وسایل جانبی برای Psp

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
رم اصل 2 گیگ سونی 140 هزار تومان هست که فقط 2 تا مغازه پایتخت پیدا میشه پس همچین چیزی امکان نداره !
اونی یگانه میده 25 خاستید من میدم 15 تومان اما هیچ گارانتی نداره ! الان چیزی داخل بازار زیاد شده رم های درجه 3 دقیقا رم هایی که 90% پاساژ لباف روی psp ها میدن

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
سلام.
آقا يه درخواست دارم ...
خدايي اين عكسارو ببينيد و قضاوت كنيد!
=========================================
zja4ba.jpg

=============================================
2isxgx.jpg

=============================================
اينا عكس مموري اي هستن كه من از يگانه خريدم 25 تومن ...
بعد از خريد دوتا كنسول PSP و يه مموري يك گيگ 20 تومني كه به من داد 70 و دانگريد مجاني كه برام افتاد 15 تومن و يه DVD آشغال از بازي هاي مزخرف كه 3000 تومن قيمتشه و افتاد واسه من 10000 تومن ((اين داستان مال 2سال پيشه و كنسول دوم رو اسفند 85 داداشم از اين يارو خريد ) و چند سال آشنايي با يارو اينه مموري كارتي كه به من داده! (درضمن اين مموري همون مموري اي هستش كه به دادا من داده ! )
خواهش ميكنم اگر از بقالي محلتون مموري خريديد، از يگانه عمراً چيزي نخريد!
ياعلي.

آخرین ویرایش:

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
ماه ها هست که بچه گفتن از این فروشگاه خرید نکنید.من نمی دونم شماها چرا صداتونم در نمیاد.اگر من با این آشغال فروش ها کار می کردم آروم نمی نشستم.

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
8 gig حدود 70 تومن
يگانه داره
آقا ببینم این مموری های 8 gig کارکرد دستگاه رو نمیاره پایین (منظورم اینه که این PSP هم مثل بعضی از موبایل هاست که با انداختن مموری پر حجم تر کاراییش بیاد پایین یا احتمال بریک شدنش بره بالا....؟)
لطفا سریع جواب بدین.منتظرم..

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
اولا از یگانه خرید نکنید.دوما هر چی حجم بره بالا سرعت خواندنش میاد پایین.2 تا 2 گیگ یا 4 تا 2 گیگ بهتره بگیری.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
اولا اون یگانه خالی زیاد می بنده باید ببینی اصلا سونی یا سن دیسک همچین چیزی رو عرضه کردن یا نه
بعدشم اگه باشه اون توکلی(یگانه) که من میشناسم زیر 100 نمیده:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر