همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این قسمت پیچیدگی های زیادی داشت.
1- اون بحثی که بچه ها میگفتن نمیشه توی گذشته تغییر ایجاد کرد. اگر دقت کرده باشین بعد از اینکه جین غیب میشه (زمانیش تغییر میکنه) و دوباره روسو رو میبینه، دانیل جین رو یادش مونده بود.

2- یا مثلا اون پایین چه اتفاقی واسه افراد روسو افتاد؟ وقتی که اون دوده (به اصطلاح سیستم امنیتی) اونو پایین کشید اون بدون هیچ گونه دردی کمک میخواست در حالی دستش کنده شده بود و حالت صداش مثل آدمی نبود که دستش کنده شده باشه. و اینکه بعدش همه همدیگه رو میکشتن و هویتشون رو از دست داده بودن

3- اون مسئله هم دیدین که چطوری سرو ته قضیه رو جمع و جور کردن. جین رو میگم، گفتن موج انفجار پرتش کرده تو آب :laughing:

4- مسئله دیگه اینکه اون شماره ها که پیام رادیویی پخش می شد قبل از روسو هم داشتن پخش می شدن

5- دانیل فارادی خودشم نمی دونست که کس به گذشته رفته و شارلت رو به بیرون از جزیره فرستاده

6- جان وقتی پدر جک رو اون پایین میبینه، پدر جک بهش میگه که من گفتم این کارا رو بکن، در حالی بن رفت این کار رو کرد و حتی موزی بودن و یه کلکی داشتن بن هم با حرف پدر جک ثابت شد.

7- اون فلاش هایی که زده میشد به نظرکم دلیلش گیر کردن اون دستگیره بود.

8- مادر فاردی هم که (همونیه که قبلا با دزموند در مورد رفتنش به جزیره حرف می زد و پیش گویی می کرد) خودش انگاری یه دنیای دیگه داره واسه خودش

در کل این قسمت به بعضی ار سوالات هرچند بعضا غیر معقول پاسخ داد، اما همین پاسخ ها خودشون سوالات دیگه ای رو پیش رو آوردن و جریان رو پیچیده تر کردن.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
فردین این زیرنویس که گذاشتی با کدوم نسخه هماهنگ شده؟
من الان با نسخه ی PROPER تست کردم آخراش مشکل داشت.

ویرایش:
دوستانی که زیرنویسشون با نسخه PROPER هماهنگ نیست از این نسخه استفاده کنن

Attachments

• 204982.zip
    9.6 KB · مشاهده: 7
آخرین ویرایش:

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
دانیل فارادی خودشم نمی دونست که کس به گذشته رفته و شارلت رو به بیرون از جزیره فرستاده

يادته قسمت اول فارادی در زمان دارما ديديم؟
به احتمال زياد در دارما شارلوت رو ديده و چون مرگه اونو در اينده ديده گفته که برو!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین این زیرنویس که گذاشتی با کدوم نسخه هماهنگ شده؟
من الان با نسخه ی PROPER تست کردم آخراش مشکل داشت.

احسان جان نسخه ای که امین تو صفحه قبل گذاشت. اولین لینک هایی که گذاشته.

يادته قسمت اول فارادی در زمان دارما ديديم؟
به احتمال زياد در دارما شارلوت رو ديده و چون مرگه اونو در اينده ديده گفته که برو!
اینو که میدونم. منظورم اینه که هنوز زمانش نرسیده که فارادی بره گذشته. یعنی احتمالا اون صحنه ای که توی قسمت اول نشون داد مربوط به قسمت های آینده فیلم هستش.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
مسئله دیگه اینکه اون شماره ها که پیام رادیویی پخش می شد قبل از روسو هم داشتن پخش می شدن

اون شماره‌هایی که توی این قسمت پخش میشدن همون شماره‌هایی بود که هرلی توی قرعه‌کشی باهاشون شرکت کرده بود و روی دره Hatch هم نوشته شده بودن
اون شماره‌هایی که توی قسمت دوم فصل 1 نشون داد که از ایستگاه رادیویی پخش میشد تعداد دفعات تکرار پیام بود و ربطیم به این شماره‌ها نداشتن. این شماره‌هام نبودن اصلا

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
درود.

season 2 را امروز تمام کردم. جالب بود. واقعا پیچیده شده ولی این نکات جالب بود.
بعد از اینکه لاک امتحان کرد که اون دکمه واقعا کار می کنه وقتی به اکو گفت اشتباه کردم خیلی جالب بود. چون طوری گفت که اکو اصلا چیزی نگفت.

در مورد گرفتن 3 تا از شخصیت های اصلی هم غافل گیری شدیم.

من فکر می کنم فصل3 یا بهتره بگم حدس می زنم که مایکل برگرده.

موفق باشید.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
تا سیزن 5 تموم نشه من شروع به دیدن سریال نمیکنم!

من یه تئوری دارم راجب جزیره به نظر من این جزیره یه چیزی تو مایه های سیاهچاله هست و اگه چیزی واردش بشه نمیتونه به راحتی خارج بشه
حتی وقتی کسی تو جزیره بمیره هم روحش نمیتونه جزیره رو ترک کنه و این میتونه جواب بعضی از سوالهارو بده
مثلا کسانی که مردن رو روحشونو ما میتونیم تو جزیره ببینیم البته نمیدونم روح پدر جک تو جزیره چیکار میکنه ولی شاید بخاطر جسدش باشه که وارد جزیره شده!

پ.ن:میدونم که این تئوری خیلی ایراد داره ولی تئوری که بتونه جواب همه پرسش هارو بده من تا حالا نشنیدم
یه سوالی هم واسه من پیش اومده که چطوری جزیره میتونه
جلوی خود کشی مایکل رو بگیره؟!

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
شايد ميخوان توي همين پيچيدگي ها جواب مسأله ها رو بدن!

در مورد اون تئوري هم بايد بگم كه :
من زياد باهاش موافق نيستم!اينم كه جسد باباي جك همينجوري راه افتاده دليل نميشه كه حتما خود باباهه باشه!شايد همون جيكوب خودمونه كه داره با استفاده از بدن باباي جك توي جزيره چرخ ميزنه و به لاك كمك ميكنه!چون چطور ممكنه كه اين همه اطلاعات در مورد جزيره داشته باشه؟!
انگار يه جورايي اين جزيره خودش يه جور روح داره كه ميتونه مثلا جلوي خودكشي مايكل يا مرگ لاك رو بگيره!

لطفآ از تگ Spoiler استفاده کنین
ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام !
از این به بعد سعی میکنم بعد از هر اپیزود , سوالات جدیدی که مطرح میشه رو به نقل از سایت lostpedia.com اینجا بنویسم :
اپیزود 5 سیزن 5 :
چرا Smoke Monster به تیم تحقیقاتی حمله کرد ؟
چرا تیم فرانسوی به طور کامل مسلح بودند ؟
چرا تیم فرانسوی وسائل موسیقی با خودشون داشتند ؟
چه اتفاقی برای Robert , Brennan , Lacombe , Montand در اون معبد زیرزمینی افتاد ؟
Robert از کجا میدونست که Smoke Monster یه سیستم امنیتی برای جزیره هست ؟
چرا Smoke Monster باید از جزیره و معبد حفاظت بکنه ؟
Ben برای حفاظت از Oceanic Six چه کاری کرده ؟
اونها رو از دست چه کسی حفظ کرده ؟
پدر و مادر Charlotte چه کسانی هستند ؟
مادر Charlotte در مورد ازدواج اون با یک آمریکایی چی میگه ؟
چرا حتمآ Locke باید جزیره رو به حرکت درمیاورد ؟ چرا Ben نه ؟
انگیزه Ben از حرکت دادن جزیره به جای Locke چی بود ؟
چرا Christian Shephard نمیتونست به John Locke برای راه رفتن کمک بکنه ؟
بعد از حرکت دادن اون چرخ توسط Locke , چه اتفاقی برای جزیره میفته ؟

به نظر خودم این اپیزود 5 :
بهتر از اپیزودهای قبلی بود و حداقل یه نفر توش مُرد :D خوشبختانه اون حالت تغییر زمان که خیلی داشت خز میشد هم توی اپیزود بعدی یا حداکثر دو اپیزود دیگه تموم میشه. فقط باید بشینیم اعصاب خودمون رو خورد کنیم که Oceanic Six چطوری راضی میشن برگردن به جزیره ! (البته به جز جک و سان) این وسط هرلی هم راحت راضی میشه و کیت هم به خاطر سایر میاد :D فقط میمونه سعید ! اونم میتونن بی هوش کنن ببرن :D

فردین :
1- اون بحثی که بچه ها میگفتن نمیشه توی گذشته تغییر ایجاد کرد. اگر دقت کرده باشین بعد از اینکه جین غیب میشه (زمانیش تغییر میکنه) و دوباره روسو رو میبینه، دانیل جین رو یادش مونده بود.
خب سوتی کار همینجاس ! دانیل در اون لحظه جین رو میشناسه ولی بعدآ دیگه اون رو نمیشناسه ! یعنی توی سیزن های 1 و 2 هیچ جا نمیگه : آقا شما چقدر آشنا هستی !
چون نه قیافه جین تغییر کرده و پیرتر شده , نه اینکه یه آدم معمولی بوده که دانیل یادش بره. یه آدم کره ای که نمیتونه کامل انگلیسی حرف بزنه خیلی تابلوتر از اون هست که آدم فراموشش کنه !

آخرین ویرایش:

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
اينم از متن مخفي!
ولي بايد قضيه ي اين سعيد جدي تر از اين حرفا باشه!!خيلي از دست بن شاكيه!!اينگاركه ناديارو بن كشته!

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
حتی وقتی کسی تو جزیره بمیره هم روحش نمیتونه جزیره رو ترک کنه و این میتونه جواب بعضی از سوالهارو بده
این فرضیه با دیدن اپیزودِ 4 از فصل 5 باطل میشه,چون هنوز ندیدی چیزی نمیگم. :D

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
من که تصمیم گرفتم دیگه در مورد اینچیزا فکر نکنم
بابا اینا هرجوی دلشون میخاد ادمو میپیچونن , معلوم نیست چجوری میخان این همه سوالو جواب بدنو داستانو تموم کنن
اون قسمتایی که برمیگردن به عقب و خودشونو میبینن(مثلا ساویر کیتو میبینه)شبیه pop2 یا اونیموشا3 بود
والت چجوری برمیگرده به جزیره چون وقتی شانون میمیره احتمالا اون از اینده امده بوده و الانم از داستان تقریبا حذف شده

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
من که تصمیم گرفتم دیگه در مورد اینچیزا فکر نکنم
بابا اینا هرجوی دلشون میخاد ادمو میپیچونن , معلوم نیست چجوری میخان این همه سوالو جواب بدنو داستانو تموم کنن
اون قسمتایی که برمیگردن به عقب و خودشونو میبینن(مثلا ساویر کیتو میبینه)شبیه pop2 یا اونیموشا3 بود
والت چجوری برمیگرده به جزیره چون وقتی شانون میمیره احتمالا اون از اینده امده بوده و الانم از داستان تقریبا حذف شده

اون موقعي كه والت رو نشون ميده والت خيلي بچه است پس ربطي به سفر زمان نداره!به نظر من ديده شدن لحظه اي والت يا پدر جك فقط يه جور واسطه هايي هستن براي تايين سرنوشتي كه جزيره (يا همون جيكوب)براشون تايين كرده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر