هم اکنون Elder Scrolls V: Skyrim Hearthfire بر روی Steam می باشد

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,231
نام
Matthew
gaming_skyrim_hearthfire_1.jpg

بعد از عرضه ی بازی Elder Scrolls V : Skyrim در سال 2011 که یکی از بازی ها دیدنی و جذاب

هم به شمار می آید ، تا الان شامل بسته های DLC , پچ و ... عجیب و غریب بوده است . از این رو DLC جدید که

Hearthfire نام دارد امروز بر روی Steam منتشر شده است . طبق گفته ی استدیو ی سازنده ی بازی این DLC امروز

برای کاربران PC آماده خواهد بود . این DLC به زبان های English , Italy , French , German and Spanish دارا می باشـد .

در این سری ساخت و خرید خانه ، داشتن یه اسلحه خانه ، آزمایشگاه کیمیاگری ، باغ و .... اضافه شده است .

استفاده از ایتم ها و ابزار جدید مانند میز کار ، جدول های تدوین و دیگر وسایل تازه نیز وجود دارد که به زیبایی این بازی می افزاید

این DLC را می توانید با قیمت 4.99 دلار از Steam خریداری بفرمایید .

Elder Scrolls V: Skyrim Hearthfire At Steam

منبع

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
یه فیلم دیدم طرف معلوم نبود چیکار کرده بود که با اسبش پرواز می کرد :D
من از وقتی بازی عرضه شده هنوز ول کنش نشدم. دنیایی واسه خودش من به علت کهولت سن مدتیه سخت زیر بار هر بازی می رم حتی بازی های خوب رو 2 ساعت بازی می کنم می گم کاش تموم شه دیگه حوصله سر بر و تکراری شده ولی اسکایرم دنیایی واسه خودش از نبرد هاش و اکشن بازی داستان های فرعی بازی تا چیز های مخفی بازی و وسعت و طراحی محیط هایی که هنوز برای من تکراری نشده!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,231
نام
Matthew
15 هزار تومان واسه ما که خیلی زیاده ! واسه اونا هم 5 دلار زیاده بنظرم !

:-oاین همه مد به بازی اضافه میشه کجا کمه 5 دلار خیلی هم ارزونه :|

ما خودمون بخوایم بخریم نمیاند DLc رو بزنند روی DVD بهمون بدند که

میاند کلی با بازی میدند ، بعد میگند جدیدترین آپدیت و دی ال سی رو ریختیم پس فلان تومن میشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر