همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
اون تبلیغ 3D سونی ارزش دیدن رو داشت (ولی تبلیغاشم کم کردن) :d
خوب بود این سری
ولی اون رومانتیکی اخرش خسته کننده بود

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من به شما پیشنهاد میکنم اگر از اون 2 تا مجموعه خوشت نیمده کلا سراغ 16 نرو :d

من خوشم اومد معمولی بود همیشه که نباید خوب باشه به هر حال اُفت میکنه بعد اوج میگیره :d اینبار هم 2 تا پیرمرد ترکوندن !
چه ميشه كرد يه كاري رو كه ادم شروع ميكنه بايد تا تهش بره ديگه :d
ديشب 2 قسمت از 16 رو ديدم به نظرم جالب بود ولي باز هم مثل قسمتهاي قبل نبود كلا يه كم افت كردن كه اميدوارم به زودي تغيير كنه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چه ميشه كرد يه كاري رو كه ادم شروع ميكنه بايد تا تهش بره ديگه :d
ديشب 2 قسمت از 16 رو ديدم به نظرم جالب بود ولي باز هم مثل قسمتهاي قبل نبود كلا يه كم افت كردن كه اميدوارم به زودي تغيير كنه.
بنظرم نویسنده هاش فلت شدنف چیزی دیگه برای ارائه ندارن. روی فلبداهه رفتن هنرپیشه ها م نمیتونن حساب کنن. کلا باید یه فکر اساسی بحالش بکنن.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
تا آخر 13 دیدم و بعدش دیگه حوصلم نرسید ببینمش
حالا به نظرتون ارزش داره تو این تعطیلی دوباره شروع کنم از 14 ببینم؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان تو پاور دی وی دی این مشکل نیست.یعنی هست,چجوری بگم؟اگر مستقیما از اولش بزنید جلو که بیفته رو قسمتی که داره پخش می شه<بعدش می تونید تو محدوده ی همون قسمت جا به جا شید.ولی اگر بزنید بره جلو و تو تبلیغات بیفته<تا آخرش تبلیغات باید نگاه کنید.متوجه شدید؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
در پي خلف‌ وعده عوامل مجموعه «قهوه تلخ» در اهداي جوايز اين سريال به مخاطبان، نماينده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از اين پس در مراسم صوري قرعه‌كشي جوايز قهوه تلخ شركت نخواهد كرد.

فک میکنن اینم همون قضیه ی کیک و ساندیس خودشونه!! :))

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
شش قسمت اول يا همون دو تا مجموعه اول رو ديدم.ميشه گفت فقط خوب بوده.ولي خيلي خلاقيت خاصي تو فيلم به كار گرفته نشده چون هر چي رو توش ديدم تو طنزهاي قبلي مهران مديري بوده.مخصوصا برره
ولي با تيكه هايي كه ميندازه به شدت حال ميكنم.مخصوصا با عبارت قبله ي عالم=))كه قشنگ تمام در و پيكر چيز رو پايين مياره:d:x

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
این مجموعه 16 2قسمت اخر که بد رایت شده !!!واسه همه اینجوری بود ؟؟؟؟؟؟ اصلا هیچی معلوم نبود از تصویر !!! دیگه نهایته .. .:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر