هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
در کل PS2 فت نسبت به اسلیم خیلی بهتره.
دیرتر خراب می‌شه.
هفته پیش طرف یه فت آورد که به معنای واقعی پوکیده بود
با یه نتورک و یه هارد ۸۰ گیگ ۳۰ تومنی( الان فلش ۳۲ جنس خوبش ۷۰ تومنه) دستگاهش راه افتاد. بدون دردسر های مخصوص USB اونوقت بازی هارو با اشاره اجرا می‌کنه با سرعت نور. بدون گیر کردن و هنگ کردن و کند بودن. تازه براش تنظیم کردم سیو بازیاشم رو هارد انجام بده. بنده خدا باورش نمی‌شد. کلا PS2 فت یه چیز معرکس سلطان واقعی.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
View attachment 151556
هیچوقت دیسک این لعنتی رو پیدا نکردم

اتفاقأ این مورد به وفور یافت میشد یعنی اینقدر کمیاب ..تعریف از خود نباشه من خودم حرفه ای def jam هستم هر دو شماره..:Cheesygrin: یادش بخیر 4 نفره همیشه بازیش رو انجام میدادیم با دوستان ..جدا از خط داستانی :x واقعأ عالی بود ..حتی بعضی مواقع رو xbox orginal یادش زنده میکنم2 def jam رو ..بازیش ناجور اعتیاد آور..

• Like
Reactions: che-jaleb

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
0213de0c6c81cb6e2bb9484a5063a0a1.jpg

یه بازی مناسب همه. ماجراجویی و خیلی باحال

amir23hossein

کاربر سایت
Jun 8, 2020
17
اتفاقأ این مورد به وفور یافت میشد یعنی اینقدر کمیاب ..تعریف از خود نباشه من خودم حرفه ای def jam هستم هر دو شماره..:Cheesygrin: یادش بخیر 4 نفره همیشه بازیش رو انجام میدادیم با دوستان ..جدا از خط داستانی :x واقعأ عالی بود ..حتی بعضی مواقع رو xbox orginal یادش زنده میکنم2 def jam رو ..بازیش ناجور اعتیاد آور..
من هیچوقت دیسکش رو برای ps2 پیدا نکردم‌ ولی بعد ها رو pc بازی کردم واقعا خیلی بازی خوبی بود ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر