همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429
این قسمت نسبت به قسمت قبل یه نموره جذاب تر نبود ! یعنی قسمت قبل خیلی باحالتر بود

میگم تا بن برگرده چه بلایی میخاد سره جک و بقیه بیاد چون بن تو بچگیش اینارو نباید دیده باشه !

کلا هر چی پیش میره من نظرم روی این میره که یه 2سیزن دیگه کشش بدن حداقل جواب سوال ها رو بدن:biggrin1:

دقیقا همینطوریه چون الان از موضوع اصلی سریال به کلی خارج شده !

به نظر من که زیاد جالب نبود. یعنی به جز اون موضوع پدر و پسر چیز جدید دیگه ای نداشت که همون رو هم بعضی بچه ها حدس زده بودن. ولی مسخره ترین تیکه این بود که :
در یک زمان هم Miles بچه رو دیدیم هم Miles بزرگ رو !!

راستی قضیه سایه مجسمه هم دوباره مطرح شد !
Bram هم که توی اپیزود قبلی بود دوباره نشون داده شد و انگار قراره شخصیت مهمی باشه.

آهان قربون دهنت آریا میخواستم همینو بگم که یادم رفته بود. اصلا اینجای فیلم با اون تیکه فیلم کوتاهی که از LOST اومده بود (منظورم جریان اون خرگوش فکر کنم شماره 15 ـه که گفت به همدیگه نشونش ندین.) تطابق نداره.

سریالی که این همه سال طول بگشه معلومه چی میشه ساویر میشه همه کاره:biggrin1: جک میخوره به پیسی کسی محلش نمیده . هوگو وزنش میرسه به 2تن کیت معلوم نیست چی کاره است سعید رو فرستادن مرخصی (عراق) بن هم حسه توبه کاریش گل میگنه :blushing:
در این گیرو دار بازیگرهای جدید پیدا میشن

این سیزن واقعا در حد قابل قبود نبوده کلا 7 تا قسمتش قشنگ بود!!!(12 هم خوب بود )

-واقعا جذبه دیگه نمیاد،جدیدن لاست شده یک تکه از زندگیم هر هفته باید نگاش کنم!!!
اصلا برام هیجان نداره

پ.ن:از وقتی بن و جان لاک اقتادن یک طرف و بقیه یک طرف
یک خورده توازن سریال بهم خوره!!!باید بیشتر به جان لاک و بن فرصت بازی میدادن!!!

من تا اپيزود 12 ديدم. يه حالتي پيدا كرده كه ديگه اون هيجان اوايل رو نداره.
ديگه شورشو مسخره كردن.:biggrin1: مياد جواب سوال 2 تا سيزن قبل رو ميده بعد از اين جوابه 10 تا سوال ديگه بوجو مياد.:biggrin1: اصلا نميخوام جواب سوالا رو بدن. بزاريد با همين سوالا حال كنيم.:biggrin1: فكر كنم بعد از سيزن 6 يه سيزن به عنوان وقت اضافه در نظر بگيرن.:biggrin1: آخه اين همه سوالو نميشه تو يه سيزن جواب داد.:-" (اونم با اين شيوه اي كه اينا در نظر گرفتن)
يه چيزهاييش هم با هم تطابق نداره و اصلا با عقل جور در نمياد.
ديگه اصلا دربارش فكر نميكنم. اصلا به من هيچ ربطي نداره.:biggrin1: فقط ميشينم نگاه ميكنم ببينم بالاخره چي ميشه.

واقعا چرا اینجوری در مورد این سریال تحسین بر انگیز حرف میزنید ؟ کشش بدن و این حرف ها نیست! نویسندش داستان رو نوشته تمومش کرده رفته !
جای تحسین داره که چطور تونسته انقدر منسجم داستان رو بنویسه !
احتمالا خودش مثه هیورلی قبلا 200 بار سریال رو دیده و بعد گفته کی بهتر از من که این سریال رو بسازم شورو کرده ساختن :smile:

واقعا چرا اینجوری در مورد این سریال تحسین بر انگیز حرف میزنید ؟ کشش بدن و این حرف ها نیست! نویسندش داستان رو نوشته تمومش کرده رفته !
جای تحسین داره که چطور تونسته انقدر منسجم داستان رو بنویسه !
احتمالا خودش مثه هیورلی قبلا 200 بار سریال رو دیده و بعد گفته کی بهتر از من که این سریال رو بسازم شورو کرده ساختن :smile:
اره شنیدم ولی چطور از اب درش اورده مهمه :) پایانش هم واسه ما مشخص نیست پس ممکنه به احمقانه ترین شکل ممکن تموم بشه:)

اره شنیدم ولی چطور از اب درش اورده مهمه :) پایانش هم واسه ما مشخص نیست پس ممکنه به احمقانه ترین شکل ممکن تموم بشه:)
احتمالا به همین شکل تموم بشه:biggrin1:

-نمیدونم امسال که هر هفته میبینیم،این حس بهمون دست میده -
یا واقعا افت داشتن!!!!
-این زمان بازی واقعا سر درد میاره!!!خودشونم الان نمیدونن کدوم زمان دارن زندگی میکنند:biggrin1:

با بازگشت فارادی فکر کنم دوباره به اوج برگرده!!!
ببینیم نبود،کجا بود
این هفته لاست نداریم!!!تا هفته اینده!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or