واقعیت: Swap PS3 Discs with No Errors

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
سلام....سلام....سلام....صدتا سلام....
اقایون و خوانوم ها چند قدم تا موفقیت باقیست :biggrin1: !!!
دیروز برای اولین بار یک اتفاق بزرگ در زمینه ps3 افتاد :love: میگین چی شده :confused: :
بزرگ ترین قدم در زمینه هک ps3 افتاد و اون این بود که هکر ها تونستن بازی copy :eek: درسته copy رو اجرا کنن :love: و یک فایل دادن بیرون برای تست ! که توسط خیلی ها اجرا شده وکار کرده تا fw 1.9 با این برنامه کم حجم میشه وقتی یک بازی loud میشه اون برداشت و یک بازی دیگه رو گذاشت داخلش اجراکرد بدون دادن پیغام Error یعنی میشه بعد از بوت یک بازی اصل یک بازی کپی رواجرا کرد:love: .
اصل برنامه هنوز بیرون نیومده :( برای اطلا عات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید ضرر نمی کنید :biggrin1: :
http://www.ps3hax.net/index.php?topic=1126.0

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من باورم نمیشه . واقعا خبر توپی بود . همین که تونستن رو FW 1.90 تست کنن و بازی رو اجرا کنن خیلی خیلی عالیه . این متن کامل خبر :

These guys could be on to something… Chase_Lambeth and Team PS3 Hacks have discovered some odd behaviour which may potentially lead to playing backed up blu-ray games. Copying a specifically crafted tif image to a USB stick, and attempting to open it seems to cause the PS3 some confusion… While the console remains responsive to controls, you’re able to browse the XMB and launch a game. The game won’t fully launch allowing time for a disc swap. Once swapped, remove the USB stick, and the new game boots — no errors! For a clearer understanding of the said procedure, watch the video…

This potential TIFF exploit has been tested on firmwares 1.31, 1.80, and the latest, 1.90 :eek:. Further testing is underway, stay tuned for updates.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
واقعا عجیبه
100.gif
من که هنگ کردم نمیدونم چی بخرم چی نخرم بهتره پولمو نگه دارم
283.gif
303.gif
229.gif
231.gif
100.gif

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
Currently CJPC and hacked2123 have tested and confirmed it works

سلام....

رفتم توی سایت ps3news دیدم CJPC و hacked2123 نسخه test برنامه رو تست کردن و اونو تایید کردن :love: این دونفر از فعالان در زمینه هک ps3 هستن :love: و کارشون من قبول دارم چون هرچی گفتن حداقل راست بوده تا حالا :biggrin1: .
به امید پایان کار هک شدن ps3 در اینده نزدیک :love: . ( شما هم بهتر دعا کنید که نسخه اصلی زود تر بیاد :biggrin1::biggrin1::biggrin1:)

Genius71

کاربر سایت
Jul 3, 2007
554
نام
فرشاد
وایییییییییییی خداااااااااااا!!!!!!!!قلبم!!!!!!!قرصام کوووووووو؟؟؟؟:laughing::cheesygri:cool::love:
دمت گرم.عجب خبری دادی:love:ایشالا صد سال از این خبرا بیاری .
ما رو از اخبار جدید در جریان بزار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر