همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
به هرحال هرکس سلیقه ای داره یه عده هم بودن که عاشق اون سریال های به اصطلاح طنز رضا عطاران بودن و دائما ادای اون پسر مونگوله(صادقی) رو درمیاوردن! الانم برای لج کردن به قهوه تلخ ساختمان پزشکان شده کمدی برتر دنیا...lol یعنی اینکه یارو اسم چهارتا فیلم هالیوودی رو تو دیالوگش میگه خیلی جالب و خنده داره؟

درمورد اون دوستمون هم که دوست داشتن مقامات نظام جمهوری اسلامی رو بشکل دلقک تو قهوه تلخ ببینن باید عرض کنم خدمتتون که هروقت شما قادر بودید که این نظام رو یک نفری سرنگون کنید مهران مدیری هم سرانش رو برای شما به دلفک تبدیل میکنه!
واقعا درک مسائل و مشکلات موجود اینقدر سخته؟! یه مقدار هم اگر از مغزش ادم کار بکشه بد نیست!
دوست عزیز من خودم از مخالفان سر سخت مسخره بازی {مخصوصا علی صادقی و..} هستم
چرا باید با قهوه تلخ لج کنم؟ تا حالا همه قسمتهاش رو روز عرضه گرفتم و بقیه اش رو هم میگیرم ولی باید قبول کنیم که خیلی چرت شده
چند ماهی هست وسط دیدن قهوه تلخ دیگه خانواده ام میرن سراغ کار هاشون
سریال دیگه جذابیتی نداره .... یعنی شما از کل ساختمان پزشکان همین { یعنی اینکه یارو اسم چهارتا فیلم هالیوودی رو تو دیالوگش میگه خیلی جالب و خنده داره؟} برداشت رو دارید؟
ساختمان پزشکان دقیقا همون طنزی هست که واقعا سینمای ایران نیاز داشت...

اول از همه توی فیلم تقریبا توهینی دیده نمیشه {میخوای بگم چند بار توی قهوه تلخ از سگج و پدر سگ و خر و گاو و.... استفاده شده؟}

دوما طنز سریال طنز خیابونی نیست{ این دیالوگ ها رو احتمالا توی قهوه تلخ شنیدی:جرت بدم؟ .... این سوراخ هارو کی گذاشته اینجا ... عمه یا خاله محترم تشریف دارن؟ سلام برسونید و....}

سوما روند سریال کاملا با برنامه و زیبا هست ... موردی که باعث شد از قهوه تلخ حالم به هم بخوره ....
واقعا قهوه تلخ چی میخواست باشه و چی شد؟ من موندم خود مدیری هم متوجه شده چه گندی زده یا نه؟
اصلا سریال روند خاصی نداره .... 4 قسمت دارن پاپوش درست میکنن که آخرش به مستشار ختم میشه بعد یک قسمت مستشار کتاب میگیره دستش میخواد مملکت رو از این رو به اون رو کنه و دوباره از اول...داستان هیچ نقطه قوتی نداره
یکی از نکات جالب ساختمان پزشکان اینه که شخصیتهاش مثل قهوه تلخ نیست...
توی قهوه تلخ همه شخصیتها منفی هستند به جز مستشار و همه دارن با کارهاشون دهن مستشار رو سرویس میکنن{مثل برره}... یه جورایی کل فیلم این شده که این مستشار میخواد یه کار خوب بکنه همه دهنش رو سرویس میکنن
ولی توی ساختمان پزشکان اینطوری نیست که همه شخصیتها زبون نفهم , منفی , یابو و غیر قابل باور باشن
اینطوری نیست که فقط این روانپزشکه فهمیده باشه و فقط این روانپزشکه کار خوب انجام بده و اینطوری نیست که همه بخوان این یارو رو خراب کنن
حالا بگذریم فقط
در مورد قسمت آبی شما از کجای نوشته من اینطور برداشت کردید؟
تقد رو با دلقک کردن یکی میدونید... اول نوشته رو خوب بخونید بعد اظهار نظر کنید
در مورد قسمت قرمز هم مگه میتونم چیزی بگم....؟ الان بخوام جوابت رو بدم هم ناراحت میشی هم من دیگه با شما فرقی نمیکنم .... بهتره لحن صحبتتون رو عوض کنید
البته در این شکی نیست که قهوه تلخ بی مزه شده ولی این که ساختمان پزشکان قشنگه حرف مزخرف، چرند و مهملیه.
ببین احسان جان بشین این ساختمان پزشکان رو چند روز نگاه کن بعد بگو فیلم قشنگ نیست { اصلا میشه تو نظر ندی}

• Like
Reactions: Hosein M

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
اعلام کردن کمتر از 2 ماه ئیگه میاد و مهران مدیری هم اولش به خاطر تاخیر توضیح میده;);)
احتمالا باز میخواد ننه من غریبم بازی دربیاره:-s.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مشکل شما ها اینه که ننشتین درست درمون ساختمان پزشکان رو ببینید از پستتاتون کاملا مشخصه.قضیه رو هم نمیخوام سیاسیش کنم ولی بعد از اون بمب خنده که معلوم بود از طرف کی حمایت شده و بعدش تو بیست و سی هم نمایش داده شد حالم از این مردک مدیری بهم خورد و دیگه واسش ذره ای ارزش قائل نیستم(جدا از اشغال تلخ)
فردی مثل عطاران با اون سریال اخرش که تو اون ماه رمضون پخش شد اون قدر انتقاد کرد که دیگه الان دقت کنین بهش سریال نمیدن ولی مدیری چاپلوس...

پ.ن:الان اون ادمایی که احساس خفنی میکنن دوباره حرف از درک میزنن;))

در کل برین با پول اشغال تلخ یه بستنی قیفی بخرین خیلی بهتره.

آخرین ویرایش:

Yan_4Sat

کاربر سایت
Apr 6, 2011
148
اینجا دوتا کاربر مثل شما داشته باشه ، واقعا عالی میشه
همه کسایی که میگن ساختمان پزشکان خوب نیست ، یه بار هم اونو ندیدن ، حاضرم شرط بندی کنم ؛ وگرنه تا به امروز کی پیش اومد پیمان قاسم خانی تو کاری باشه و اون کار خوب از آب در نیاد!

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
مهران مدیری دیگه شورشو درآورده یه هفته سریالشو میده بیرون دو سه هفته دیگه باید منتظر بشیم احساس می کنم که دیگه کم آورد و نمی تونه ادامه بده .با توجه به اینکه این سریال خیلی بی مزه و نچسب شده و دیگه رغبتی برای خرید اون نداریم و دیگه برامون مهم نیست که چه اتفاقی می افته . به نظرم ساختمان پزشکان بسیار جذابتر و محترمانه تر هست و همانطور که دوستمون گفت کمتر توهین ویا ... شنیده میشه.

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
همه کسایی که میگن ساختمان پزشکان خوب نیست ، یه بار هم اونو ندیدن ، حاضرم شرط بندی کنم ؛ وگرنه تا به امروز کی پیش اومد پیمان قاسم خانی تو کاری باشه و اون کار خوب از آب در نیاد!
شما بر چه اساسی حکم می کنید؟
من هر شب این سریالو می بینم. ولی از سر بی کاری چون شبا جدا بی کار می شم:|
و همونطور که نگفتم اکثر قسمت های سریال کاملا بی معنی و بعضا نکات جالبی توش داره. اصولا به این سریال سریال قوی نمی گن.
اینجا دوتا کاربر مثل شما داشته باشه ، واقعا عالی میشه
ممده رو می گی؟:D;))

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
بروبکس یه چیز بهتون بگم ....

این مهران مدیریه عوضی که قبلنا خیلی دوستش داشتم با ناز کردنه خودشو سو ئ استفاده کردن از نام و شهرته خودش خواست که با اینجور سریال سازی و پخش dvd پول کلانی دربیاره و قشنگ خودش یک میلیاردر به تمام معنا کنه که کرد و دیگه اصلا لزومی نمیبینه که سریالو ادامه بده .........

با این نویسنده های ضعیفش و داستان مسخره و بی محتواش ارزشش تو جوب انداختنه این سریال

اون اوائل سریال نکات جالب و کنایه های سیاسی جالبی داشت ولی ادیگه از اواسط سیال دیگه شده یک سریال بی ارزش و بدرد نخور که 200 تومنم ارزش نداره خریدنش........ اون ساختمان پزشکان که یکی از بی محتوا ترین و مضخرف ترین سریال های عصر صداسیماست از این بهتره دیگه.....

اگه باباشاه و اتی تو این سریال نباشند این سریال باید خیلی زودتر از این حرفا بوق میزد .......

واقعا متاسفم برای اینجور افراد پست

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سریال ساختمان پزشکان هم اولاش باحال بود ولی الان اعصاب خوردکنه!!!!
مخصوصا اون بابای نیما....
دوست دارم یه مشت بزنم تو صورتش...

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
به نظر من سريال هاي مهران مديري درسته كه جذاب هست ولي جاي انتقاد زيادي داره!
به نظر من همين ساختمان پزشكان و البته سريال مسافران كه پارسال پخش ميشد از اين قابل تحمل تر بودن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر