هم اکنون Elder Scrolls V: Skyrim Hearthfire بر روی Steam می باشد

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
gaming_skyrim_hearthfire_1.jpg

بعد از عرضه ی بازی Elder Scrolls V : Skyrim در سال 2011 که یکی از بازی ها دیدنی و جذاب

هم به شمار می آید ، تا الان شامل بسته های DLC , پچ و ... عجیب و غریب بوده است . از این رو DLC جدید که

Hearthfire نام دارد امروز بر روی Steam منتشر شده است . طبق گفته ی استدیو ی سازنده ی بازی این DLC امروز

برای کاربران PC آماده خواهد بود . این DLC به زبان های English , Italy , French , German and Spanish دارا می باشـد .

در این سری ساخت و خرید خانه ، داشتن یه اسلحه خانه ، آزمایشگاه کیمیاگری ، باغ و .... اضافه شده است .

استفاده از ایتم ها و ابزار جدید مانند میز کار ، جدول های تدوین و دیگر وسایل تازه نیز وجود دارد که به زیبایی این بازی می افزاید

این DLC را می توانید با قیمت 4.99 دلار از Steam خریداری بفرمایید .

Elder Scrolls V: Skyrim Hearthfire At Steam

منبع

یه فیلم دیدم طرف معلوم نبود چیکار کرده بود که با اسبش پرواز می کرد :دی
من از وقتی بازی عرضه شده هنوز ول کنش نشدم. دنیایی واسه خودش من به علت کهولت سن مدتیه سخت زیر بار هر بازی می رم حتی بازی های خوب رو 2 ساعت بازی می کنم می گم کاش تموم شه دیگه حوصله سر بر و تکراری شده ولی اسکایرم دنیایی واسه خودش از نبرد هاش و اکشن بازی داستان های فرعی بازی تا چیز های مخفی بازی و وسعت و طراحی محیط هایی که هنوز برای من تکراری نشده!

15 هزار تومان واسه ما که خیلی زیاده ! واسه اونا هم 5 دلار زیاده بنظرم !

:-oاین همه مد به بازی اضافه میشه کجا کمه 5 دلار خیلی هم ارزونه :|

ما خودمون بخوایم بخریم نمیاند DLc رو بزنند روی DVD بهمون بدند که

میاند کلی با بازی میدند ، بعد میگند جدیدترین آپدیت و دی ال سی رو ریختیم پس فلان تومن میشه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or