ورود به دنیای Homebrew

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
1. مگه فرمت اون برنامه که من گذاشتم pbp نیست؟ بعد از اجرا باید کلمه test رو امتحان کنی -حالا خیلی مهم نیست
2. با راهنمایی ها و سرنخ هایی که ساسان به من داد تونستم homebrew رو به UMD/iso تبدیل کنم؛
نظرتون چیه؟ فایده اش اینه که براحتی edit نمیشه و حجش با برنامه اصلی شما زیاد تفاوت نمیکنه
iso ساخته شده رو میشه به cso هم تبدیل کرد.
فعلا پخشش نکن ببین به درد می خوره؟
---------------------------
به فکر دو تا عکس باشید:
1. Icon در لیست بازیها : با فرمت png و رزولوشن 144 در 80
2. Background در لیست بازیها قبل از اجرای برنامه : با فرمت png و رزولوشن 480 در 272 که خیلی نباید شلوغ باشه (خلوت تر Background بازی و loading باشه)

آخرین ویرایش:

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
تکمیلیه

آپلودش کردم (cso)
سرعت اجرای برنامه تو این حالت بیشتر و بهتره
کافیه فایل رو توی /ISO/ بریزید و اجرا کنید
مقایسه حجم (روی کارت حافظه):
Homebrew/pbp: 925 KB
Compressed UMD/cso: 983 KB
Uncompressed UMD/iso: 1.68 MB​
تفاوت زیادی بین Homebrew و CSO نیست (KB 48)

Attachments

• Diba.zip
    974.7 KB · مشاهده: 21

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
سلام
. مگه فرمت اون برنامه که من گذاشتم pbp نیست؟ بعد از اجرا باید کلمه test رو امتحان کنی -حالا خیلی مهم نیست
اون برنامه ای که شما گذاشته بودید Base اش برنامه PBP نبود . یعنی یک کامپایلر بود که زمان اجرا فرمانهای LUA را اجرا میکرد. برای همین برنامه ای که شما نوشتید در اصل به زبان LUA بوده
و کاره اصلی توسط نویسنده اون برنامه Lua Player بود. چند تا فرق اساسی دارن که فکر نمیکنم اهمیت بدید.

2. با راهنمایی ها و سرنخ هایی که ساسان به من داد تونستم homebrew رو به UMD/iso تبدیل کنم؛
تبریک میگم . ایدش در کل جالبه . فایل PBP تیکه پاره میشه! هر تیکه اش جداگانه توی فایل ISO قرار میگیره و بعد از یک خورده ریزه کاری سر هم میشه. راستش به این موضوع اصلا فکر نکرده بودم که میشه برنامه را به صورت ISO و CSO ارائه داد .
نظرتون چیه؟ فایده اش اینه که براحتی edit نمیشه و حجش با برنامه اصلی شما زیاد تفاوت نمیکنه
iso ساخته شده رو میشه به cso هم تبدیل کرد.
خیلی از نظرتون متشکرم . روش جالبیه . این کارو حتما میکنم :cheesygri
فعلا پخشش نکن ببین به درد می خوره؟
همونطور که گفته بودم تا بعد از امتحان المپیاد فرصت نمیکنم که حتی به این مسئله فکر کنم. من باید مسئله نحوه پخش را با چند تا قانون بررسی کنم تا ببینم باید چی کار کنم
---------------------------
به فکر دو تا عکس باشید:
1. Icon در لیست بازیها : با فرمت png و رزولوشن 144 در 80
2. Background در لیست بازیها قبل از اجرای برنامه : با فرمت png و رزولوشن 480 در 272 که خیلی نباید شلوغ باشه (خلوت تر Background بازی و loading باشه)

قبلا درست شده:cheesygri وقتی گفتم برنامه تموم شده واقعا منظورم همین بود:cheesygri

قربان همگی تان
ع.ش

راستی این یک نمونه عکس:
litpre.jpg

باز هم از مهرشاد متشکرم

راستی!
یک نکته ی دیگه ای که هست . از چپ و راست هی به من میگن که این محصول را بفروش
خودم ته دلم نمیخواد ولی دلایل منطقی مختلفی میارن و آدم با خودش میگه بیجا هم نمیگن (مثلا اینکه خیلی خیلی براش زحمت کشیدم)
بعد پیشنهاد دادم مثل برنامه های خارجی یک قسمت Donate بزارم که هرکس دلش خواست کمک کنه ولی در جوابش نظر همه یکسانه! اینجا ایرانه و کسی اهمیت نمیده
حالا نظر شما چیه؟ به طور کلی پیشنهادتون چیه؟

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
خیلی از توضیحاتت ممنونم
با donate موافق نیستم چون این برنامه مشتری خارجی نداره که donate کنه ، ایرانی ها هم که این کار رو نمیکنن؛
فروشش هم امکان پذیر نیست. چون اگه به یه نفر فروخته بشه، به دلیل کارایی بالای این برنامه سریع پخش میشه و به سود دهی نمیرسه (این فقط نظر شخصی من بود)

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
خیلی از توضیحاتت ممنونم
با donate موافق نیستم چون این برنامه مشتری خارجی نداره که donate کنه ، ایرانی ها هم که این کار رو نمیکنن؛
فروشش هم امکان پذیر نیست. چون اگه به یه نفر فروخته بشه، به دلیل کارایی بالای این برنامه سریع پخش میشه و به سود دهی نمیرسه (این فقط نظر شخصی من بود)

از نظرت متشکرم. میشه یک کاراییش کرد که اون مسیر به سود دهی ختم بشه:cheesygri
بابت نظرت متشکرم
کسی دیگه نظری نداره؟

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
تا برای نحوه پخش دیکشنری تصمیم گیری میشه (که احتمال ضعیف مجانی روی نت خواهد بود)
اگر نظری در مورد پروژه بعدی دارید بگید.
بهتره همین پروژه رو توسعه بدی؛
مثلا امکان اجرا و ادیت فایلهای txt فارسی فراهم بشه (مثل pspwrite یا psp-pda)

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
اون یک نسخه ی نمایشی بود که یکی از بچه ها اومد و ایزوش کرد
فقط ماوسش کار میکنه
نسخه کامل برنامه نزدیک 4 مگه و هنوز جایی ارائه ندادم
فقط بگم خیلی چیزه خوشگلی شده و مهرشاد هم ترکونده برنامه را با عکسهاش
احتمالا نسخه اولیه همینه
بعدا اگر چیزای باحال تری بش اضافه کنم

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
رفتم یک خورده تحقیق کنم تا ببینم که آیا میشه این Browser را کاریش کرد تا فارسی بخونه
تا اطلاعی که من پیدا کردم امکانش نیست

رفتم دنبال Browser های مجانی روی نت ببینم که آیا میشه فارسی هم بش اضافه کرد یا نه
خودم که چیزی پیدا نکردم.
فکر کنم که باید خودم بشینم Browser بنویسم
=-=-=- ویرایش
یک Browser پیدا کردم که Plugin برنامه PSPRadio است . سورسشو گرفتم
ببینم چی میشه!
------------------

نکته اش اینه که با ابزارهای موجود و ویندوز هم بلد نیستم بنویسم
چه برسه برای PSP
حالا فعلا ببینیم چی میشه

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
علی رضا جان من که فکر نکنم بشه از این برنامه پول در اورد مگر اینکه این برنامه رو به یه شرکت بفروشی تا اون برات بخشش کنه . مطمئا باش این برنامه اگه دست یه نفر قرار بگیره رونت پخش میشه واونوقت سر شما بی کلاه میمونه .البته این نظر منه.باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر