هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
من همین الان یکی از این tv های قدیمی برای ps2 م دارم فقط حیف که ps2 م لنزش داره نفسای اخرش میکشه واسه همین گزاشتمش دکوری:-< الان که بهش نگاه میکنم فقط میتونم بگم the good old days:-s
هک نرم افزاری کن و ازش استفاده کن
حتما نباید با لنز و دیسک بازی کنی

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
Untitled-1.jpg

1- اگر به فیلمهای Conan آرنولد علاقه دارید شرکت TDK یه زمانی تو کار بازی بوده و سال ۲۰۰۴ این بازی رو عرضه کرد بازیه قابل احترامی بود سبک hack and slash هست.
2- The Bard's Tale هم سبک دیابلو و بالدر گیت با گرافیک زیبا چیزی که توی این بازی پر هست شوخی هایی جالب از قهرمان بگیر تا nbc ها یه چیزی تو مایه های فیلم های ابرقهرمانی مارول
3- بازی بعدی از سری بازیهای فال اوت با نام Fallout: Brotherhood of Steel از شرکت دوست داشتنی اینترپلی اینبار به سبک دیابلو.
4-Van Helsing تنها بازی فیلمی هست منو مجنون خودش کرد چرا چون حال هوای گوتیک و سبک بازی Devil May Cry هست.

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
SLES-52002-F-ALL.jpg

بازی زیبای Rogue Ops به سبک اکشن مخفی کاری در سال ۲۰۰۳ عرضه شد متاسفانه مورد کم لطفی منتقدان توی زمان خودش شد. اون زمان بازی زیر سایه بازیهای خوبی مثل سایفون فیلتر . متالگیر و اسپلینتر سل عرضه شده بودن قرار گرفت. شما در نقش بانو نیکی که جذابیتش از لاراکرافت چیزی کم نداره قرار میگیرید وبه کشورهای مختلف برای عملیاتهای فوق خطرناک اعزام میشید.

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
Untitled-23.jpg

1- سری بازیهای WINBACK توسط استدیو KOEI سال ۱۹۹۹ عرضه شد درواقع انقلابی توی دوربین سوم شخص انجام دادن ما بعدا ورژن تکامل یافته شو در بازیهای RE4 و gears دیدیم.

2-و اما بازی دوست داشتنی Spy Fiction هم سبک متالگر حتی از منو بگیرید تا هاد بازی هم شبیه متالگر هست. بازی دو شخصیت داره شیلا و نیکولاس بی نهایت جذابه حتما اونایی که بازیش نکردن امتحانش کنن.

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
Untitled-1.jpg

1- تنها ریسینگ کونامی Enthusia Professional Racing
2- ریسینگ به سبک نامکو Ridge Racer V
3- بنظرم بهترین NEED FOR SPEED تاریخ اونم شماره دوهه ۲ HOT PURSUIT فقط ورژن پلی استیشن ۲
4-اینم اولین و آخرین موتوراستورم PS2 به نام MotorStorm: Arctic Edge

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
بازی ها عالی هستن.اگه میشه از بازی های ریسینگ هم بزار مثل موتور استورم یا فایتینگ ها.
من خودم فایتینگ باز نیستم ولی فایتینگ بازها رو دوست دارم:D

Auto OVER.jpg

این Polyphony Digital ببینید با سری گراندتریسمو چه کرد که همه سامورایی ها زده بودن تو کار ریسینگ اونم از کپکام Auto Modellista

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
View attachment 100031

1- سری بازیهای WINBACK توسط استدیو KOEI سال ۱۹۹۹ عرضه شد درواقع انقلابی توی دوربین سوم شخص انجام دادن ما بعدا ورژن تکامل یافته شو در بازیهای RE4 و gears دیدیم.

2-و اما بازی دوست داشتنی Spy Fiction هم سبک متالگر حتی از منو بگیرید تا هاد بازی هم شبیه متالگر هست. بازی دو شخصیت داره شیلا و نیکولاس بی نهایت جذابه حتما اونایی که بازیش نکردن امتحانش کنن.
البته در اصل sony bend با سایفون فیلتر اون دوربین انقلابی رو ساخت البته هردو تو یه سال عرضه شدن و همشون هم به لطف بابابزرگ مخفی کاری ها mgs بوجود امدن مثلا سایفون فیلر تا قبل از اینکه mgs بیاد فقط یه اسم خالی بود ولی هیچ کدومشون شباهتی به اویل4 ندارن اون اصلا بی همتاست اگه بهش نگیم بهترین بازی تاریخ دروغ گفتیم:D
یادش بخیر winback2 رو خریده بودم چقدرم منتظرش بودم اخرم بازیش کردم حالم بهم خورد خیلی بدساخت بود فقط باس اول که زدم دیگه.... یکی از سرگیجه اور تاریخ بازی عمرم بود فقط مولتی فانی داشت:D
تنها الماس گمشده ای که این وسط فراموش کردی اسمش ببری headhunter ps2 که اول برا dreamcast خیلی بازی جالبی بود اینم یکی از بازیایی بود که سعی کرد نقش mgs برا سگا بازی کنه ترکیبی از سندباکس . اکشن و یه مقدار مخفی کاری و معما های اویل مانند بود داستان قشنگیم داشت فقط کنترل هاش یکم بد بود کات سیناشم موشن کپچر نداشت لعنتی ولی عجب موزیکی داشت و چه ایده های جالبی برای ساختش به کار رفته بود:D

آخرین ویرایش:

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
Unti54545.jpg

سری بازیهای Midnight Club راکستار کبیر جز بهترین بازیهای رسینگ PS2 با گرافیک چشم نواز رقیب جدی Need for Speed بوده. اون زمان راکستار فله ای بازی میساخته همه با کیفیت بودن ولی الان دیگه خبری از اون موقعه ها نیست.

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
544
نام
AMIR
Urban Chaos Riot Response COVER.jpg

Rocksteady قبل از اینکه با سری بازیهای بتمن معروف بشه بازی خوش ساخت Urban Chaos Riot Response رو عرضه کرد سبک بازی شوتر اول شخص هست شما رو در نقش پلیسی که باید با شورشی های توی شهر که میخواهند به پاسکاه حمله کنن قرار میده. بازی از گرافیک زیبایی بهره برده و از کاتسینهای فیلمهای واقهی درست شده.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
View attachment 100088

Rocksteady قبل از اینکه با سری بازیهای بتمن معروف بشه بازی خوش ساخت Urban Chaos Riot Response رو عرضه کرد سبک بازی شوتر اول شخص هست شما رو در نقش پلیسی که باید با شورشی های توی شهر که میخواهند به پاسکاه حمله کنن قرار میده. بازی از گرافیک زیبایی بهره برده و از کاتسینهای فیلمهای واقهی درست شده.
بازی باحالی بود به خصوص صحنه آهسته kill هاش :Headband: باید بادقت میرفتی و از shield به خوبی و به جا استفاده میکردی :D

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
بازی باحالی بود به خصوص صحنه آهسته kill هاش :Headband: باید بادقت میرفتی و از shield به خوبی و به جا استفاده میکردی :D

مدت ها بود دیگه نبودی ازت خبری نبود
حالا من هی آیدی هام بن میشه بی دلیل
تو که آیدیت سال هاست یکیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر