همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429
پسر خوب ما که دیسک تو رو نداریم:دی خودت بگو کدوم اپیزود ها رو میخوای؟!

اهان !:biggrin1:
خب مگه همش با یه ترتیب خاصی نیست ؟!

اخه مشکل اینه که عنوان بندی نداره این دیسک دوم من !
از یه قسمت بعد از اون قسمت که انا لوسیا و مستر اکو وارد سریال میشن تا 1 قسمت بعدش .(یعنی 2 قسمت کلا)

ویرایش : اپیزود 7 و 8 سیزن دوم ..... .

آخرین ویرایش:
اهان !:biggrin1:
خب مگه همش با یه ترتیب خاصی نیست ؟!

اخه مشکل اینه که عنوان بندی نداره این دیسک دوم من !
از یه قسمت بعد از اون قسمت که انا لوسیا و مستر اکو وارد سریال میشن تا 1 قسمت بعدش .(یعنی 2 قسمت کلا)

ویرایش : اپیزود 7 و 8 سیزن دوم ..... .
خب تو از اول سیزن 2 بشمار ببین چندمین اپیزود رو میخوای! :دی ترتیب ندارن دیسک های تو بازار...

یک قسمتی که برام سوال شده . !
وقتی در گزشته دانیل رفت پیش دزموند و گفت پیش مادرش بره یکدفعه این خاطره داخل ذهن دزموند اومد . !
اما چطور شارلوت قبل از اینکه این اتفاق در گزشته بیفته یادش بود کسی شبیه دانیل میاد پیشش و میگه به جزیره بر نگرده .. !!؟؟

اسپویلر...

اینجوری اصلا حال نمیده تک تک اپیزود بخورم :دی حالم گرفته میشه :دی سوال تا دلتون بخواد هست کدوم رو بپرسم ؟ :دی
در مورد اون مجسمه منم حس میکنم آنوبیس باشه...ولی اصلا چه ربطی میتونه داشته باشه به جزیره ؟ :confused: بعد یه مجسمه به اون عظمت فکر نکنم در عرض 30 سال نابود بشه فقط یه کف پا ازش بمونه :دی

نکته خوبی هم که اشاره شد چرا این دو نفر (بن و ریچارد) تصمیم گرفتم کل دارما رو بدن هوا ؟ :دی

اینجوری اصلا حال نمیده تک تک اپیزود بخورم :دی حالم گرفته میشه :دی سوال تا دلتون بخواد هست کدوم رو بپرسم ؟ :دی
در مورد اون مجسمه منم حس میکنم آنوبیس باشه...ولی اصلا چه ربطی میتونه داشته باشه به جزیره ؟ :confused: بعد یه مجسمه به اون عظمت فکر نکنم در عرض 30 سال نابود بشه فقط یه کف پا ازش بمونه :دی

نکته خوبی هم که اشاره شد چرا این دو نفر (بن و ریچارد) تصمیم گرفتم کل دارما رو بدن هوا ؟ :دی
نه جواد جون من تو چطور فهمیدی که اینا وقتی رفتن تو زمان اون مجسمه 30 سال گذشته بوده ؟
نه جون من بیا جواب این سوال رو بده ! :دی که چطور اینو تشخیص دادی ؟

الان باس بگیرم جفتتون رو بزنم :دی
دارغنس و آریا
آقا شما کلا از بس زمان رفته عقب جلو چت کردید :دی خوب اینا وقتی اومدن تو جزیره سال 2004 بوده...اگر دقت میکردید بغل زیردریایی جایی که سایر داشت با جولیت صحبت میکرد گفت الان سال 1974 هست...که میشه حدود 30 سال :دی اعضای دارما هم انسان های اولیه نبودن که 500 سال پیش باشه :دی

الان باس بگیرم جفتتون رو بزنم :دی
دارغنس و آریا
آقا شما کلا از بس زمان رفته عقب جلو چت کردید :دی خوب اینا وقتی اومدن تو جزیره سال 2004 بوده...اگر دقت میکردید بغل زیردریایی جایی که سایر داشت با جولیت صحبت میکرد گفت الان سال 1974 هست...که میشه حدود 30 سال :دی اعضای دارما هم انسان های اولیه نبودن که 500 سال پیش باشه :دی
یعنی تو میگی مجسمه رو تو سال 1974 دیدن ؟ :دی
بابا بعد اینکه مجسمه رو دیدن فورا" زمان برگشت به 1974 نه اینکه همون موقع تو اون زمان بودن
گرفتی ؟ :دی
holy shit من فلش بعدش رو ندیدم چون داشتم با یه چیز ور میرفتم حق با شماس :دی مثل اینکه از بس جلو عقب رفته من چت کردم :دی
هنوزم قصد دعوا داری ؟ :دی

آخرین ویرایش:
ای بابا بخدا گیج و ملنگ شدم. واقعا ایندفه دیگه مخم هیچی رو نمیتونه هلاجی کنه. شما هم که میاین اینطوری بحث میکنین مخ من بیشتر تعطیل میشه.

اصلا بیکار تر از شما ها پیدا نمیشه به خدا !!!:d
مثه بچه ی ادم بشینین سریال تون رو ببینین !! میرین رو اعصاب ادم هی نیم وارو میزنین !!:d
من خودم بعد از دیدن هر اپیزود گیج و مشنگ میشم !!! بعد میام اسپویلرای شما رو میخونم گیج تر میشم !!:d
نکنین این کارا رو :d
اریا بیا بریم همون مووی سنتر ول بچرخیم اینجا مخمون پکیده میشه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or