شایعه وب سایت Half Life 3..! شوخی یا واقعی..؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
89399248128226097187.jpg

مثل اینکه دوباره شاهد خبر های خوبی از بازی Half Life 3 هستیم
جدیدن سایتی با عنوان Black Aperture ایجاد شده که در آن نشانه های از بازی Half Life 3 قرار گرفته به طوری که لگوها و نوشته های آن حکایت از این عنوان جدید دارد..
چندی قبل نیز در مراسم VGA کارمندادن Valve با لباسی که لگو Half Life 3 بر روی آن نقش بسته شده بود دیده شدن که شایعات معرفی این بازی محبوب را بعد از چند سال تقویت میکند..

www.black-aperture.com

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اما اگه یکسال بعد از انحصاری زمانی PC واسه کنسولهای نسل بعد هم عرضه کنن بنظرت صنعت گیم خدشه دار میشه ؟!
بنظر من که فروششون چندبرابر هم میشه.
لول ... ! الآن دیگه سال 2003 و 2004 نیستیم ، این 1 .
2.تایم اکسکلوسیو ، تاثیری که روی فروش نسخه موخر میذاره مثبته ؟!
3.Valve هم مغزش پاره سنگ بر نداشته که نقد رو ول کنه نسیه رو بچسبه .
از 1 و 2 و 3 ===> نسخه بعدی هف لایف ، مشترکا برای تمامی پلتفرمها[ـی ممکن]منتشر خواهد شد .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
از 1 و 2 و 3 ===> نسخه بعدی هف لایف ، مشترکا برای تمامی پلتفرمها[ـی ممکن]منتشر خواهد شد .
لول آینده رو شما پیش بینی نمیکنید مشکل اینه که تو فکر میکنی اگه هاف لایف بعدی time ex pc باشه شکست میخوره!،
همینطور اگه جعبه نازنجی واسه کنسول منتشر نمیشد HL2 بنظر تو و خیلی های دیگه یک عنوان شکست خورده بود ! :)
تاثیرش روی فروش نسخه ی جداگانه هر چند تایم اکسکلوسیو خیلی بیشتر از نسخه ی همزمان خواهد بود.(عنوان HL رو میگم نه یک عنوان درپیت) مخصوصا اگه بخواد روی کنسول تاریخ انقضا این نسل منتشر بشه که لکه ی ننگ روی پیشونی گب نوول واسه همیشه ثبت خواهد شد.زیاد هم اینقدر با اطمینان صحبت نکنید همچین اتفاقی نخواهد افتاد.
نکته ی جالب بعدی که از طرز پست دادنتون بر میاد اینه که توقعاتتون با توهم قاطی شده! یه جورایی حس میکنم منظورت اینه که PC یه پلتفرم مردست و Valve هم بیخیالش میشه ...
شاید هم قضیه سال 2003-2004 با توجه به وقفه ی بین تغییر نسل بین سالهای 2012-2013 تکرار بشه.

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
تقریبا مطمئنم که Valve داره HL میسازه و تو همین نسل عرضه اش میکنه ،بعد از Dota 2 و Big-Screen که بزودی عرضه میشه احتمالا خبرهایی بسیار خوشحال کننده ای از Valve میشنویم
راجع به انحصاری بودن هم Valve معمولا ترجیح میده بازیهاش روی همه پلتفرمها بازی بشن و برخلاف اینکه مثلا اینجا خیلی ها فکر میکنن L4D عنوان انحصاری مایکروسافت حساب میشه اما واسه Mac هم پورت شده .(البته از لحاظ کنسولی درسته)

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اما اگه یکسال بعد از انحصاری زمانی PC واسه کنسولهای نسل بعد هم عرضه کنن بنظرت صنعت گیم خدشه دار میشه ؟!
بنظر من که فروششون چندبرابر هم میشه.
اولا که بازی HL اونقدر بهینه هست که با pc های درپیت هم میشد خیلی راحت بازی رو اجرا کرد ! کنسول های نسل حاظر هم امتحانشون رو پس دادند و بازی های عالی رو اجرا میکنند !پس شما مطمن باش که valve اگه بخواد HL بعدی رو عرضه کنه واقعا باید دیوانه باشه که از خیر این نسل بگذره و بره سمت نسل بعدی که چند سال دوباره باید بگذره تا فروش کنسول ها زیاد بشه و و و

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اولا که بازی HL اونقدر بهینه هست که با pc های درپیت هم میشد خیلی راحت بازی رو اجرا کرد ! کنسول های نسل حاظر هم امتحانشون رو پس دادند و بازی های عالی رو اجرا میکنند !پس شما مطمن باش که valve اگه بخواد HL بعدی رو عرضه کنه واقعا باید دیوانه باشه که از خیر این نسل بگذره و بره سمت نسل بعدی که چند سال دوباره باید بگذره تا فروش کنسول ها زیاد بشه و و و
خب بخاطر خصوصیات استثنایی که انجین والو داره هست.ولی HL3 به این زودی ها منتشر نمیشه اینو مطمعن باش.حتی یادمه سر قسمت دوم بازی اماده رو با چند سال تاخیر منتشر کردن اما در اینکه HL بعدی واسه نسل بعد هست شکی درش نیست چون این نسل دیگه با عنوانهایی مثل U3 , Gow3 دیگه والو هم کار شاخی نمیتونه با قوطی انجام بده.اگر هم حرفت درست از اب در بیاد تفاوت بین PC و کنسول تاریخ گذشته 6 سال پیش فکر میکنم اونقدر باشه که حتی به نسخه کنسول نزدیک هم نشید.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
چی بگم هر کاری از valve بر میاد ولی من یکی که با HL 1 بزرگ شدم عمرا روی کنسول بازیش نمیکنم ولی میدونم که برای کنسول ها هم منتشر میشه حالا هر وقت میخواد بیاد ! البته شما به این تغییر زیاد امیدوار نباش چون اخریش همین crysis 2 بود که خودتون دیدید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
HL2 زمانی روی کنسول فقط Xbox منتشر شد که 1 سال بعد از نسخه PC اومد و همینطور کنسول رقیب یعنی PS2 ـ100میلیون دستگاه فروش داشته ، وَلو اگه فقط و فقط به سود فکر می کرد مطمئن باش رو PS2 هم منتشرش می کرد . از هر لحاظ معقول تره تا نسل بعدی کنسول ها Exclusive ـه PC باشه . چون میتونه موتورشو به رخ بکشه و از اوائل نسل بعد گیمر ها رو تحت تأثیر بزاره . من نمی گم رو کنسول نمیاد اما خیلی محتمله به عنوان جعبه نارنجی مانندی بیاد . از اونجا که قدرت دو کنسول در حد ِ همه مثه نسل قبل هم نیست که رو Xbox چون خیلی قوی تر بود بتونن بازی رو پورت کنن گزینه محتملیه . شاید Steam Exclusive ـش کرد که گیمر های بیشتری رو بکشونه استیم ! نه من از سیاست هاش خبر دارم نه شما داریم در مورد احتمالات حرف می زنیم . من احتمال میدم اینطور شه ولی شما مثه این که مطمئنی .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب بخاطر خصوصیات استثنایی که انجین والو داره هست.ولی HL3 به این زودی ها منتشر نمیشه اینو مطمعن باش.حتی یادمه سر قسمت دوم بازی اماده رو با چند سال تاخیر منتشر کردن اما در اینکه HL بعدی واسه نسل بعد هست شکی درش نیست چون این نسل دیگه با عنوانهایی مثل U3 , Gow3 دیگه والو هم کار شاخی نمیتونه با قوطی انجام بده.اگر هم حرفت درست از اب در بیاد تفاوت بین PC و کنسول تاریخ گذشته 6 سال پیش فکر میکنم اونقدر باشه که حتی به نسخه کنسول نزدیک هم نشید.

دقیقا به نظر من هم والو باید مغز خر خورده باشه که بعد از 6 سال که قدرت کنسول ها ته کشیده بخواد بازی HL3 را براش بسازه !
دو حالت داره یا باید به همین نزدیکی ها hl3 روی pc انحصاری بیاد و بعد مدتی برای کنسول نسل بعد بیاد یا اینکه صبر کنه تا کنسولهای نسل جدید بیاند و بازی را به صورت جداگانه برای همه پلتفورمها بسازه یعنی پورتی در کار نباشه . منم مثل تو دوست ندارم بازی این نسل بیاد و بازی قربانی بشه !
اصلا هرکی یکم فکر کنه خیلی افت داره که یه بازی در سطح و اندازه های HL بیاد تو اخرای نسل عرضه بشه اونم برای یه سازنده ای مثل والو که دوست داره به بهترین شکل ممکن نهایت کیفیت کارش را نشون بده اونم در قبال یه انجین جدید که بخواد source engine 3 باشه که مثلا بیاد قدرت موتورش را روی کنسولهای 6 سال پیش نشون بده ؟!

ولی اگه HL2 EPISODE 3 در کار باشه منم پایم که همین نسل بیاد :D و اتفاقا منطقی هم هست !

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
تو متا تاریخ عرضه شو دسامبر2012زده شاید جدی جدی بیاد.ولی موافقم hl3بهتره نسل بعد بیاد ولی دیگه خیلی طول میکشه باید یه2.3سالی از نسل بگذره بعد میاد اول نسل عاقلانه نیست.هرچند والو پول پرست نیست

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
واقعا دیگه داره حالت روانی برام دست میده ! نمیدونم تا کی باید دعا کنیم حدس بزنیم و تخیلات به خرج بدیم تا ببینیم در نهایت بعد 8 سال والو میخواد بازی را معرفی کنه یا نه ؟!
تو عمرم این همه تو کفه یه چیز نمونده بودم :| در بهترین حالن سال بعد بازی میاد ! و برای شماره 4 بازی ساله 2022 و اینا پیشبینی میشه !
از یه طرف شایعه میاد و بعد خود سازنده تکذیبش میکنه و دوباره پشت سرش یه خبر دیگه از بازی !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
همینطور اگه جعبه نازنجی واسه کنسول منتشر نمیشد HL2 بنظر تو و خیلی های دیگه یک عنوان شکست خورده بود ! :)
کاریزماتیک LOL ... کنسولها که به آخر عمرشون نزدیک میشن ، من باب استفاده از قدرت سخت افزاری (همون جریان درصد و اینا!) Milk شده هستن ، دوم هم اینکه به شما باید تعداد کنسولهای فروخته شده رو هم مد نظر قرار بدی ؛ اتفاقا این خیلی احمقانست که کسی فک کنه امسال یا سال دیگه HL بعدی روی PC بیاد ، و بعد یکی دو سال روی کنسولهای نسل بعد بیاد که هنوز اصلا مشخص نیست چقدر تو یک سال بعد از عرضشون فروش رفتن ! همون طور هم که میدونی HL با تمام خدا بودنش اصلا عنوان Console Seller ـی نیست ؛ اگر قراره بازیی برای کنسول بیاد ، دقیقا زمانش همین الآنه ، الآن که نزدیک 100 میلیون دوتا پلتفرم فروش رفتن ... یه احتمال دیگه وجود داره ، اون هم اینه که Valve کلا قید فروش محصولش روی کنسول ها رو هم بزنه ، و فقط برای رفع تکلیف ، یا حالا هرچی ، چندی پس از منتشر کردن نسخه PC نسخه کنسولی هم منتشر کنه . مسلما چون اسمش HLـه ، مسلما همچین بد هم نمیفروشه ...
اگر تو جریان بودی ، اون سالی که نسخه دوم اومد ، Valve خیلی دلش میخواست بازی روی PS2 هم منتشر شه ! اما واقعا قدرت سخت افزاری PS2 در حدی نبود (به گفته خود Valve،شاید هم اونها نمیتونستن.) که بازی رو براش پورت کنن ، و تنها XBOX صاحب HL2 بود بین کنسولها ... Valve ، امام معصوم و پیشوای شیعیان نیست ، مسلما به فکر جیبش هست ؛ مثل تمام پابلیشر و دولوپرها ...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگر تو جریان بودی ، اون سالی که نسخه دوم اومد ، Valve خیلی دلش میخواست بازی روی PS2 هم منتشر شه ! اما واقعا قدرت سخت افزاری PS2 در حدی نبود (به گفته خود Valve،شاید هم اونها نمیتونستن.) که بازی رو براش پورت کنن ، و تنها XBOX صاحب HL2 بود بین کنسولها ... Valve ، امام معصوم و پیشوای شیعیان نیست ، مسلما به فکر جیبش هست ؛ مثل تمام پابلیشر و دولوپرها ...
اینو میدونستم ، اما برای وَلو خیلی سود آورتره برای یه بازه زمانی همین بازی انحصاری استیم باشه . شده 1 سال شده 6 ماه . میدونی چقد به طیف علاقه مندان و یوزرهای استیم اضافه می کنه ؟
به علاوه وقت ِ یه موتور ِ جدیده با یه HL جدید طبق سنت همیشگیه وَلو . من که میگم احتمال این که انحصار زمانی بشه خیلی بالاست بخاطر شرایط وَلو . من نمی گم رو کنسول نمیاد ولی با فاصله زمانی میاد . شایدم بصورت جعبه نارنجی مانندی بیاد برای کنسول های نسل بعد . البته بازم احتمال میدم :D شاید نکته ای باشه که توجه نکرده باشم .

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
source engine 3
اصلا هرکی یکم فکر کنه خیلی افت داره که یه بازی در سطح و اندازه های HL بیاد تو اخرای نسل عرضه بشه اونم برای یه سازنده ای مثل والو که دوست داره به بهترین شکل ممکن نهایت کیفیت کارش را نشون بده اونم در قبال یه انجین جدید که بخواد source engine 3 باشه که مثلا بیاد قدرت موتورش را روی کنسولهای 6 سال پیش نشون بده ؟!
یه چیز جالب راجع به Source Engine اینه که بهش شماره نمیدن ،قبل از اینکه Portal 2 عرضه بشه تو فروم استیم یه بحثی بود راجع به اینکه این بازی با source Engine چند ساخته میشه ،یکی از Valve جواب داده بود که ما به انجین شماره نمیدیم اگه قرار بود شماره بدیم Portal 2 را با source Engine 12 داریم میسازیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر