همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اینو خودم میدونم ساخته نشده. دقیقا منظور منم همین بود که چطوری وارد هواپیمای اینا شده.
یه نکته ای: دیدم دوستان گفته بودن چرا بعضی شخصیت ها توی دنیای موازی اصلا حضور ندارن یا تغییر کردن. اصولا قرار نیست توی دنیای موازی همه چی مثل دنیای دیگه باشه. ممکن هست توی دنیای موازی یکی اصلا مرده باشه یا یه تصمیم دیگه ای رو گرفته باشه. اگر میخواین بیشتر در مورد این قضیه دنیای موازی متوجه بشید بهتره Fringeو ببینید

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
اینو خودم میدونم ساخته نشده. دقیقا منظور منم همین بود که چطوری وارد هواپیمای اینا شده.
دکتر جان دانشمندا احتمال دادن دزموند اون اولای لاست قرار بود بره مسابقات قایق رانی بادبانی و اینا که وسط راه افتاد تو جزیره. خب وقتی این جریانات نباشه به کجا می رسه ؟ سی دِ نی :biggrin1:
دانشمندان عزیز نظریه ای دارید رو کنید.

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
1)یه سوال:به نظرتون آخر لاست یکی از این دنیا های موازی از بین میره؟یا نویسنده ها دو تا پایان در نظر گرفتن و انتخاب رو به عهده ی تماشاگر میزارن؟اونوقت واسه من یکی که ضدحال میشه!
قسمت سوم رو هم دیدم!معمولی بود،به نظر میاد همه چیرو واسه قسمت آخر نگه داشتن تا بترکوننمون!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سریال داره تیریپ غم ناک میشه!
احتمالا هرکی تو جزیرست میمیره همه میرن اون دنیا!ولی خیلی جالبه تو اون دنیا هم همشون بهم پیوند خورن!از اونجا که ایتان هم زندست -پس جولیت هم زندست!همه زندن!این بابای بد بخت جک فقط گم شد:biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اپیزود جالبی نبود از نظر من...فقط 2 دقیقه آخرش جالب بود که یه چیزی بالاخره مشخص شد.
در کل راضی نبودم اصلا حال نداد :|

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب دوستان من هم پای این سریال نشستم و الان به فصل 4 رسیدم.
تا حالا هم از شخصیت لاک خیلی خوشم اومده. سعی میکنم یه نقدی ازش بنویسم.

موفق باشین

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
دوستان من فصل 6 رو تا حالا ندیدم و گذاشتم همش بیاد بعدش یهو ببینم :laughing:
ولی از کنجکاوی دارم میترکیم تا حدی که میخواستم اسپویلرهای همه رو باز کنم بخونم :biggrin1:
فقط در یک کلمه میگید این فصل چطوره؟از فصلهای قبلی بهتره یا نه؟

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من سه رو هنوز ندیدم - ترجیح دادم Fringe و 24 ببینم - ولی اون 2 تا که به شکل غم انگیزی مزخرف بود. البته سیزن آخر اکثر سریالها همینطوره، مجبورند یه چیزی بسازند بره.

خوب قطعا جواب سوال هامون تا آخر سیزن داده میشه و باید بازم صبر کرد و این ها، اما به شخصه دیگه حتی کنجکاو هم نیستم که بدونم چی به چیه. از روی وظیفه میبینم صرفا.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اپیزود جالبی نبود از نظر من...فقط 2 دقیقه آخرش جالب بود که یه چیزی بالاخره مشخص شد.
در کل راضی نبودم اصلا حال نداد :|
اون دو دقیقه چی را مشخص کرد؟بیشتر به نظر میومد یه معمای گنده ی دیگه عرفی کرد!
به نظر من برخلاف نظرات دیگر,این اپیزود بهتر از اپیزود 1 و 2 بود!در ضمن بعد از این سه قسمت,به نظرم سیزن 6 بهتر از سیزن 5 شده!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بچه ها یک سوال :

مگه نگفتن سعید باید زنده بمونه وگرنه تو دردسر بزرگی میفتیم ؟ خب پس چرا میخواستن بهش سم بدن و بکشنش ؟:confused:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
بچه ها یک سوال :

مگه نگفتن سعید باید زنده بمونه وگرنه تو دردسر بزرگی میفتیم ؟ خب پس چرا میخواستن بهش سم بدن و بکشنش ؟:confused:
خوب احتمالا به قول خودشون اتفاقی که افتاده دیگه افتاده و نباید تقدیر رو دست کاری کرد دقیق معلوم نیست

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بچه ها یک سوال :

تو سکانس بعدش دیدی جومونگ چی گفت؟
گفت تاریکی به قلبش نفوذ میکنه و هرچی که قبلا بوده، از بین میره! یعنی احتمالا با سم میخواستن همون تاریکی رو بکشن!! (:confused:)
حالا شاید این موضوع تو قسمت بعد کاملتر مشخص بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر