همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
یه خبر نسبتآ قدیمی که خیلی وقت پیش میخواستم اینجا بزارم ولی یادم رفت !
یه بازیگر جدید به سیزن دوم اضافه شده و احتمالآ جای چارلی فرانسیس (عشق من !) رو میگیره. دو سه ماه پیش شایعه شده بود چارلی توی سیزن دوم نیست (یعنی بازیگرش گفته بود) و بعد تکذیب شد و آخرش نفهمیدم به کجا رسید ! به هر حال Meghan Markle قراره در سیزن دوم در نقش یک مآمور جدید بازی کنه.
meghan-markle2.jpg

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
یه خبر نسبتآ قدیمی که خیلی وقت پیش میخواستم اینجا بزارم ولی یادم رفت !
یه بازیگر جدید به سیزن دوم اضافه شده و احتمالآ جای چارلی فرانسیس (عشق من !) رو میگیره. دو سه ماه پیش شایعه شده بود چارلی توی سیزن دوم نیست (یعنی بازیگرش گفته بود) و بعد تکذیب شد و آخرش نفهمیدم به کجا رسید ! به هر حال Meghan Markle قراره در سیزن دوم در نقش یک مآمور جدید بازی کنه.
meghan-markle2.jpg

يعني ايجنت فرانسيس سيزن 2 نيستش ؟ حالم به هم خورد ، اين كيه گذشتن جاش بازي كنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
يعني ايجنت فرانسيس سيزن 2 نيستش ؟ حالم به هم خورد ، اين كيه گذشتن جاش بازي كنه
والا من خودم نفهمیدم !
20 می بازیگر چارلی توی صفحه Twitter ـش میگه من اخراج شدم ! به خاطر مشکلات مالی پروژه ! این هم جمله ای بوده که توی Twitter ـش نوشته :
"WELL BOYS AND GIRLS THEY DONE DID YER BOY WRONG! THEY FIRED ME OFF FRINGE, AND I'VE NEVER BEEN FIRED IN MY LIFE!!!!"

بعد دو روز بعد IGN نوشته بود که ایشون اخراج نشده و یکی از تهیه کننده های Fringe گفته که Acevedo اخراج نشده و توی سیزن 2 هم نقش مهمی داره و حتی :
ما چارلی فرانسیسِ اون یکی دنیا رو هم دیدیم. همونی که روی صورتش زخم داشت و لیو یه لحظه دیدش.
IGN هم در تحلیل خودش گفته امکان داره اون حرف رو اصلآ Acevedo نزده باشه و یکی اکانتش رو هک کرده و ... !
ولی موضوع وقتی پیچیده میشه که IGN دوباره در تاریخ 24 ژوئن راجع به این بازیگره که بالا گذاشتم مینویسه و میگه احتمال داره جایگزین چارلی باشه. هنوز هم من نمیدونم چارلی هست یا نه ! ولی اگه نباشه نصف جذابیت سریال برای من از بین میره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
امیدوارم چارلی تو سیرن 2 باشه چون خیلی باهاش حال میکردم تن صداش هم خیلی فشنگه !
من امروز از طریق حمیدرضا (MANIX) تازه فهمیدم صداگزاری جکی استاکادو توی بازی The Darkness هم کار Avecedo (چارلی) بوده ! صداش محشره این بشر :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
بیدار شین ! چیزی نمونده !
سیزن 2 روز 17 سپتامبر (کمتر از یه ماه دیگه) شروع میشه با اپیزود A New Day in the Old Town
fringe-season-2-poster.jpg

سلام یکی داستان این سریال رو به طور کلی میگه؟(جایی از داستانم لو رفت طوری نیست)
یه سری اطلاعات اولیه اینجا نوشته شده.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
واسه اینکه IMDb نیست که به فیلم ها و سریال ها امتیاز میده User ها هستن که این کارو میکنن !
خوب پس چرا یوزرا نمره ندادن (یعنی ارزش دیدن نداشته که نمره ندادن؟)
حالا اون user comment هه اون زیر که طرف در مورد سریال توضیح داده خیلی جالبه !
نوشته بود یه کپی کامل از xfiles هستش :confused:
===================================
من که قاطی کردم user comment های خوبش تو tv.com از یه طرف user comment های افتضاحش تو imdb از طرف دیگه
اصلا بیخیال شدم سریال چند روز دیگه دستم میرسه خودم میشینم میبینم دی:

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
نوشته بود یه کپی کامل از xfiles هستش :confused:
همون قدر که میتونی بگی South Park یه کپی کامل از The Simpsons هست , در مورد Fringe و X-Files هم میتونی ! درسته تم و حال و هواشون شبیه ولی کپی کامل ... !
من که قاطی کردم user comment های خوبش تو tv.com از یه طرف user comment های افتضاحش تو imdb از طرف دیگه
اصلا بیخیال شدم سریال چند روز دیگه دستم میرسه خودم میشینم میبینم دی:
من تا حالا user comment های IMDb رو ندیدم ولی الآن با یه نگاه خیلی راحت میشه فهمید چند نفر دست به یکی کردن تا مثلآ سریال رو بکشن پایین ! همشون با یه سری ادبیات مشابه حرف زدن و فقط بدی های سریال رو دیدن.
کلآ Fringe سریالی هست که اگه به موضوعش علاقه مند نباشی نمیتونی از دیدنش لذت ببری و باید مثل اینا فقط بد و بیراه بگی. ولی اگه به موضوعات علمی تخیلی علاقه داشته باشی , یکی از بهترین سریالها رو داری دنبال میکنی.

من زیاد با سایتهایی که سریالها رو ارزیابی میکنن سر و کار ندارم ولی مثلآ IGN به سیزن 5 Lost امتیاز 8.6 داد و به Fringe امتیاز 8.8 حالا این رو بذار کنار هایپی که در مورد Lost انجام میشه و در مورد Fringe نه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر