هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
از طریق FTP شما می‌تونید فایل به هارد انتقال بدید ولی نمی‌شه بازی ریخت، درواقع بازی های ps2 روی هارد هرکدوم به صورت یه پارتیشن نصب می‌شن و حالت کپی پیس نیستن شما برای استفاده از FTP اگر از برنامه filezilla استفاده کنید اون مشکل قطع و وصل شدن حل می‌شه. فایل هایی که منتقل می‌کنید به پارتیشن OPL و فولدرهای ART یا VMC و غیره. بازی سونی ۱ هم می‌تونید با ftp بریزید ولی برای بازی ریختن از طریق شبکه برنامه مخصوص می‌خواد

باز هم می‌گم برنامه OPL manager برای ادیت نام بازی‌ها،کاور، مموری کارت مجازی، مود و کد تقلب و تنظیمات به کار می‌ره و بازی ریختن با OPL manager امکان نداره.

هیچ برنامه ای ftp ps2 تشخیص نمیده فقط تنها گزینه برنامه hdl dump که میشه باهاش ftp برقرار کرد .ایمیج بازیها رو استاندارد نصب کرد تازه میتونی هارد مستقیم به pc وصل کنی به غیر از ftp لیست بازیها میفت.البته داخل خود OPL manager گزینه hdl dump موجود ولی دردسر داره ip خوب تشخیص نمیده..گزینه های دیگه ای هم هست برای برقراری دردسر..

• Like
Reactions: che-jaleb

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
انقدر تو این پیج گفتید پلی ۲ فت و نتورک آداپتور واقعا دیگه رقبت نمیکنم بیام تو این تاپیک و زده شدم
اینم آخرین پست من تو این بخش ps2 ه
‌پلی ۲ هم برا همیشه میزارم کنار
نه داش اگه به خاطر منه دیگه نمی گم من خودمم دیگه دارم یه جوری می شم

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
انقدر تو این پیج گفتید پلی ۲ فت و نتورک آداپتور واقعا دیگه رقبت نمیکنم بیام تو این تاپیک و زده شدم

اتفاقأ دوست عزیز من خودم عاشق ps,2 اسلیم هستم ..یکی هم موجود دارم یادگاری واقعأ قابل توصیف نیست دورانی داشتیم..
هنوزم باهاش بازی میکنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: deadkin

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160

از نظر من PS2 فت خیلی زیباتر از نسخه خلاصه شده اون یعنی اسلیم هست.
مخصوصا با نتورک آداپتور که دیگه عال میشه چون سرعت اجرای بازی محشره

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ps2 کنسول فراموش نشدنی هست و الان هم که الان ارزش این رو داره که تو خونه و جلوی تی وی قدیمی ها داشته باشی
به سری بازی هایی داره که خیلیا حتی ندیدن تا به عظمت این کنسول پی ببرن
دقیقا حتی بعضی از بازی هاش بهتر از نسل هشته

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
آقا این بازی HUNTING GROUND خیلی قشنگه حتما بازی کنید

02f09639ee646d38732999e7cd271cbb.jpg

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
126680
میخوام GTA SA برای PS2 مد کنم ببینم آخرش چی در میاد :))
الان فعلا فریم شمار بهش اضافه کردم تا ببینم مد هایی که میزنم چقدر رو فریم تاثیر داره
خیلی باید دست به عصا راه رفت چون میزان رام و قدرت گرافیکی پلی استیشن دو خیلی محدوده ولی بازم میشه یه مانور هایی روش داد
بنظر خودم جالب میشه روی پلی استیشن 2

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
View attachment 126680
میخوام GTA SA برای PS2 مد کنم ببینم آخرش چی در میاد :))
الان فعلا فریم شمار بهش اضافه کردم تا ببینم مد هایی که میزنم چقدر رو فریم تاثیر داره
خیلی باید دست به عصا راه رفت چون میزان رام و قدرت گرافیکی پلی استیشن دو خیلی محدوده ولی بازم میشه یه مانور هایی روش داد
بنظر خودم جالب میشه روی پلی استیشن 2
بیشتر تکسچرای افکت های بازی مثل افکت آتش و دود و آب وغیره رو جایگزین کردم و یه مقدار هم کیفیتشون روبردم بالاتر (ولی نه خیلی چون باعث کند شدن بازی میشه)
126686
126687
126688
نقشه بازی رو با یه مد نقشه شبیه gta v جایگزین کردم (143 تکسچر بود که باید هرکدوم جداگونه اول تبدیل به فرمت مخصوص gta sa پلی استیشن میشدن و بعد resize میشدن و بعد با تکسچرای قبلی جایگزین میشدن) اندازه تکسچرایی که جدید قرار دادم رو مثل تکسچرای قبل گذاشتم تا تاثیری روی کارایی بازی نزاره
126685

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
بیشتر تکسچرای افکت های بازی مثل افکت آتش و دود و آب وغیره رو جایگزین کردم و یه مقدار هم کیفیتشون روبردم بالاتر (ولی نه خیلی چون باعث کند شدن بازی میشه)
View attachment 126686
View attachment 126687
View attachment 126688
نقشه بازی رو با یه مد نقشه شبیه gta v جایگزین کردم (143 تکسچر بود که باید هرکدوم جداگونه اول تبدیل به فرمت مخصوص gta sa پلی استیشن میشدن و بعد resize میشدن و بعد با تکسچرای قبلی جایگزین میشدن) اندازه تکسچرایی که جدید قرار دادم رو مثل تکسچرای قبل گذاشتم تا تاثیری روی کارایی بازی نزاره
View attachment 126685

دوست عزیز ریمستر gta san موجود برای ps2 از نسخه قبلی گرافیک بازی خیلی بیشتر اصلأ مود شده نیست ..در حد xbox 360..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر