هک کنسول 5.0.5 فــول فارسی آخرین پیلودها (آپدیت به GoldenHen1.1 جهت اجرای تمام بازی ها)

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام خسته نباشی
خواستم بگم hen 1.8 که توی منوی سریع گذاشتید مشکل داره
تو بازی mortal kombat xl وقتی x-ray بزنیم بازی لگ پیدا میکنه و گیر میکنه
ولی بعد که رفتم و با ورژن hen 1.7 تست کردم سالم بود تو بازی
با توجه به اینکه hen 1.8 مشکل داره
ایا راهی است که hen 1.7 را به منوی سریع اضافه کنیم؟
پوشه رو اکسترکت و در همون جایی که پوشه قبلی هست قرار بدین

استفادش کردیم و واقعا خوب و عالی هستش.

فقط داداش شما که واردی خبر داری راهی اومده که بدون نیاز به کامپیوتر و کلا گوشی بشه از چیت ها مستقیم از طریق خود کنسول استفاده کرد؟

من خواهرم بلاد بورن را خیلی دوست داره بازی کنه و تو پلی 3 هم با چیت که مستقیم از خود کنسول میشد استفادش کرد تونست سری دارک سولز را و دمون سولز را بره ولی من هر چی گشتم برای PS4 قابلیتی ندیدم که مستقیم از کنسول بشه.

چون الان مثلا مدهای GTA V را از همون کنسول میشه فعال کرد و نمیدونم چرا برای بقیه بازی ها چنین قابلیتی نیست.
خواهش میکنم
چیت ها داستان دیگه ای دارند
اکثرا میان مقادیر صفر و 1 رو در بازی تغییر میدن،برای اضافه کردنشون حتما نیاز به سیستم هست

مگر به قول خودتون یه دولوپر بیاد و یک مد برای بازی تعریف کنه
تا جایی که اطلاع دارم فعلا امکان ش نیست متاسفانه

Attachments

• js.rar
    42.9 KB · مشاهده: 55
  • Like
Reactions: THE BEST BOY

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
سلام خسته نباشید
ببخشید منظورتون رو نمیفهمم
من با روش اندروید مراحل رو انجام دادم
ایا فایل و لینک جدید رو جایگزین لینک قبلی کردین؟
این hen 1.8 با اکثر بازی ها مشکل داره
Hen 1.7 عالیه..
در کل بسیار راضی هستیم از کار شما:)

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام خسته نباشید
ببخشید منظورتون رو نمیفهمم
من با روش اندروید مراحل رو انجام دادم
ایا فایل و لینک جدید رو جایگزین لینک قبلی کردین؟
این hen 1.8 با اکثر بازی ها مشکل داره
Hen 1.7 عالیه..
در کل بسیار راضی هستیم از کار شما:)
سلام و وقت به خیر
این لینک
http://forum.bazicenter.com/attachments/js-rar.99184/
دانلود کنید و اکسترکت ش کنید
یه پوشه بهتون میده به نام JS
این پوشه رو منتقل کنید به document\en\ps4
و جایگزین پوشه JS قبلی کنید
کنسول رو روشن کنید و به مروگر www برید
کلید option رو بزنید و clear cashe و clear Cookies کنید
و دوباره مثل مراحل قبلی هک رو انجام بدین
هن 1.7 در منوی سریع و گزینه ی اول قرار میگیره

• Like
Reactions: ps4best

Ali2883

کاربر سایت
Jan 2, 2019
2
یک سوال داشتم من الان روی گزینه ریخن سیو روی کنسول کلیک کردم و ok دادم ولی کنسول انگار خاموش شد مشکلیه یا کلا اینجوریه ؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
یک سوال داشتم من الان روی گزینه ریخن سیو روی کنسول کلیک کردم و ok دادم ولی کنسول انگار خاموش شد مشکلیه یا کلا اینجوریه ؟
نباید خاموش‌بشه
اگه بازی خاصی روی کنسول‌ ندارید initilize ش کنید تا کامل فرمت بشه و از نو هک رو انجام بدین ب نظر میاد مشکل خاموشی حل میشه
اگر امکان فرمت ندارید
کنسول رو خاموش روشن کنید
ابتدا هک ۱.۷ رو اجرا کنید
سپس
ذخیره در کنسول
احتمال زیاد مشکل حل بشه و ذخیره بشه

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
ممنون از آموزشتون بسیار عالی بود. من از هیچ روشی نتونستم هک کنم و فقط از روش شما هک شد.
فقط لطف کنید آموزش الباقی ابزارهای قرارداده شده در هک هم آموزش بدید که بدونیم باید چی کار کنیم. مثلا آموزش ریختن سیو گیم ها. با توجه به اینکه وقتی هک میکنیم نمیتونیم وارد اکانت بشیم، میخواستم بدونم یا این آموزش میشه سیو گیم های اکانت کپی کرد توی دستگاه و ازش استفاده کرد ؟؟
یک سوال دیگه اینکه پی اس 4 یه گزینه داره با عنوان transfer date from another ps4 . خواستم بدونم با این گزینه میتونم تنظیمات و سیو گیم ها و الباقی اطلاعات دستگاه قبلی منتقل کنم به دستگاه جدید؟؟ اگر این کار انجام بدم فریمور هم از دستگاه قدیم به جدید منتقل میشه ؟؟؟؟

• Like
Reactions: silent ops

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
ممنون از آموزشتون بسیار عالی بود. من از هیچ روشی نتونستم هک کنم و فقط از روش شما هک شد.
فقط لطف کنید آموزش الباقی ابزارهای قرارداده شده در هک هم آموزش بدید که بدونیم باید چی کار کنیم. مثلا آموزش ریختن سیو گیم ها. با توجه به اینکه وقتی هک میکنیم نمیتونیم وارد اکانت بشیم، میخواستم بدونم یا این آموزش میشه سیو گیم های اکانت کپی کرد توی دستگاه و ازش استفاده کرد ؟؟
یک سوال دیگه اینکه پی اس 4 یه گزینه داره با عنوان transfer date from another ps4 . خواستم بدونم با این گزینه میتونم تنظیمات و سیو گیم ها و الباقی اطلاعات دستگاه قبلی منتقل کنم به دستگاه جدید؟؟ اگر این کار انجام بدم فریمور هم از دستگاه قدیم به جدید منتقل میشه ؟؟؟؟
خواهش میکنم.سعی کردم آموزش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تکمیل باشه تا دوستان استفاده کنند

هر ابزاری میخاید رو بپرسید.چون کاربردهاش متفاوته و توضیح دادن تک تک ش کمی سخت و از فرصت زمانی من خارجه

در مورد سیوها
تا جایی ک اطلاع دارم تا این لحظه
فقط میتونید با این روش ،سیو هایی که از بازی های هکی،با همین روش بک اپ گرفتید برگردونید
در مورد تبدیل سیو اورجینال به هکی کمی‌ پیچیده س و نیاز به دیسک اورجینال اون بازی داره....

اون گزینه برای شما کاربردی نداره
استفاده ش نکردم
اما تا جایی ک اطلاع دارم
نیاز به اپدیت داره

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
خواهش میکنم.سعی کردم آموزش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تکمیل باشه تا دوستان استفاده کنند

هر ابزاری میخاید رو بپرسید.چون کاربردهاش متفاوته و توضیح دادن تک تک ش کمی سخت و از فرصت زمانی من خارجه

در مورد سیوها
تا جایی ک اطلاع دارم تا این لحظه
فقط میتونید با این روش ،سیو هایی که از بازی های هکی،با همین روش بک اپ گرفتید برگردونید
در مورد تبدیل سیو اورجینال به هکی کمی‌ پیچیده س و نیاز به دیسک اورجینال اون بازی داره....

اون گزینه برای شما کاربردی نداره
استفاده ش نکردم
اما تا جایی ک اطلاع دارم
نیاز به اپدیت داره
من بازی توم ریدر و جی تی ای تو دستگاه قبلی بازی کردم و توم ریدر نزدیک به انتهای بازی و جی تی ای تموم کردم. الان دیگه حوصله ندارم دوباره بازی کنم. دیسک اصلی بازی هم دارم. میتونم سیوها رو به دستگاه جدید هکی منتقل کنم ؟؟؟ فریمور دستگاه قبلی 5.56 و طبیعتا دستگاه جدید 5.05 هست. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام
تشکر از دوست عزیز بابت زحماتش

با 2روشی دوست عزیز گفتن نتونستم cache کنم
با یک روش بسیار ساده تر با pc براحتی cache شد
فایلی قرار میدم را در پوشه ps4 قرار دهید کنسول و pc را از طریق al azif به هم متصل کنید بعد فایلی دادم را اجرا کنید یک آدرس بار میده آن را دقیق تایپ و اجرا کنید
تمام شما موفق شدین

دوست عزیز برای راحتی دوستان این روش به پست اول اضافه کنید

لینک دانلود

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
با تشکر از دوست خوبم، یه نسخه هم بنده ویرایش کردم که البته Hen 1.5 رو هم داره که بسیار سبکه. تقویم شمسی داره و پی لود RIF برای حل مشکلات Mira و Hen که برای کسایی که با Mira بازی نصب کردن و با Hen اجرا نمیشه کاربردیه. همچنین پی لود کنترل فن هم بهش اضافه کردم که تقریبا هیچ هاستی هنوز این قابلیتو نداره. به 2 طریق آدرس آنلاین و یا با کامپیوتر هم قابل استفادس
اطلاعات بیشتر و دانلود در این لینک

آخرین ویرایش:

kiamak

کاربر سایت
Nov 18, 2009
3
سلام من کنسول هکی دارم 5.05 و یه وی ار گرفتم که اپدیت 4.10 رو داره و اجرا نمیشه میگه باید یا اپدیت 3.10 داشته باشه یا دستگاه پلی باید اپدیت شه به ورزن 6 یا بالاتر که اونجوری هم هک دستگاه میپره- راه حلی هست که وی ار رو رو کنسول هکی اجرا کنیم؟ ممنون هر کی اطلاع داره خبر بده ممنون

kiamak

کاربر سایت
Nov 18, 2009
3
سلام من کنسول هکی دارم 5.05 و یه وی ار گرفتم که اپدیت 4.10 رو داره و اجرا نمیشه میگه باید یا اپدیت 3.10 داشته باشه یا دستگاه پلی باید اپدیت شه به ورزن 6 یا بالاتر که اونجوری هم هک دستگاه میپره- راه حلی هست که وی ار رو رو کنسول هکی اجرا کنیم؟ ممنون هر کی اطلاع داره خبر بده ممنون

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
از VR بی اطلاعم
اما در همین هکی که بنده قرار دادم یه قسمت داره به نام Hen+Vr که مسلما باید VR رو فعال کنه

• Like
Reactions: kiamak

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
124
سلام
تو تاپیک بغل راجب خاموشی دستگاه و از بین رفتن سیو بازی گفتم . شما گفتی از این طریق هک رو اجرا کنم
حالا من چند تا سئوال دارم چون مبتدی هستم و تا به حال اینکار رو نکردم
دستگاه رو من دادم مغازه کپی خور کرده از طریق مرورگر اجرا میکنم
حالا اگر بخوام این روش گوشی رو انجام بدم آیا هک قبلی سرجاش هست ؟ یعنی نباید پاک بشه ؟
----------------
ویرایش :
الان هات اسپات گوشی رو کنسول وصل کردم کارها رو انجام دادم ولی به قسمت Users Guide که رفتم اتفاقی نیوفتاد و اون عکسی که شما گذاشتی برام نیومد

آخرین ویرایش:

سجاد ابراهیمی

کاربر سایت
Nov 23, 2012
70
نام
سجاد
از VR بی اطلاعم
اما در همین هکی که بنده قرار دادم یه قسمت داره به نام Hen+Vr که مسلما باید VR رو فعال کنه
سلام داداش خوبی
اقا اگه زحمتی نیست هین این هکو اپدیت میکنی به اخرین ورژن من تو دوتا دستگاه تو بازی مورتال کمبت ایکس ال فیتالیتی که میزنی هم تو نسخه 1.7 هم تو نسخه 1.8 بازی کند میشه ممنون میشم اخرین نسخه هینو تو این قرار بدی داداش گلم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر