واگذاری اینترنت adsl با شرایط ویژه در کل کشور آغاز شد!

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
منم 14 آذر ثبت نام کردم هیچ خبری نشده تا حالا........ خواب بودم ازتهران زنگیدن گفتن جشنوارست و از این حرفا جالب اینجاست که به من گفتن این 8 Gb رو دو برابر میکنیم ترافیک 16gb میدیم مثلاً 1مگ 16gb رو 17000 تومن میدیم من که هنوز باور نکردم.........

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اگه سرویس نامحدود کلاً نداره منم کلاً بیخالش میشم ! مگه خرم آخه ؟ بیایم خط رانژه کنیم بریم محدود با این سرعت 2 مگ که شباش دایل آپیه بگیریم ؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اگه سرویس نامحدود کلاً نداره منم کلاً بیخالش میشم ! مگه خرم آخه ؟ بیایم خط رانژه کنیم بریم محدود با این سرعت 2 مگ که شباش دایل آپیه بگیریم ؟
ژانره خط مخابرات 1 دیقه ـس و به صورت رایگان :d
تنها مزیتش همینه که 2 روزه راه میرفته

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من می خوام برای یه نفر
(دوست دخترم:D)
این سرویس رو جور کنم، فقط یه سوال دارم! ماهانه رو قبض تلفن میاد دیگه؟ بعد زنگ بزنی 2020 حله و کار دیگه لازم نیست؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من می خوام برای یه نفر
(دوست دخترم:D)
این سرویس رو جور کنم، فقط یه سوال دارم! ماهانه رو قبض تلفن میاد دیگه؟ بعد زنگ بزنی 2020 حله و کار دیگه لازم نیست؟

میخواد خودتو بدبخت کنی؟ اون 20 تومن چیزی نیست! دختر بیاد توی اینترنت و فیسبوق دیگه نمیشه جمعش کرد! از من گفتن بود!

آره کار دیگه ای نداره.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
مسعود برای یک سال 8 گیگ کم نیست؟خداییش خیلی کمهست.8 گیگ برای 2 ماه هست.بعدش چی کنیم؟هی باید بریم تند تند شارج کنیم؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود برای یک سال 8 گیگ کم نیست؟خداییش خیلی کمهست.8 گیگ برای 2 ماه هست.بعدش چی کنیم؟هی باید بریم تند تند شارج کنیم؟

خب اينجوري فقط براي حجم هزينه ميكني نه سرويس! اينم در نظر داشته باش.

vbehzad

کاربر سایت
Sep 15, 2012
54
نام
behzad

من تماس گرفتم و از کارشناسش پرسیدم. حجمی که نوشته برای هرماه استفاده هست. در ضمن هزینه خرید حجم اضافه از مخابرات نصف شرکتهای دیگست.

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
آقا من پرسیدم خودم هم ثبت نام کردم 8گیگ واسه یک ماهه اگه واسه یک ماه نباشه من خودم ازشون شکایت میکنم صداشون رو ضبط کردم که به من علناً گفتن ماهی 8 گیگ

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
این حجمایی که نوشته واسه یک ماهه هست دیگه
یکساله نیست که ؟

واقعا سخته 2 خط بخونی؟ توی خبر نوشته یک ماهه؟
:|

من تماس گرفتم و از کارشناسش پرسیدم. حجمی که نوشته برای هرماه استفاده هست. در ضمن هزینه خرید حجم اضافه از مخابرات نصف شرکتهای دیگست.

سختم نیست
خوندم ولی هرکی یه چیزی میگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر