وسایل جانبی برای Psp

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
:cry: :cry: cry:
دیروز مموریم از بین رفت!!
2 گیگابایت اطلاعات از بین رفت! خیلی زور داره....خیلی....
توی یه سفر بودم داشتم میومدم تهران.PSP رو دادم یکی از دوستان روشن کرد گفت این آهنگاش نمیاد؟ گفتم بده ببینم! دیدم بخش مموری نیست! مموری رو در آوردم گذاشتم تو ایندفعه مموری اومد حتی میزان فضای خالی رو نشون داد (54...تا خرخره! البته رکورد هم دارم! 40 کیلو خالی..) ولی وقتی میخواستم اجرا کنم....No Musics....No Videos و...
بعد دوباره درآوردم گذاشتم....دستگاه رو خاموش روشن کردم....ایندفعه وضع بدتر شد! بعد از تشخیص مموری....0 KB Free Space!!! و کماکان اینطوری مونده.
بعد از معاینه مموری دیدم که دوتا لحیم ته مموری اتصالی کردن و ذوب شدن و خلاصه دیگه امیدی بهش نیست.
دیگه واقعا به مموری نیاز دارم!
مموری 2 گیگ.
کمترین قیمتها رو کجا میده؟
هرکی ارزونتر بده به شدت خریدارم.حتی چندهزار تومن.
باتشکر....

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
اين كاور الان چنه؟
psp_gameshield_playthrough_top_lg.jpg

pouyache

کاربر سایت
Nov 8, 2006
87
نام
پویا
گیرنده ماهواره ای برای پی اس پی

گیرنده ماهواره ای برای پی اس پی از 7 دسامبر در سایت play-asia.com با قیمت 59 دلار به فروش خواهد رسید. وزن این رسیور 16 گرم و ابعاد آن 45x41x17 mm خواهد بود . از این گیرنده میتوان برای مالتی پلیر هم استفاده کرد.

PA.75835.001.jpg

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
قابل توجه کسانی که پی اس پی رو بخاطر کم بودنه صداش نميخرن يا نميخوا ن 30 تومان پوله هندفری بدن:
فقط کافيه يه هندفری W800 بگيری تا ببينی چه صدايی داره..نميدونم چرا sony چنين هندفری اشغالی برای پی اس پی زده
تازه تا يادم نرفت:مصرفه باتريشم کمتره;)

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
قابل توجه کسانی که پی اس پی رو بخاطر کم بودنه صداش نميخرن يا نميخوا ن 30 تومان پوله هندفری بدن:
فقط کافيه يه هندفری W800 بگيری تا ببينی چه صدايی داره..نميدونم چرا sony چنين هندفری اشغالی برای پی اس پی زده
تازه تا يادم نرفت:مصرفه باتريشم کمتره;)
قيمت رو بگي خيلي ممنون ميشم.

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
W800 !!!!!
برو يه هدفون EMD 800 بگير ، انگار كه ساب گذاشتي توي گوشت
اين هدفون ، هدفون اوريجينال پيشرفته ترين CD man هاي سوني كه حدود 130 DB قدرت صداشه ( هدفون PSP فقط 90 DB)
قيمتشم گرون نيست ( 20- 17 تومان بايد باشه ) !!!!
البته شايد ارزون شده باشه
قيمت من مال دو سال پيشه

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
W800 !!!!!
برو يه هدفون EMD 800 بگير ، انگار كه ساب گذاشتي توي گوشت
اين هدفون ، هدفون اوريجينال پيشرفته ترين CD man هاي سوني كه حدود 130 DB قدرت صداشه ( هدفون PSP فقط 90 DB)
قيمتشم گرون نيست ( 20- 17 تومان بايد باشه ) !!!!
البته شايد ارزون شده باشه
قيمت من مال دو سال پيشه
یه عکس ازش بزار بچه ها ببیننش که برن بخرن .;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر