همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من از این نظریه که این ها توی دنیای موازین خوشم نمیاد . فکر هم نکنم اینطوری باشه . احتمالا این برای زمانی هستش که همه چیز درست شده و همه برگشتی به هواپیما .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من از این نظریه که این ها توی دنیای موازین خوشم نمیاد . فکر هم نکنم اینطوری باشه . احتمالا این برای زمانی هستش که همه چیز درست شده و همه برگشتی به هواپیما .

پس باباش کو!نه خودش هست نه گورش؟؟؟

شایدم چنین باشه،چون جولیت گفت که جواب داد!و حل شد- ولی ،اگه همچین چیزی براشون اتفاق بیفته-خدایش خیلی غم ناک میزنه!این همه دور همن- اخرش هم دیگرو نشناسن!امید وارم حرفه ای تمومش کنن و رو اوج و کاملا تکرار نشدنی:love:

پ.ن:من سمت میدون ولیعصرم- هرکی خواست بگه- براش برایتم-بیارم اونورا بیاد بگیره-چون خرید اینترنتی حوصله سر بره!
فردا صبح هم پارک لاله چتریم(اگه بارون نیاد)-اگه باز کسی اونورا اومد-هستیمش

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان کسی زیر نویس فارسی قسمت 2 نداره . !!
کیفیت 720 دانلود کردم هر قسمت جداگانه هست در صورتی تمام زیر نویس های فارسی قسمت 1 و 2 داخل یک فایل هست . !!
ممنون میشم دوستان کمک کنید . !!!!

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
شایدم چنین باشه،چون جولیت گفت که جواب داد!و حل شد- ولی ،اگه همچین چیزی براشون اتفاق بیفته-خدایش خیلی غم ناک میزنه!این همه دور همن- اخرش هم دیگرو نشناسن!امید وارم حرفه ای تمومش کنن و رو اوج و کاملا تکرار نشدنی:love:

منم باهات موافقم . جدیدا انقدر آخر سریال ها بد تموم میشه که بعضی وقت ها فکر میکنم جومونگ از این سریال ها بهتر تموم شد . اگه باورت نمیشه NCIS رو نگاه کن که Gibs بعد از 7 فصل تازه دوباره عاشق شده .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,149
اتفاقا تا اونجایی که من یادمه اینا میگفتن LOST خیلی غم انگیز تموم میشه. به نظرم زیاد دلتون رو برای یه Happy Ending خوش نکنید:D
خوب بود ولی من همش امید داشتم که همه مسائلی که تو این 5 فصل پخش کرده بودن رو میز، تو فصل 6 جمع کنند. تازه داره بدتر میشه! میترسم بشه مثل این سریال ایرانی ها که تا قسمت آخر همه چی به هم ریخته است یه دفعه تو 10 دقیقه آخر کشکی جمعش میکنن:D
این آینده، گذشته یا هرچی که هست چیه که دارند نشون میدن؟! خُب یعنی اگه سقوط نکردند پس الان اینجا چیکار میکنن؟!
ولی یه چیز جالبی معلوم شد. این که اگه حتی اینها سقوط نمیکردند، وضعشون بهتر نمیشد که هیچی بدتر هم میشد:D

راستی چرا پاسپورت سعید ایرانی بود؟lol :D سهوی بوده یا مثلا سعید یه پاسپورت ایرانی واسه خودش جعل کرده یا غیره؟!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
با اپیزود اول که اصلآ حال نکردم. یعنی به جز سردرگمی چیز جدیدی نداشت.
اون جان لاک که مشخص بود همون دود سیاه هست.
صحنه اول اپیزود رو که از قبل همه پیش بینی کرده بودن توی هواپیما شروع میشه.
جولیت هم بهتر که مُرد ! هیچ وقت ازش خوشم نمی اومد !
این همه مدت صبر کردیم ببینیم قضیه دو تا جان لاک چیه , ولی دریغ از یک توضیح کوچیک ...
تنها قسمتی که خوشم اومد , چند دقیقه پایانیش بود که جان لاک عزیز رو دوباره با شکل و شمایل قدیمی می بینیم.

نمیدونم توی اپیزود 2 چیزی در این مورد گفته میشه یا نه , ولی به نظر میاد موضوع جهان های موازی مطرحه. یعنی بعد از ترکیدن بمب , اینا وارد یه بعد دیگه شدن و در عین حال توی بعد قبلی هم به زندگی ادامه میدن.

دقیقا آریا اومدم همین نظریه رو بگم که گفتی. چیزی که نشون دادن دقیقا برای این بود...وگرنه لزومی نداره بخوان پرواز 815 رو نشون بدن که به زمین نشست یا چه اتفاقاتی افتاد...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان همه به همه چیز اشاره کردید به غیر از یه چیزی اونم اینه که :
جان لاک اومد به جک اینو گفت ! : They diden't lose your father they just lost body ! فکز نمیکنید معنی خاصی میده !؟
و اینکه الان دیگه مشخص شد سعید نقش به اصطلاح میشه گفت که جیکوب رو بازی میکنه و جان هم نقش دوست یا دشمن جیکوب !
به نظر من اون چنان که میگید داستان رو پیچیده نکردن ! من انتظار یه پایان کاملا منطقی رو دارم به این روندی که دارن پیش میرن !

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام دوستان...
بالاخره دیشب من هم دیدمشون و فوق العاده بودن...
بینشون یه چیزی دیدم که شاید دیده باشید ولی برای من خیلی جالب بود گفتم به شما هم نشون بدم!!!

این همون گذرنامه ای هست که دسته "سعید"بود...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,078
نام
آریا
آقا کسی لینک تورنت جدا از اپیزود 2 نداره ؟! هرچی میگردم یا فقط لینک اپیزود 1 هست یا لینک ترکیب 1و2 ! عجب گیری کردیما :D

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
دوستان کسی زیر نویس فارسی قسمت 2 نداره . !!
کیفیت 720 دانلود کردم هر قسمت جداگانه هست در صورتی تمام زیر نویس های فارسی قسمت 1 و 2 داخل یک فایل هست . !!
ممنون میشم دوستان کمک کنید . !!!!

Episode 2 2HD
Code:
http://rapidshare.com/files/345735735/Lost.S06E02.HDTV.XviD-2HD.rar

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان همه به همه چیز اشاره کردید به غیر از یه چیزی اونم اینه که :
جان لاک اومد به جک اینو گفت ! : They diden't lose your father they just lost body ! فکز نمیکنید معنی خاصی میده !؟
و اینکه الان دیگه مشخص شد سعید نقش به اصطلاح میشه گفت که جیکوب رو بازی میکنه و جان هم نقش دوست یا دشمن جیکوب !
به نظر من اون چنان که میگید داستان رو پیچیده نکردن ! من انتظار یه پایان کاملا منطقی رو دارم به این روندی که دارن پیش میرن !
شایدم-بصورت عاطفی میخواسته براش ابراز احساسات کنه!و بگه روحش گم نشده:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر