هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
9tp5_512cjvfwmpl.jpg

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
درود به دوستان عزیز.

چرا PS2 یکی از برترین کنسول های تاریخ بوده و هست؟ جواب سوالشو همه میدونن عنوانهای شاهکار بگیر تا دی وی دی پلیر ولی از اینها گذشته اصلی ترینشون بازیهای کمتر دیده شه یا به اصطلاح hidden gems ها هستن که ارزش واقعی این کنسول دو چندان میکنه برای همین من تصمیم گرفتم هر ازگاهی چندتاشون رو به عاشق پیشه های ps2 معرفی کنم.

اول از همه مهمترین بازیهای شخصا من خیلی دوستشون دارم سری بازیهای Baldurs Gate Dark Alliance و Champions of Norrath
بازیهای به سبک دیابلو اکشن آرپی جی بسیار زیبا جلوه میکنن بینهایت سرگرم کننده و جذاب با گرافیک زیبا تازه میتونید Coop بازی کنید حتما اگر PS2 دارید همین الان تهیه شون کنید پشیمون نمیشید.

Untitled-2.jpg

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
درود به دوستان عزیز.

چرا PS2 یکی از برترین کنسول های تاریخ بوده و هست؟ جواب سوالشو همه میدونن عنوانهای شاهکار بگیر تا دی وی دی پلیر ولی از اینها گذشته اصلی ترینشون بازیهای کمتر دیده شه یا به اصطلاح hidden gems ها هستن که ارزش واقعی این کنسول دو چندان میکنه برای همین من تصمیم گرفتم هر ازگاهی چندتاشون رو به عاشق پیشه های ps2 معرفی کنم.

اول از همه مهمترین بازیهای شخصا من خیلی دوستشون دارم سری بازیهای Baldurs Gate Dark Alliance و Champions of Norrath
بازیهای به سبک دیابلو اکشن آرپی جی بسیار زیبا جلوه میکنن بینهایت سرگرم کننده و جذاب با گرافیک زیبا تازه میتونید Coop بازی کنید حتما اگر PS2 دارید همین الان تهیه شون کنید پشیمون نمیشید.

View attachment 99862
میتونی از استاد metal jesus rock توی YouTube کمک بگیری و فیلماشو ببینی درباره PS2 Hidden gems . من همشونو دیدم.

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
درود به دوستان عزیز.

View attachment 99862
اگه میشد ۱۰ تا لایک دیگه میدادم:D
ادامه بده داداش:*

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
منم همیطور . برای همین که ps2 خراب نشه از کپچر استفاده نکردم رفتم 10 هزار خریدم یه ترا رو فول کردم و شروع بازی!
داداش سری 3xxx یا 5xxx ساخته شدن واسه کپچر بازی
سری 10xx یا بقیه قدیمیا کلا سیستم بایوسشون متفاوته
اگر اشتباه نکنم شما بجز ule و opl چیز دیگه ای نمیتونید باز کنید
راستی یه چند تا عکس از پلی ۲ت بده صفا کنیم

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
Untitled-1.jpg

اگر منتظر بازی بعدی فرام سافتور Sekiro: Shadows Die Twice هستین بهتون این بازیها رو پیشنهاد میدم.

۱- سری بازی Shinobido (عکس بالایی) انحصاری ps2 از خالقان اصلی تنچو سبک اکشن مخفی کاری

۲- سری بازی Fu-un Shinsengumi و Fu-un Bakumatsu-den بازیهای بینظیری سبک اکشن rpg

۳- این سری که نیازی به معرفی ندارن Tenchu: Wrath of Heaven و Tenchu: Fatal Shadows اکشن مخفی کاری

۴- و دوتا بازی پایینی Red Ninja: End of Honor و Code of the Samurai که اولی شبیه فیلم killbill و دومی اکشن مبارزه ای

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
داداش سری 3xxx یا 5xxx ساخته شدن واسه کپچر بازی
سری 10xx یا بقیه قدیمیا کلا سیستم بایوسشون متفاوته
اگر اشتباه نکنم شما بجز ule و opl چیز دیگه ای نمیتونید باز کنید
راستی یه چند تا عکس از پلی ۲ت بده صفا کنیم
منظورم هارد اکسترنال بود!

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
View attachment 99892

اگر منتظر بازی بعدی فرام سافتور Sekiro: Shadows Die Twice هستین بهتون این بازیها رو پیشنهاد میدم.

۱- سری بازی Shinobido (عکس بالایی) انحصاری ps2 از خالقان اصلی تنچو سبک اکشن مخفی کاری

۲- سری بازی Fu-un Shinsengumi و Fu-un Bakumatsu-den بازیهای بینظیری سبک اکشن rpg

۳- این سری که نیازی به معرفی ندارن Tenchu: Wrath of Heaven و Tenchu: Fatal Shadows اکشن مخفی کاری

۴- و دوتا بازی پایینی Red Ninja: End of Honor و Code of the Samurai که اولی شبیه فیلم killbill و دومی اکشن مبارزه ای
با همین فرمون برو جلو کارت عالیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر