها برای بار دوم به بعد در اختیار خود بازیکن قرار می‌گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر