هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

اینطوری که متوجه شدم انگار با اون کابل موبایل به ps1 وصل می‌شده
با موبایل به اینترنت وصل می‌شده و دی ال سی دانلود می‌کرده
درسته ؟
آخه اون زمان اصلا دی ال سی و آپدیت نبود که. تازه به فرض که بوده باشه. دستگاه حافظه داخلی نداشت که چیزی روش ذخیره بشه.

سونی در سال ۱۹۹۹، دستگاهی جذاب به نام PocketStation را به طور انحصاری در ژاپن عرضه کرد که به سرعت به محبوبیت بالایی دست یافت. این دستگاه شامل سیستم صوتی، فلش مموری و یک ساعت بود. شما با وصل کردن این دستگاه به کنسول PlayStation خود می‌توانستید از برخی قابلیت‌های خاص در بازی‌های خود استفاده کنید و همچنین توانایی دریافت برخی برنامه‌ها و بازی‌ها را از کنسول خود برای این دستگاه را داشتید.

کمپانی سونی حدود شصت هزار واحد از این کنسول دستی را در ژاپن عرضه کرد که به سرعت به فروش رفتند و در حالی که این کمپانی قصد عرضه‌ی این دستگاه را در کشورهای دیگر نیز داشت، اما این اتفاق هرگز رخ نداد. از محبوب‌ترین بازی‌های این کنسول می‌توان به Doko Demo Issyo اشاره کرد.

همچنین عنوان Final Fantasy VIII نیز جزو بازی‌هایی بود که می‌توانستید در این کنسول تجربه کنید. متاسفانه ساخت این دستگاه در ماه جولای سال ۲۰۰۲ پس از فروش پنج میلیون واحدی متوقف شد.

ممنون از اطلاعاتی که دادی و ممنون از ترجمه‌ای که کردی

تو پست بالاتر درباره این دستگاه توضیح دادم یا بهتر بگیم اولین کنسول دستی مینی سونی
همون عکس‌هایی که گذاشتم حالت اسکیت داره و ...... اینا دیسک بازیه
متاسفانه خوب این چیزها رو من اون زمان تجربه نکردم یعنی اصلاً انحصار ژاپن بوده اگر جای دیگه هم میومد تو ایران به ندرت پیدا می‌شد حتما

35719305-item-big-PS2-COMMAND1-A-1.jpg

153071_Product.jpg

201546J-2000x2000.JPG
مرسی ولی من ترجمه نکردم. گفتم بزارمش اینجا تا همه باهاش آشنا بشن

• Like
Reactions: mqg1387
ممنون ولی اینی که من دیدم خیلی دنگ و فنگ داشت 😁
میخواستم به خاطر سرعت کم پورت های usb این کار رو کنم اگه فقط اینجوری باشه که ولش کن

راستی نسخه opl هم می‌تونه توی سرعت load بازی تأثیر داشته باشه ؟

یه سوال دیگه
من فلش های مختلفی وصل کردم به دستگاه و مشکلی نداشتم برای اجرای بازی ولی یکی از فلش ها که الان باهاش بازی میکنم بازی در اورده
وصلش که میکنم opl رو باز میکنه اما بازی ها رو load نمیکنه حتی اسمشون هم نمیاد انگار خالیه در صورتی که فلش رو فرمت fat32 زدم با usbutil بازی ها رو ریختم و بعدش هم دیفرگ کردم و با همین کار ها اون فلش دیگم راحت اجرا میکنه
مشکل چیه ؟ اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه 🙏

تو opl جدید هست
Opl نسخه قدیمی نوشته usb device start mode بزار on یا auto
سلام این کار رو انجام دادم اتفاقی نیفتاد
ولی نکته ای که که هست با hd loader بازی ها اجرا میشن یعنی فک کنم مشکل از usb نیست

ولی hd loader همه بازی ها رو واسه من 480i میاره و این اصلا جالب نیست

حالا فایل sistem برای ps2 دارید لطفاً لینک بزارید من اون رو جایگزین کنم

آقا چرا ps2 home برام باز نمیشه؟؟

با و بدون vpn.. تو دو تا گوشی هم امتحان کردم.. صفحه اخطار که من هکرم و فلان میاره یا اصلا نمیاره..

مرورگرم رو ناشناس هم که نیست.. پس مشکل چیه؟؟
سلام
والا من امتحان کردم با wifi اینجوریه
با داده امتحان کردم درست شد

شما هم امتحان کن شاید درست شد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or