وصل کردن Xbox360 به PC و کاربردهای آن

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
Xplorer360
Xbox360 Connectivity Kit

البته من فکر میکنم 1-2 ماه پیش همچین چیزی رو تو یه سایت خارجی دیدم....

دوستان عزیز بله Xbox360 Connectivity Kit هم کارهمین دستگاه رو انجام میده اینم لینکش ولی
شما به قیمت دستگاه هم توجه کنید. زیر اون قسمتی که چهار تا عکس کوچیک از دستگاه رو گذاشته
لیست قیمتاست. شما اگه دو تا از اون دستگاه رو بخری هر کدومش 27 دلار و 95 سنت در میاد.تازه اگه ما ایرانیا بتونیم از اونور چیزی بخریم.:-":cheesygri

آخرین ویرایش:

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
اين نبوده;)
اين بنده ي خدا اين رو نوشته ...
به اسم نرم افزار دقت کن ... نام کربري خودشه ...
------
PC360 جان (اسمتون رو نمي دونم)
حتما يه کاري بکن زودتر برسه دستمون :laughing:

خشایار جان من اینو ننوشتم .همون طور هم که تو پستای قبلی گفتم فقط تغییرش دادم:).
------------
اسم من هم عماد هست;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
عماد جون اتفاقا کارت هم خیلی خوبه چرا باید بریم منت اونا رو بکشیم وقتی تو ایران همون رو دارن ارزون تر میدن؟!:love:
بابته زحمتی که کشیدی هم ممنون

پ.ن:منچستر یونایتد فن که نیستی؟
1.gif

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
عماد جون اتفاقا کارت هم خیلی خوبه چرا باید بریم منت اونا رو بکشیم وقتی تو ایران همون رو دارن ارزون تر میدن؟!:love:
بابته زحمتی که کشیدی هم ممنون

پ.ن:منچستر یونایتد فن که نیستی؟
1.gif

آخیش چه حالی دادی پاندورا جان خستگیم در رفت خیلی مخلصیم:kiss::guitar::clap:

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
این عکسهایی که ایشون گذاشتن و منوهایه این نرم افزار دقیقا شبیه نرم افزار Xplore360 هست. فقط اسم گوشه سمت چپ پنجره رو به PC360 تغییر دادن که اون کار راحتیه.
البته خودشون گفتن یه کم تغییر دادن. اگه میشه بگین بجز اسمش چه چیزائی رو تغییر دادین؟
به این عکس از برنامه Xplore360 دقت کنین:

دوستان عزیز، آقا حمید
من که گفتم من این برنامه رو ننوشتم فقط یکمی تغییر ش دادم دیگه بحث سر اینکه این برنامه اصلش چی بوده چه سودی داره؟
در ضمن این وسیله قسمت اصلیش سخت افزاره. این برنامه فقط یه مرورگره برای دسترسی آسون به فایل ها که همون طور که گفتم من هیچ ادعایی نسبت به اون ندارم.:p
اگه دوست دارید بدونید چرا نرم افزار رو تغییر دادم دلیلش اینه: 1)میخواستم منو ها از اینی که هست بازم ساده تر بشه. تا مثلا یوزر فرندلی تر بشه. برا همین به جای درایو فایل گذاشتم که همه باهاش آشنا تر اند .منویHelp رو کامل برداشتم تا تعداد منو ها کمتر بشه. از قسمت Harddrive or Memcard هم چون این وسیله به مموری کاری نداره مموری کارد رو برداشتم.(البته بهتون بر نخوره که اصلا چرا خواستم منو رو ساده کنم.بله من میدونم من وشما برامون هیچ فرقی نداره که منو ساده باشه یا نباشه ولی من میخواستم اینو به هرکی که 360 داره بفروشم. یکی از ترفند های تبلیغاتی همین سادگیه:cheesygri )
2)حتما میگید پس چرا اسم برنامه رو عوض کردم؟ خیلی ساده چون میخواستم برای دستگاهم یه اسم بزارمدوست داشتم برای اینکه کار حرفه ای تر به نظر بیاد اسم برنامه و دستگاه یکی باشه. اینم دلیلش همون مسائل تبلیغاتی بود و من فقط چون می خواستم این دستگاه بیشتر بفروشه این کار رو کردم.

در مورد دستگاه هم با اینکه اگه اینا رو نگم برام بهتره اما میگم که دیگه بحثی در موردش نباشه:
همون طور که قبلا گفته بودم من یه دستگاه ساختم که ... نگفتم طراحی کردم .
من از یه طریقی این دستگاه رو گرفتم و با روشی که به مهندسی معکوس معروفه طرز ساختشو فهمیدم.
البته همین هم کار کمی نیست و تا همینجا هم باید اطلاعات زیادی داشت. ولی قبول دارم که اونی که این رو طراحی کرده از هر نژادی که هست کارش خیلی درست بوده.:clap:
میدونم به چی فکر میکنید. بله درسته اگه من هم تو امریکا بودم هیچ وقت این کار رو نمیکردم چون قانون بهم این اجازه رو نمیداد.(البته من اونجا هم برای خودم اینو درست میکردم:laughing: ولی به صورت انبوه و برای فروش نه)
ولی ایجا ایرانه. آیا شما میتونی این وسیله رو از خارج بخری؟ آیا اونا برای من و شما پست میکنن؟
باید بشینیم منتظر که یه دلال تاجر بیاد اونا رو از اونور عمده و بنابر این ارزونتر بخره و وارد کنه
و بعد با ده برابر قیمت بفروشه؟ اگه اعتراض کنی تو چشات زل بزنه و بگه همینه که هست؟ اگه گفتی از یه جا دیگه میخرم شصتش رو به نشانه پیروزی بگیره طرفت و بگه فوتینا، اگه پیدا کردی بخر برا ما هم بیار؟ اگرم از سر ناچاری ازش چیزی خریدی به ریشت بخنده؟ من تو همین فروم چندین بار خوندم که همه از دست فروشنده ها شاکین.

ولی حالا که یکی یه چیز به درد بخور ساخته و با قیمت خیلی منصفانه پخشش میکنه و مثل دلال های احمق رفتار نمیکنه، این درسته که فقط بخوایم مچشو بگیریم یا کارشو کوچیک جلوه بدیم؟
من اصلا به خودم افتخار نمی کنم که مثلا ارزون فروشم نه، اینو وظیفه ی خودمو بقیه میدونم، که مثل آدم رفتار کنن نه مثل یه غارتگر خر که تا دستش به چیزی میرسه که بقیه ندارن به فکر چاپیدن مردم باشه.
چون خودم زهرشونو چشیدم این جوری شاکیم، چون اگه با این کارا اقتصاد مملکتو به گه نمیکشیدن الان ممکن بود منم یه 360 داشتم. بله درسته که من این دستگاه رو ساختم ولی خودم کنسول ندارم.:((:cheesygri

من هیچ ادعایی ندارم. یه چیزی ساختم حالام میخوام بفروشمش هرکی دوست داشت بخره.ما مخلصشم هستیم .هرکی هم نخواست خوب نخواست اینکه دیگه بحث نداره.:-"

مثلا میخواستم برای کنجکاو کردن شما ( در راستای همون اصول تبلیغات ) قیمت دستگاه رو تا نپرسیدین
نگم، ولی حالا که همه چیز رو گفتم اینم میگم:
قیمت دستگاه 7000 تومانه. این وسیله نه تنها از نمونه های خارجیش گرونتر نیست که خیلی هم ارزون تره.

در ضمن برنامه رو اینجا آپلود کردم. دوست داشتین دانلود کنین.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
قربونت، من فقط میخواستم بدونم چه چیزائی رو تو برنامه تغییر دادی. منظور بدی نداشتم. در هر صورت کارت جایه تقدیر داره.
من خودم الکترونیک خوندم و میدونم Reverse Engineering کار ساده ای نیست، بعضی وقتها از خوده طراحی و Engineering هم سختتره. در هر صورت کار جالب و بدردبخوریه...
ایول.

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
با پاندورا موافقم.من ازت انتضار داشتم نحوه ساخت رو بزاری تا بچه ها خودشون بسازن;)

ببینید من بابت این کار زحمت کشیدم. البته آدم خسیسی نیستم ساخت این دستگاه برای همه کار ساده ای نیست. Program کردن میکرو می خواد آشنایی با لحیم کاری می خواد ساخت PCB میخواد. آقا حمید که الکترونیک خوندن میدونن.
اگه طرز ساختشو بزارم نه تنها همه نمیتونن بسازنش تازه چند وقت بعد هم یه آدم حرفهای که میتونه بسازش ممکنه بسازه و بفروشه.اون وقت سر من بی کلاه میمونه:cheesygri
پس به من هم حق بدید.
خداییش 7 تومن خیلی زیاد نیست.:cheesygri

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
آره، مدارش راحت نیست مسلما. بنظرم 7 تومن می ارزه. خدائیش قیمت خوبی میده. اینجوری نیست که 4 تا سیم بهم وصل کنید وسطش یه مقاومت تموم بشه...
من خودم شاید ازت بگیرم

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
کی میتونیم ازت بخریمش؟ اندازه و وزنش چقدره؟ یه پکیج هستش یا همینجوری روی هوا ولو هست؟

وزنش رو دقیق نمیدونم اما خیلی سبکه اندازش هم تقریبا 3*6.
توی یه جعبه تقریبا به همین ابعاد قرار داره.
پکیج خاصی نداره چون من که یه شرکت ندارم که بتونم برای محصولم یه پکیج خوشکل و ترتمیز سفارش بدم.مطمئن باشید وقتی کاراییش رو دیدید دیگه به فکر پکیج و خوشکلی و ... نخواهید بود. یه CD هم باهاش داده میشه که برنامه توشه و عکس و توضیحات لازم.

PC360

کاربر سایت
Sep 12, 2007
43
خوب باشه قیمت رو بگو؟یه عکس هم از کابل و غیره بزار بی زحمت

قبلا هم گفته بودم. دوربین یا وب ندارم که عکس بگیرم.;)

یه پیشنهاد::cool:
یه نفر که تهرانه یه دونه بخره (با پیک براش میفرستم ) اگه می ارزید بیاد خبر بده.
عکس یا هر چیزی هم که لازم بود بزاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر