همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

ver 5.50 :
* Memory Stick improvements – You’ll be able to create and access sub-folders on your Memory Stick PRO Duo for music, videos and photos. Separately, the available space required to download a file from PlayStation Store to your Memory Stick has been reduced significantly.
* Internet search for games directly from the XMB – You’ll be able to easily search the Internet for information about your PSP games. Select the icon for the game, hit the Triangle button, and then select [Internet Search] from the options menu to get search results based on the game title. This feature was added to PS3 with the recent 2.70 update.
* Trend Micro trial – PSP’s Internet browser is a great tool for checking out your favorite Web sites on the go, and we’re teaming up with the Internet security experts at Trend Micro to make the Web browsing experience safer and more secure. With the 5.50 update, you’ll have the option to access a free trial of two Trend Micro services:
Trend Micro Web Security uses Web reputation technology to block PSP owners from accidentally visiting a Web site that may contain malicious content designed to steal personal information and confidential data.
Trend Micro Kids’ Safety uses URL ******ing technology to prevent children from accessing Web sites that feature inappropriate content.

منبع:
http://blog.us.playstation.com/2009/04/20/psp-firmware-v550-update/

divX WMV trophyاینارو از کجا آوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نگاه comment ها بکن یوزرایی که تست کردن چی گفتن

نگاه comment ها بکن یوزرایی که تست کردن چی گفتن
شما بهتره یک کمی انگلیسیتو قویتر کنی.
چون اگه بری کامنت زیر رو تو همون سایتی که گفتی بخونی می بینی که مواردی که گفته از قبیل Divx و Trophy و WMV و Comic و ... همگی تنها آرزوهای یک کاربر بودند که گفته دوست داره این قابلیتها به فرمویر بعدی PSP اضافه بشه . همین و بس. هیچکس شکمشو صابون نزنه.

http://blog.us.playstation.com/2009/04/20/psp-firmware-v550-update/comment-page-5/#comments

جالبه که بعضی ها هم تاییدش می کنند تو این تاپیک !!! :cheesygri

اره درسته :biggrin1:
:cheesygri:cheesygri:cheesygri

و یک نکته ی دیگه برای کسانی که منتظر هک شدن بودند :
برخلاف گفته ی شما تو پست 61 و با توجه به گفته ها و کامنتهای موجود در سایت زیر :
http://www.psp-hacks.com/2009/04/21/psp-firmware-550-released/#comments

اتفاقا سونی تو آپدیت جدید (یعنی همین 5.50 ) این باگ مربوط به Tiff Exploit رو هم تصحیح کرده.
یعنی فعلا هیچ خبری از هک نیست. تمام

آخرین ویرایش:
شما بهتره یک کمی انگلیسیتو قویتر کنی.
چون اگه بری کامنت زیر رو تو همون سایتی که گفتی بخونی می بینی که مواردی که گفته از قبیل Divx و Trophy و WMV و Comic و ... همگی تنها آرزوهای یک کاربر بودند که گفته دوست داره این قابلیتها به فرمویر بعدی PSP اضافه بشه . همین و بس. هیچکس شکمشو صابون نزنه.

http://blog.us.playstation.com/2009/04/20/psp-firmware-v550-update/comment-page-5/#comments

جالبه که بعضی ها هم تاییدش می کنند تو این تاپیک !!! :cheesygri

:cheesygri:cheesygri:cheesygri

و یک نکته ی دیگه برای کسانی که منتظر هک شدن بودند :
برخلاف گفته ی شما تو پست 61 و با توجه به گفته ها و کامنتهای موجود در سایت زیر :
http://www.psp-hacks.com/2009/04/21/psp-firmware-550-released/#comments

اتفاقا سونی تو آپدیت جدید (یعنی همین 5.50 ) این باگ مربوط به Tiff Exploit رو هم تصحیح کرده.
یعنی فعلا هیچ خبری از هک نیست. تمام
همونطور که او اقا این قابلیت ها به دلش مونده مثل اینکه شما هم آرزوی چنین چیزایی دارین
من حال اینکه بخوام ببینم درد دل طرف چیه ندارم قط دنبال هک tiff هستم
شما بهتره بیشتر دقت کنی و شایعه پراکنی نکنی
همین لینکی که دادی یه نگاهی خودت میکردی بد نبود
انتخاب با خود شماست
چون پاندورا برا این سری psp واسه دانگرید وجود نداره هر کس از این آپدیت استفاده کنه نمیتونه از hen استفاده کنه پس بهتره آپدیت نکنید
matiaz پلاگینی نوشته anti update و با decrypt کردن فیرمور جدید و استفاده از kernel قبلی میتونن از این tiff kernel access استفاده میکنن
hen بزودی ارائه میشه

آخرین ویرایش:
همونطور که او اقا این قابلیت ها به دلش مونده مثل اینکه شما هم آرزوی چنین چیزایی دارین
من حال اینکه بخوام ببینم درد دل طرف چیه ندارم قط دنبال هک tiff هستم
شما بهتره بیشتر دقت کنی و شایعه پراکنی نکنی
همین لینکی که دادی یه نگاهی خودت میکردی بد نبود
انتخاب با خود شماست
چون پاندورا برا این سری psp واسه دانگرید وجود نداره هر کس از این آپدیت استفاده کنه نمیتونه از hen استفاده کنه پس بهتره آپدیت نکنید
matiaz پلاگینی نوشته anti update و با decrypt کردن فیرمور جدید و استفاده از kernel قبلی میتونن از این tiff kernel access استفاده میکنن
hen بزودی ارائه میشه
ببینم این پلاگین anti update که گفتی ، برای FW بالایه 5.50 هست؟

این روش زیاد دوام نداره:(
بعد از چند وقت بازی ها جدید که میان به FW بالا احتیاج دارن ، بعد دیگه هم نمیشه از امکانات جدید FW ها استفاده کرد . تا ابد باید 5.03 داشته باشیم:biggrin1:

این روش زیاد دوام نداره:(
بعد از چند وقت بازی ها جدید که میان به FW بالا احتیاج دارن ، بعد دیگه هم نمیشه از امکانات جدید FW ها استفاده کرد . تا ابد باید 5.03 داشته باشیم:biggrin1:
من دقیقا همین سوال رو تو فوروم دارک الکس عنوان کردم گفتن با پلاگین این مشکات رو به اسونی میشه حل کرد

من دقیقا همین سوال رو تو فوروم دارک الکس عنوان کردم گفتن با پلاگین این مشکات رو به اسونی میشه حل کرد

می شه بگی اسم USER شما چیه ؟ بعد کجا شما مطرح کردی بگو ما هم ببینیم . ( منظور بدی ندارم فقط برای نگاه کردن )

می شه یکم در این مورد یکی از دوستان بیشتر توضیح بده درباره ی 5.5 و hen

خب معلومه که همچین آرزویی دارم. مگه کی بدش میاد که بتونه 6 تا فیلم Divx رو بدون دردسرهای Convert بریزه تو مموری 4 گیگشو خیلی راحت فیلم تماشا کنه. (فکر می کنم همه ی PSP داران همچین آرزویی دارند. ) مگه شما همچین آرزویی ندارید ؟

خب معلومه که همچین آرزویی دارم. مگه کی بدش میاد که بتونه 6 تا فیلم Divx رو بدون دردسرهای Convert بریزه تو مموری 4 گیگشو خیلی راحت فیلم تماشا کنه. (فکر می کنم همه ی PSP داران همچین آرزویی دارند. ) مگه شما همچین آرزویی ندارید ؟
من که فعلا فقط با psp فیلم نگاه مینم:دی اگه به ps3 چنین قابلیتی بده شاید به psp هم داد
ps3 میتونه divx اجرا کنه؟!
ببخشید من از شما سوال پرسیدم

به قول ضرب المثل معروف :

هر وقت گفتم جسد بپر وسط

دم آقای CyrusGreat گرم کلی ما رو امیدوار می کنه برای هک شدن ولی شما همش نحسی می یارید . به جای دعوا کردن وگیر دادن امیدوار باشید .
گفتن تا 25 همین ماه میلادی hen ریلیز میشه
من به davee واسه پشتیبانی نکردن از iso بحثم شد گفت میرم کدای امنیتی میزارم روش که هر کسی نتونه به راتی واست iso loader بسازه :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or