واقعیت: Swap PS3 Discs with No Errors

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام....سلام....سلام....صدتا سلام....
اقایون و خوانوم ها چند قدم تا موفقیت باقیست :biggrin1: !!!
دیروز برای اولین بار یک اتفاق بزرگ در زمینه ps3 افتاد :love: میگین چی شده :confused: :
بزرگ ترین قدم در زمینه هک ps3 افتاد و اون این بود که هکر ها تونستن بازی copy :eek: درسته copy رو اجرا کنن :love: و یک فایل دادن بیرون برای تست ! که توسط خیلی ها اجرا شده وکار کرده تا fw 1.9 با این برنامه کم حجم میشه وقتی یک بازی loud میشه اون برداشت و یک بازی دیگه رو گذاشت داخلش اجراکرد بدون دادن پیغام Error یعنی میشه بعد از بوت یک بازی اصل یک بازی کپی رواجرا کرد:love: .
اصل برنامه هنوز بیرون نیومده :( برای اطلا عات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید ضرر نمی کنید :biggrin1: :
http://www.ps3hax.net/index.php?topic=1126.0

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
این روش روش جدیدی نیست و اگه کنسول باز باشین میدونین که همیشه این روش اولین روش هک کنسولهای سونی بوده...
طریقه ی کار همونطوری هم که توضیح داده شد اینطوریه که باید یک دیسک که معمولا بهش دیسک سوم شخص میگن رو درون دستگاه قرار بدین...محتوای دیسک طوری برنامه ریزی میشه که دستگاه رو در همون حالت نگه داره و نگذاره که با در آوردن دیسک دستگاه (در اینجا PS3) متوجه چیزی بشه...
بعد از در آوردن دیسک فوق , فرد دیسک بازی کپی رو درون دستگاه میگذاره...دستگاه هم به خیال اینکه هیچ دیسکی عوض نشده شروع به خوندن دیسک کپی میکنه...
در واقع با این کار هکر اولش دستگاه رو با یک دیسک (که میتونه Original باشه یا نباشه) گول میزنه و بعد از اینکه دستگاه دیسک رو از نظر امنیتی چک کرد و مطمئن شد که اشکالی نداره , هک دیسک دوم رو میگذاره ولی اینبار هیچ چکی روی دیسک دوم انجام نمیگیره چونکه قبلا این چکهای امنیتی روی دیسک اول صورت گرفته...
این روش قدیمی هستش و از زمان PS1 معروف شد (هر چند که قبلا هم استفاده میشد)...
وقتی که PS2 هم اومد و Modchip مخصوص بهش ساخته نشده بود هم از این روش برای هک اولیه ی دستگاه استفاده شده بود که بخوبی جواب میداد.
حتی PSP هم در اقدامات اولیه با این روش جواب داد و بازی GTA Liberty City Stories یکی از بازیهایی بود که فرد باید بصورت Original میخریدش تا بتونه سیستم امنیتی بازی رو دور بزنه...

پس میتونین امیدوار باشین که این راه جواب خواهد داد...هنوز اول راه هستیم...

متشکرم...Nemesis

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
ببینید برای ما ایرانی ها اصلا فرقی نخواهد کرد......
مشکل ps3 فرمتش هست ....مشکل اینه تو ایران dvd معمولی هنوز کامل جا نیفتاده حالا دیگه blu-ray جای خودش رو داره ......مشکل اینه تا اسم کپی خور که میاد همه بیاد dvd های کپی 600 تومنی ps2 می افتند در حالی که اصلا از این خبرا نیست .....حداقل تو ایران نیست.....;)
تازه این حرفها رو باید وقتی زد که نیازی به این همه دنگ و فنگ نباشه که حالا حالاها.....:-"
اتفاقآ برای ما ایرانیها خیلی هم راحت میشه اگه : اگه بتونن یه روشی دقیقآ مثل PSP درست کنن و بازیها رو روی هارد بریزن. اون طوری هر Blu-Ray به چند تا DVD تقسیم میشه ( که قیمتش هم ارزون هست ) و اون DVD ها روی هارد کنسول ریخته میشه و نیازی به Blu-Ray اصلی نیست. خوشبختانه همه PS3 ها هم هارد دارن و خوشبختانه تر اینکه خیلی راحت میشه هاردهای با ظرفیت خیلی بالاتر ( که ارزون هم هستن ) بهش وصل کرد. البته همه اینا در صورتیه که روشی برای این کار به وجود بیاد.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اتفاقآ برای ما ایرانیها خیلی هم راحت میشه اگه : اگه بتونن یه روشی دقیقآ مثل PSP درست کنن و بازیها رو روی هارد بریزن. اون طوری هر Blu-Ray به چند تا DVD تقسیم میشه ( که قیمتش هم ارزون هست ) و اون DVD ها روی هارد کنسول ریخته میشه و نیازی به Blu-Ray اصلی نیست. خوشبختانه همه PS3 ها هم هارد دارن و خوشبختانه تر اینکه خیلی راحت میشه هاردهای با ظرفیت خیلی بالاتر ( که ارزون هم هستن ) بهش وصل کرد. البته همه اینا در صورتیه که روشی برای این کار به وجود بیاد.

این روش در حد حرف هست و شایعه ای بیش نبود

این روش فقط به صورت نرم افزاری قابل اجراست که بازی های PS3 هر کدومشون که جدید می یاد فرم وایر جدید نصب میکنه یا با فرم واره خودش چک می کنه.

پس این قضیه امکان پذیر نیست .

یا برای هر بازی یک فلش مخصوص خودش بیاد که باز کلی درد سر داره

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
ps1 is done in ps3

سلام...

اقا امروز چند نفر تونستن ( کار بر های معمولی) با همین روش بازی های ps1 توی ps3 اجرا کنن :love: اصول کار اینجوریه :
اولا شما به یک ps3 با فرم وار 1.5 احتیاج دارید (شاید با FW پاین تر هم کار کنه یا بالاتر) :biggrin1: .
دوما یک بازی اصل :( و یک بازی کپی ps1 :love: .

دیسک اصل را در درون دستگاه قرار دهید :biggrin1: سپس از اون exploit استفاده کنید به مدت 10 ثانیه ( حالا یکم بالا یا پایین ) بعد بازی را اجرا کرده و بعد از مدتی ان را با یک بازی کپی عوض کنید و بعد از مدتی درنگ مموری کارت حاوی exploit را از دستگاه خارج کرده و سپس حالشو ببرید :biggrin1: !

البته چون من دستگام 1.8 خودم تست نکردم :( راست یا دروغش پای مدعیان :biggrin1: اصلا به ما چه ما که دستگامون 1.8 هستش !!

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
سلام...

اقا امروز چند نفر تونستن ( کار بر های معمولی) با همین روش بازی های ps1 توی ps3 اجرا کنن :love: اصول کار اینجوریه :
اولا شما به یک ps3 با فرم وار 1.5 احتیاج دارید (شاید با FW پاین تر هم کار کنه یا بالاتر) :biggrin1: .
دوما یک بازی اصل :( و یک بازی کپی ps1 :love: .

دیسک اصل را در درون دستگاه قرار دهید :biggrin1: سپس از اون exploit استفاده کنید به مدت 10 ثانیه ( حالا یکم بالا یا پایین ) بعد بازی را اجرا کرده و بعد از مدتی ان را با یک بازی کپی عوض کنید و بعد از مدتی درنگ مموری کارت حاوی exploit را از دستگاه خارج کرده و سپس حالشو ببرید :biggrin1: !

البته چون من دستگام 1.8 خودم تست نکردم :( راست یا دروغش پای مدعیان :biggrin1: اصلا به ما چه ما که دستگامون 1.8 هستش !!
تا فریمور 1.9 کار می کنه.
بعد می گم اون بازی کپی باید بازی کپی از بازی اصلی باشه که قبلا تو دستگاه بوده یا هر بازی باشه می شه ؟
اینم لینک دانلود فایل ؟
http://www.ps3-hacks.com/file/35

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام....

تا فریمور 1.9 کار می کنه.
بعد می گم اون بازی کپی باید بازی کپی از بازی اصلی باشه که قبلا تو دستگاه بوده یا هر بازی باشه می شه ؟
اینم لینک دانلود فایل ؟
http://www.ps3-hacks.com/file/35

این برنامه درسته تا 1.9 کار میکنه ( یعنی جلوی بوت شدن بازی اصلی رو می گیره ) ولی برای اجرای ps1 فقط تا 1.5 تست کردن و دیدن کار میکنه من خودم بر نامه رو گرفتم روی 1.8 تست کردم کار میکنه ( یعنی میشه یک بازی ps3 رو با یک بازی دیگه عوض کرد ) ولی چون بازی اصل ps1 ندارم :( برای اون تست نکردم یا ps2 ولی این طوری که میگن بازی دوم هرچی میتونه باشه :biggrin1: !!!

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
یعنی اگه یه بازی اصل ps1 رو داشته باشی بعد بذاری و در بیاری به جاش بازی کپی گاد اف وار 2 رو بذاری کار می کنه ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یعنی اگه یه بازی اصل ps1 رو داشته باشی بعد بذاری و در بیاری به جاش بازی کپی گاد اف وار 2 رو بذاری کار می کنه ؟

نه مثل اینکه باید Blu-ray ارجینال بازی رو هم داشته باشی .

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
امروز مغازه بودم که مغازه کناری اومد گفت ps3 خودش و هک کرده !!!! اما خدارو شکر شب قبلش اینجا در مورد این برنامه یک چیزایی شنیده بودم و ضایع نشدم :cheesygri
اما به هر حال برام توضیح داد چکار کرده ولی فعلا من که جرعت انجامش و ندارم :biggrin1:

گفت که یک فایل عکس بود دانلود کردم بعدش ریختم داخل رم و بعدش وصل کردم به ps3 و بعد عکس اجرا کردم و صفحه سیاه شد و بهدش کنسول خاموش شد بعدش که روشن کردم یک صفحه مشکی با خط خاکستری اومد که بالا پایین میپرید و یک نوشته هم بود که صفحه همش بالا پایین میپرید نمیشد بخونی چی نوشته اما بعد از چند دقیقه نوشت دیسک ارژینال و داخل کنسول قرار دهید و بعدش که بازی رو گزاشت نوشت بازی کپی رو قرار دهید !! اما بازی bluray کپی کجا بود که بزاره !؟

اگر خودم جرعت کردم و انجام دادم حتما به طور کامل توضیح میدم ;)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
از بر و بنیاد مخا تعطیل .:cheesygri آخه عزیز من بازی اورجینالو باید داشته باشی پس چه فایده درضمن وقتی هک لو بره باز ما یه فریمور دیگه میدیم و طوری طرحش میکنیم هر کی نریزه از این به بعد بازیا انجام نشه و این کار شدنیه .( از مخا تعطیل امیدوارم ناراحت نشده باشید جنبه طنز داشت )
بعد gpod عزیز مواظب باش بعد ننویسه متاسفانه کنسول شما استعفا داد لطفا یکی دیگه بخرید.اونموقع کرکره خندس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر