هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

اون که آره...
ولی بزار یچیزی هم بگم بهت، ارزش پول اون موقع با الان مساوی نبوده، یعنی 1.7 تومن اون موقع با الان اصلا مساوی نیست... (بهتر بگم همون موقع هم این پول کم حساب نمی‌شده)
البته درسته تورم هم تا تونسته تاخته و وسایل گرون تر شدن ولی خوب ارزش پول هم (متاسفانه) خیلی پایین اومده، بخاطر همینه که الان انگار ۱۸ میلیون هم پول نیست دیگه...
الان که همه چیز گرون شده دیگه ادم قیمت بالا ببینه زیاد تعجب نمیکنه

ولی زمان پلی ۲ هم جز گیر کردن کنسول یکی از دردسراش پیدا کردن دیسک بعضی از بازیا بود
مثلا یادمه یه مدتی دیگه هیچوقت اون زمان پلی ۲ داشتم دیسک اویل ۴ انقدر گشتم پیدا نکردم که رفتیم رایتش کردیم رو dvd

خوب استاندارد آدم بستگی به اون چیزی هم که پلی میده هم داره
مثلا من الان یه بازی نسل 6 بازی کنم سطح توقعم هم طبق نسل 6 هست، خیلی راحت تر یچیز می‌تونه پرام رو بریزه، مثلا سایه های سری سایلنت هیل رو میبینم میگم wow، رفلکشن ساده میبینم میگم جزئیات رو ببین، چرا؟ چون نگاه به تکنولوژی اون زمان میکنم.
ولی وقت نسل 8 و 9 بازی میکنم خوب سطح توقعم هم بنسبت می‌ره بالا... بعضی بازیای جدید سطح گرافیک فنیشون به نسل هفت که نه شیش هم نمی‌رسه... صرفا بخاطر قدرت پردازشی که دردسترس دارن کیفیت ظاهریشون تقریباً خوبه (که اونم بعضاً پر مشکله)
پیدا کردن بازی خوب برای نسل های جدید خیییلییی سخت تر از نسل های قدیمی تره...
البته اونی که بچه که پولداره کنسول نسل جدید داره فکرنکنم بسنجه که اره این مال نسل ۶ یا ۷ عه پس گرافیکش مال اون زمانه عالیه

من خودم تو شیراز به آشنا داشتم بازی اورجینال برام می‌آورد.
همه بازی ها رو تا حداکثر یه هفته گیر می‌آوردم
البته زیادم گرون نمیداد
شرکتی ۴۵۰ تا ۵۰۰ بود، اون ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ می‌فروخت.

• Like
Reactions: Sega_genesis
من خودم تو شیراز به آشنا داشتم بازی اورجینال برام می‌آورد.
همه بازی ها رو تا حداکثر یه هفته گیر می‌آوردم
البته زیادم گرون نمیداد
شرکتی ۴۵۰ تا ۵۰۰ بود، اون ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ می‌فروخت.
من چند وقت پیش یه دوتا دیسک خریدم مال خدای جنگ میگفتن اصله ولی ممکنه رایتی باشه و فقط طرح زده باشن روش

Pes که من چندوقته خبر نشنیدم ازش کلا نابود شد با efootball
یادمه یه دیسک pes 2013 بود چقدر حال میداد وقتی بازی میکردی
2013 کلا بنظرم بهترین pes عه
پس های بعد ۶ روی پلی ۲ کلا آپدیت کیت و ترکیب نسخه قبل بودن
ولی اگه کلی ۱۳ منظورته که آره،بهترینشون ۱۳ بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• GPSY
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or