همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,677
نام
امیر
نمي خوام آقا :biggrin1: بزن درشو تخته كن ، اي بابا ، عجب گيري كرديما :biggrin1:

آريا :

توي كدوم قسمت سيزن 1 چارلي اون دنيا رو ديدي ؟ :biggrin1:

يه سوال :

مگه اون يارو كه تغيير شكل ميداد ، جاشو با قرباني عوض نمي كرد ؟! خب توي صحنه آخر اگه اون يارو خودشو به شكل چارلي در اورده باشه و چارلي رو هم شكل خودش ، ديگه جسد چارلي چي بود اين وسط كه انداختش توي كوره ؟؟

خدايي خيلي خفن بود ، حال كردم :biggrin1: ، اين پيتر ام داره يه حركتايي از خودش نشون ميده ها :biggrin1:

ولي هنوز تو كف قسمت آخر سيزن 1 ام ، جايي كه والتر رفته بود قبرستون سر قبر ... :biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
امیر اینا رو ول کن من یه چیزی کشف کردم اونم اینه که ! :
هنوز چارلی تو سریال هست 100% چرا ! ؟ چون اون دستگاه تغییر شکل دهنده الان دسته برویلز هست و این سربازه دیگه اون دستگاه رو نداره که بخواد به یه نفر دیگه تبدیل بشه ! پس یه جورایی میشه گفت هنوز چارلی هست ! حداقل ظاهرش تو سریال هست اما باطنش نه :D !

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
هنوز چارلی تو سریال هست 100% چرا ! ؟ چون اون دستگاه تغییر شکل دهنده الان دسته برویلز هست و این سربازه دیگه اون دستگاه رو نداره که بخواد به یه نفر دیگه تبدیل بشه ! پس یه جورایی میشه گفت هنوز چارلی هست ! حداقل ظاهرش تو سریال هست اما باطنش نه :D !
علی
مشکل همه اینه که دیگه یه شخصیت منفیه (البته برای من مشکلی نیست خیلی هم جذاب میشه سریال :biggrin1:)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
امیر :
اپیزود 19 ! همون اپیزودی که لیو چیزای عجیب غریب میبینه و حتی برویلز اون یکی دنیا رو هم میبینه :D
اینجا هم اون یکی چارلی رو میبینیم که صورتش زخمی هست :
vlcsnap-5330529.JPG

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759

Night of Desirable Objects

لینک دانلود قسمت دوم فصل دوم سریال fringe با قابلیت resume تا 24 ساعت:

حجم:350

Code:
http://www.uploadline.com/486174399247/fringe.s02e02.hdtv.xvid-fqm.plube.com.avi

لینک رپیدشیر :

Code:
http://rapidshare.com/files/284747430/fringe.s02e02.hdtv.xvid-fqm.part1.rar
http://rapidshare.com/files/284746962/fringe.s02e02.hdtv.xvid-fqm.part2.rar

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یواش یواش داره فصل 2 به جذابیه فصل اول میشه حتی بهتر!
قسمت 3 رو امروز دیدم فوق العاده بود! دقیقا مثل لاست یک عالمه سوال تو ذهنم بوجود آورد که اصلا جوابی براشون ندارم

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
قسمت های جدید چند شنبه ها میاد؟
اپیزود 2 هم بد نبود و به قول دوستان بازم داستان جنایی مثل فصل اول رو داشت. فقط منم تو کف چند چیزش رفتم مثل رفتن به قبرستان توسط والتر.
اما یه چیز جالب :
من میگم شاید این پیتر پسر والتر نباشه چون اونجا که والتر بهش گفت که قضیه ی سکه رو یادت میاد؟ پیتر گفت چیزی یادم نیست.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
همین الان که این پست رو میزنم ( تاریخ و ساعت پست ) فصل اول سریال رو تموم کردم

باید بگم که واقعاً سریال بسیار زیبای هستش، داستانی بودن سریال در هر قسمت با یک موضوع واحد رو خیلی خوب تونستند کنار هم جا بدند.

هر چند که مقدار هیجان اون پایین بودش ولی داستان و شخصیت های اون جای این موضوع رو کاملاً پر کرده بود و اصلا احساس نمی کردم که سریال سردی رو تماشا میکنم.

جرات نمیکنم SP های که از فصل دوم نوشتید رو باز کنم...!!

کسی میدونه که فصل دوم چند قسمت هستش ( صفحات قبل رو به خاطر خطر لو رفتن داستان نخواندم )
امکان دانلود کردن قسمت به قسمت سریال برام نیست برای همین باید صبر کنم که کامل بخش بشه بعد تهیه کنم...

امشب شروع میکنم به دیدن Terminator: The Sarah Connor Chronicles و بعدش هم Lost

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
فکر نکنم نیازی به اون دستگاه داشته باشه....چون الان تونسته به دشمنش نفوذ داشته باشه...شاید بعدا لازمش بشه
یک چیزی که من رو همیشه به فکر میندازه اینه که اگه یک اتفاق خیلی غیر قابل تصور بیوفته یک نور آبی (مثل اول اول اول سیزن 2)توی تصویر حرکت میکنه....این نور مال موقعی بود که اون یارو کچله یک جایی بود(همونی که هیچی حس نمیکرد) فکر کنم بیشتر کارا سر اون باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر