همچنان Ready At Dawn ‏بدنبال استخدام

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خداییش تک تک شخصیت های بازی فوق العاده بودن.سر گالاهاد، بانو ایگرین مخصوصا اون تنفرش از گالاهاد. دوست داشتم ببینم تو شماره دوم چه اتفاقایی میافته.لعنت به سونی اگر این بازی رو ادامه نده.البته تغییرات زیادی باید تو گیم پلی بازی بدن
اون شوتینگ سنگین و فوق العاده بازی.از همه مهمتر جو اتمسفر لندن قدیم.:((

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,350
نام
مــاکــان
من از اینکه از زیر دست سونی اومدن بیرون خیلی بدم نیومد.
بعد Order بازیهائی که ریلیز کردن فوق العاده بوده، Lone Echo که نسخه دومش هم تایید شد یکی از بهترین تجربه ها بین بازیهای VR هست.
خداروشکر استودیو نابود نشد و از اینکه الان میتونن روی عناوینی کار کنن که متنوع تر و نوآورانه هست هیچ جای پشیمونی نیست که چرا از زیر چتر سونی بیرون اومدن.
اتفاقا اگه الان سونی بهشون برای ادامه Order چراغ سبز نشون بده مطمئنا نسخه بعدی فوق العاده خواهد بود،در هر صورت استودیو داره روند پیشرفت خودش طی میکنه، حدافل تو پلتفرم VR یکی از بهترینها هستن.

• Like
Reactions: mohsen2012

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
شخصا دوست دارم ادامه ی اوردر رو ازشون ببینم ولی هر کاری که میکنن امیدوارم موفق باشن. مایکرو هم اگه بخرشون واقعا روشون سرایه گذاری کنه من استقبال میکنم.
اوردر بازی بود که فکر میکنم یخورده در موردش بی انصافی شد. درسته ایراداتی داشت بزرگترینش اینکه کوتاه بود و واقعا 60 دلار نمیرزید ولی پایه ی قوی داشت.
خیلیا با آنچ 1 مقایسش میکنن که پایه گذار یه IP خیلی بزرگ شد. حالا شاید من در اون حد پیش نرم ولی قلبا ایمان دارم شماره ی بعدی بازی پتانسیل موفقیت رو داره

• Like
Reactions: mohsen2012

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
توی اگهی استخدامشون، قشنگ دارند پوزیشن هایی رو تقویت می کنند که تو بازی قبلیشون ضعف داشتن
راستش با استدیوش خیلی حال نمی کنم اما شاید از توشون یک چیزی در اومد:D

• Like
Reactions: Only Xbox

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
شخصا دوست دارم ادامه ی اوردر رو ازشون ببینم ولی هر کاری که میکنن امیدوارم موفق باشن. مایکرو هم اگه بخرشون واقعا روشون سرایه گذاری کنه من استقبال میکنم.
اوردر بازی بود که فکر میکنم یخورده در موردش بی انصافی شد. درسته ایراداتی داشت بزرگترینش اینکه کوتاه بود و واقعا 60 دلار نمیرزید ولی پایه ی قوی داشت.
خیلیا با آنچ 1 مقایسش میکنن که پایه گذار یه IP خیلی بزرگ شد. حالا شاید من در اون حد پیش نرم ولی قلبا ایمان دارم شماره ی بعدی بازی پتانسیل موفقیت رو داره
اوردر به شدت پتانسیل خفنی داشت(داره) و به نظرم به راحتی میتونست نقش ACه سونی رو داشته باشه!(البته الان این رو به GOW سپردن گویا:D )

به خاطر Lore بازی راحت میتونستن تو زمان های مختلف و حتی مکان های مختلف بازی رو پیش ببرن! هنوز یادم نمیره که قبل از عرضه بازی توهم یک بازی تو زمان خود شاه آرتور رو داشتیم:| :(

به نظرم پتانسیل این بازی از آنچارتد هم بیشتر بود:D ولی خوب پتانسیل سازنده خیر!
با این حال با تمام مشکلاتش و ناامید کردن ملت، هنوزم نه فقط اینجا که بقیه جاها هم دم مراسم ها ملت دوست دارن یه خبری از بازی بشه!
من که استودیو رو هتوز دوست دارم و دوست دارم شانس دوباره ای بهشون داده بشه و یا حتی بیان زیرمجموعه سونی بشن! استودیویی که بتونه دوتا GOW برای PSP به اون خوبی بسازه، کم استودیویی نیست:D درسته بیسش کار خودشون نبود ولی خیلی جاها میبینیم بیس کاملم میدن به استودیو یا گروه دیگه، گند میزنند:-"

فقط مشکل بزرگی وجود داره...به خاطر ترکیدن شماره اول، جلب نظر ملت و ایجاد هایپ دوباره که بتونی بازی رو بفروشی واقعا سخته!!! یعنی حتما باید یه متا+90 بگیری و منتقدها کف و خون قاطی کنند تا اونایی که ناامید شدن یا شک دارن برن سراغش!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اوردر به شدت پتانسیل خفنی داشت(داره) و به نظرم به راحتی میتونست نقش ACه سونی رو داشته باشه!(البته الان این رو به GOW سپردن گویا:D )

به خاطر Lore بازی راحت میتونستن تو زمان های مختلف و حتی مکان های مختلف بازی رو پیش ببرن! هنوز یادم نمیره که قبل از عرضه بازی توهم یک بازی تو زمان خود شاه آرتور رو داشتیم:| :(

به نظرم پتانسیل این بازی از آنچارتد هم بیشتر بود:D ولی خوب پتانسیل سازنده خیر!
با این حال با تمام مشکلاتش و ناامید کردن ملت، هنوزم نه فقط اینجا که بقیه جاها هم دم مراسم ها ملت دوست دارن یه خبری از بازی بشه!
من که استودیو رو هتوز دوست دارم و دوست دارم شانس دوباره ای بهشون داده بشه و یا حتی بیان زیرمجموعه سونی بشن! استودیویی که بتونه دوتا GOW برای PSP به اون خوبی بسازه، کم استودیویی نیست:D درسته بیسش کار خودشون نبود ولی خیلی جاها میبینیم بیس کاملم میدن به استودیو یا گروه دیگه، گند میزنند:-"

فقط مشکل بزرگی وجود داره...به خاطر ترکیدن شماره اول، جلب نظر ملت و ایجاد هایپ دوباره که بتونی بازی رو بفروشی واقعا سخته!!! یعنی حتما باید یه متا+90 بگیری و منتقدها کف و خون قاطی کنند تا اونایی که ناامید شدن یا شک دارن برن سراغش!
اوردر ipش دست کیه؟

• Like
Reactions: Adidas95

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
سونی :D
ولی بعید میدونم بدتش دست کسی... سبک کاریه اوردر به ND میخوره فقط، که اونا هم غیر ممکنه IPیی که خودشون خلق نکردن رو ادامه بدن!

چرا کار نکنن، یه دو تا پس گردنی بزنه، مجبورشون کنه کار کنن! :D
چند ما دیگه دلست هم تموم میشه و برای اولین باز از ده سال گذشته کاملا فارغ میشن و هیچ پروژه در دست انجامی ندارن!
.......

البته من ذهنیتم روی این بود که تیم جدید دست و پا کنه IP رو بده بهشون،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر