همه چیز در مورد Kinect

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام دوستان امروز من رفتم توپخونه برای کینکت چند تا چیز عجیب غریب شنیدم از یه نفر قیمت کردم گفت یه مدل 160 تومن یه مدل 220 تومن گفتم فرقش چیه گفت 230 تومنی کینکت سنسوره :d ولی در کل چیز عجیبش قیمتش بود نه حرف طرف . یه جای دیگه هم همین دو قیمتو دادن گفت ارزونه تقلبیه گرونه اصلیه. دوستان نظری ندارن در مورد این گفته ها
سلام
من 6 ام رفتم از توبخونه گرفتم 180 تومن
به حرفای فروشنده ها گوش ندید . تقلبی و این چیزا رو بیخیال :d ( یادش بخیر رفتم 360 بگیرم بارو میگفت 360 دو هسته ای دارم 30 تومن گرون تره =)) )
برید هرجا که ارزون تر میده بگید جعبه رو براتون باز کنه چک کنید و حواستون باشه که همه چیزش کامل و سالم باشه .

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
منظور من اپدیت کنسول نبود:|
اپدیت دشبورد
اخه خوندم
برای استفاده همه ی امکانات دشبورد رو اپدیت کنید
فکر کنم کینکتو وصل کنید خودش آپدیت می کنه.
کلا آپدیت اجباریه برای استفاده از کینکت ؛ تو بازی های جدید هم آپدیت داشبورد هست.

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
منظور من اپدیت کنسول نبود:|
اپدیت دشبورد
اخه خوندم
برای استفاده همه ی امکانات دشبورد رو اپدیت کنید(یعنی بدون اپدیت دشبوردم میشه بازی کرد؟)
خوب منم همون گفتم منظورتون از اپدیت کنسول هک کنسول هست نه؟

درود بر شما...
اون کابلی که تو کارتون کینکت هست مثل usb میمونه چیه؟ به چه دردی میخوره؟ چی کار میشه کرد با عاش
اون شما اگه wifiداشته باشید میتونید از جلوی کنسول با اون سیم وصل کنید اخه قبلا wifiبه پشت وصل میشد ولی کینکت که اومد....

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درود بر شما...
اون کابلی که تو کارتون کینکت هست مثل usb میمونه چیه؟ به چه دردی میخوره؟ چی کار میشه کرد با عاش
هم شهری الان میدونی اسپم دادی؟
به دو دلیل:
1.صفحه قبل پرسیدی
2.جوابشو هم بهت گفتم کی نوشته!

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اون شما اگه wifiداشته باشید میتونید از جلوی کنسول با اون سیم وصل کنید اخه قبلا wifiبه پشت وصل میشد ولی کینکت که اومد....

من باز نفهمیدم چیشد:d یهنی نیاز به آداپتور wifi دارم یعنی از اینا
f3xg9x0392a6roeptehz.jpg

mehdionline7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
30
من هم به جمع شما پیوستم :D کینکت وسیله خیلی جالبیه ولی واسه من که عادت کردن لم بدم و تخمه بشکنم و فیفا بزنم زیاد ایده آل نیست :D در کل خیلی عالیه :D

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
من باز نفهمیدم چیشد:d یهنی نیاز به آداپتور wifi دارم یعنی از اینا
f3xg9x0392a6roeptehz.jpg
نیاز که نه.اگه داشته باشی بخوای از اون برای لایو استفاده کنی چون کینکت داری بای به جلو وصل کنی که سیمش کوتاه برای رفع اون کوتاهی از اون سیم استفاده میکنی.(که در slimنیاز به این نداری)

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
حالا نگاه شانس من کنید ، من سفارش دادم خورد به جمعه و شنبه که میشه فردا :( ، یعنی پس فردا کینکت دستم میرسه >:)
من کینکت با 4 تا بازی و 1 بازی مجانی خریدم 220 هزار یه بازی هم رو کینکت هست که میشه 6 تا
کینکت خودشو خریدم 205 هزار ، خوبه مگه نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر