هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
پس مشکل از فیک بودن دسته هست...چون من همین دسته رو با همون دانگل ب لب تاپ وصل کردم خیلی راحت
آره حتما
دوست عزیزمون Vendor هم گفته بود
این دسته ها خیلی اوقات با ps4 هم اشکال دارن

jngampratwry@gmail

کاربر سایت
Jun 14, 2021
4
من رو ps2 حدوده 500 تا بازی تموم کردم و چون سبک مورد علاقم jrpg بود تقریبن همه عناوینش رو بازی کردم.
اینقدر تنوع برا بازیا داشت هر سری میرفتیم کلی بازی جدید براش اومده بود.
در واقع نمیشه گفت کودوم بازی بهتره چون سلیقه ها متفاوته ولی تو هر سبکی بازی اینقدر داره که محاله کسی ناراضی باشه از خریده این کنسول.
واقعن پادشاه میمونه برای همیشه ... :x
دادا من رفتم پلی استیشن ۲ خریدم به عشق گاد اف وار دو فلش خورoplهم هست نمیدونم چرا وقتی فیلم کودکی زئوس میاد وسط بازی هنگ میکنه همه جا گوگلو گشتم میگه باید صیف های صد در صدشو دانلود کنی انتغال بدی به میموری دانلودش کردم اما نمیتونم انتغال بدم ب میموری لطفا کمکم کن چکار کنم درست شه

• Like
Reactions: Sega_genesis

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
دادا من رفتم پلی استیشن ۲ خریدم به عشق گاد اف وار دو فلش خورoplهم هست نمیدونم چرا وقتی فیلم کودکی زئوس میاد وسط بازی هنگ میکنه همه جا گوگلو گشتم میگه باید صیف های صد در صدشو دانلود کنی انتغال بدی به میموری دانلودش کردم اما نمیتونم انتغال بدم ب میموری لطفا کمکم کن چکار کنم درست شه
من راستش اطلاعی ندارم عزیز اون موقع هم که داشتم فقط دیسک میخریدم.

• Like

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
مشکل از دیتای بازی شماست. باید نسخه اصلی که حجمش 8 گیگه رو داشته باشید.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
دوستان طبق تحقیقاتی ک از سایت ها کردم این بود ک واسه متصل کردن دسته پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 3 به های کپی بودنش ربطی نداره و مهم ترین چیز دانگل بلوتوثه..من دوتا ورژن 5 خریده بودم ک وقتی به کنسول وصل کردم و داخل مشخصات دانگل از قسمت pademo شدم ، دیدم نوشته ،ممکنه این دانگل با دسته پلی 4 و 3 کار نکنه، و کار هم نکرد ولی اگ دانگل مناسب و سازگار باشه می‌نویسه ک ، این دانگل کاملا با دسته های پلی 3 و 4 سازگاره.. فلا یه دانگل ورژن 4 سفارش دادم تا امتحان کنم ببینم سازگار هست یا نه...عکس زیر و از یکی سایت ها برداشتم که سازگار بودن دانگلشو ثابت کرده

Attachments

• a305cec177f11149d46433400532a167.jpeg
    a305cec177f11149d46433400532a167.jpeg
    122 KB · مشاهده: 8

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوستان طبق تحقیقاتی ک از سایت ها کردم این بود ک واسه متصل کردن دسته پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 3 به های کپی بودنش ربطی نداره و مهم ترین چیز دانگل بلوتوثه..من دوتا ورژن 5 خریده بودم ک وقتی به کنسول وصل کردم و داخل مشخصات دانگل از قسمت pademo شدم ، دیدم نوشته ،ممکنه این دانگل با دسته پلی 4 و 3 کار نکنه، و کار هم نکرد ولی اگ دانگل مناسب و سازگار باشه می‌نویسه ک ، این دانگل کاملا با دسته های پلی 3 و 4 سازگاره.. فلا یه دانگل ورژن 4 سفارش دادم تا امتحان کنم ببینم سازگار هست یا نه...عکس زیر و از یکی سایت ها برداشتم که سازگار بودن دانگلشو ثابت کرده
بله دانگل بلوتوث هم مهمه. من از یه دانگل بلوتوث ورژن 2 قدیمی استفاده میکنم که بدون مشکل کار میکنه. البته من دسته پلی استیشن 3 رو فقط تست کردم. ولی دسته بازی هم مهمه. اگه ساختش استاندارد نباشه درست کار نمیکنه.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
بله دانگل بلوتوث هم مهمه. من از یه دانگل بلوتوث ورژن 2 قدیمی استفاده میکنم که بدون مشکل کار میکنه. البته من دسته پلی استیشن 3 رو فقط تست کردم. ولی دسته بازی هم مهمه. اگه ساختش استاندارد نباشه درست کار نمیکنه.
اره اینم هست..دسته ای ک من خریدم از انبار بازی بود و ساخت خیلی خوبی داره با اینک های کپیه...ولی فیک نیست و خیلی تفاوت داره و به کال آف موبایل راحت وصل شد...

دانگل قدیمی خیلی کم پیدا میشه الان ولی یه دانگل بود ک توی سایت های خارجی اونو بی نقص معرفی کرده بودن..csr 4.0 ..من اینو سفارش دادم ببینم کار می‌کنه یا نه

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
اره اینم هست..دسته ای ک من خریدم از انبار بازی بود و ساخت خیلی خوبی داره با اینک های کپیه...ولی فیک نیست و خیلی تفاوت داره و به کال آف موبایل راحت وصل شد...

دانگل قدیمی خیلی کم پیدا میشه الان ولی یه دانگل بود ک توی سایت های خارجی اونو بی نقص معرفی کرده بودن..csr 4.0 ..من اینو سفارش دادم ببینم کار می‌کنه یا نه
من هم این دانگل رو واسه دسته پلی 4 برای استفاده رو کامپیوتر خریده بودم. به قیمت 20000 تومان

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر