همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
دوستان من ایکس باکسم رو فول گیم کردم
الان یک بازی اورجینال آنلاین دارم
هیچ راهی نیست این بازی رو بازی کنم؟
فروشنده تاکید کرد نباید به اینترنت وصل شی

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام دوستان ببخشید من میخوام ایکس باکس وان ایکس بخرم ازتون خواستم بپرسن از کجا باید بفهمم کنسول تعمیر یا باز نشده کجاشو باید نگاه کنم ؟
از جای معتبر خرید کنید. قیمت خیلی پایین نشانه مشکل تو کنسوله چند جا قیمت کنید حدود قیمت اک کنسول دستتون میاد .
سلام
میشه سیو مراحل آخر بازیارو با فلش ریخت تو کنسول بدون نیاز به اینترنت ؟
با هارد کپی تو آل میکنید ولی بازی باید برای انتقال حتما با اکانتتون وارد بشید که نیاز به نت دارد .
سلام
من یه اکانت هوم بازی خریدم بعدش الان میتونم بفروشمش ؟
بله و باید رمز اکانت و ایمیل خود اکانت بازی رو کامل به اون شخص دیگر واگذار کنید.
سلام. دوستان یه مشکلی برام پیش اومده. الان چند روزی هست که نمیتونم هیچ Achievements بازی xbox one را بگیریم چند تا بازی هم تست کردم اما هیچ فایده ای نداشت. در صورتی می تونم Achievements بازی xbox360 را خیلی راحت بگیرم. اگر از دوستان کسی راحلی برای رفع این مشکل سراغ داره ممنون میشم بهم بگه.
کنسول انلاینه ؟
دوستان من ایکس باکسم رو فول گیم کردم
الان یک بازی اورجینال آنلاین دارم
هیچ راهی نیست این بازی رو بازی کنم؟
فروشنده تاکید کرد نباید به اینترنت وصل شی
خیر به نت وصل شید باید با آفلاین ها خداحافظی کنید

• Like
Reactions: angel of grief

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام
دوستان سوال داشتم
من دستگاه کپی خور دارم
ایا میتونم اپدیت بازیهایی مثل pes 2020 و کالاف رو از طریق فلش منتقل کنم
اگر میشه نحوه دانلود اپدیت و ریختنش رو هم توضیح بدید ممنون

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام
دوستان سوال داشتم
من دستگاه کپی خور دارم
ایا میتونم اپدیت بازیهایی مثل pes 2020 و کالاف رو از طریق فلش منتقل کنم
اگر میشه نحوه دانلود اپدیت و ریختنش رو هم توضیح بدید ممنون

خیر نیاز به هارد ۵۰۰ گیگ به بالا داره حداقل و فایل اپدیت به صورت جدا نیست و با بازی ب صورت یک فایل هستش و نیاز به نت داره که بازی های افلاینتون میپره

• Like
Reactions: Reza0017

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
جدیدا بعد از نیم تا یک ساعت از روشن کردن دستگاه منو میندازه بیرون از لایو و باید باز ساین این بشم.مشکل چیه؟

• Like

Meisam17

عضو جدید
Apr 4, 2020
2
سلام بر دوستان

من حدود شش ماه از کنسول xbox one استفاده نکرده بودم وخاموش بود بعد که روشن کردم و آپدیت خواست حدود 5-6 بار دانلود میکرد ولی توی قسمت verify گیر میداد و میگفت دوباره سعی کن. خلاصه من دیدم به هیچ وجه آپدیت نمیشه و حجم اینرتنتم هم داره الکی از بین میره. از سایت xbox آپدیتشو گرفتم و با usb آپدیت کردم. الان وقتی کنسول رو روشن میکنم اون صفحه سبز رنگ با لوگوی xbox که اول کار نشون میداد رو نشون نمیده و بعد از 30 ثانیه میاد تو قسمت home.
دوستان لطفا راهنمایی کنن که آیا این از آپدیت جدید هست یا مشکلی واسه کنسول پیش اومده.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان میگم شما هم با جک 3.5 دسته ایکس باکس مشکل دارین انگار کوچک تر از استاندارد هندزفری و هدست ها راحت جا نمیگیرن داخلش و هی خش خش میکنه قطع و وصل میشه روی هر 2 دسته این مشکل هست!

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام بر دوستان

من حدود شش ماه از کنسول xbox one استفاده نکرده بودم وخاموش بود بعد که روشن کردم و آپدیت خواست حدود 5-6 بار دانلود میکرد ولی توی قسمت verify گیر میداد و میگفت دوباره سعی کن. خلاصه من دیدم به هیچ وجه آپدیت نمیشه و حجم اینرتنتم هم داره الکی از بین میره. از سایت xbox آپدیتشو گرفتم و با usb آپدیت کردم. الان وقتی کنسول رو روشن میکنم اون صفحه سبز رنگ با لوگوی xbox که اول کار نشون میداد رو نشون نمیده و بعد از 30 ثانیه میاد تو قسمت home.
دوستان لطفا راهنمایی کنن که آیا این از آپدیت جدید هست یا مشکلی واسه کنسول پیش اومده.
مشکلی پیش نیومده عزیز با آپدیت بعدی درست میشه چیزی نیست اگه میخوای 30ثانیه اون صفحه سیاه رو نبینی هم بزار رو حالت instant on از تنظیمات power البته اگه خیلی بازی نمیکنی بزار همینجوری باشه تنظیمات رو عوض نکن

• Like
Reactions: Meisam17

Meisam17

عضو جدید
Apr 4, 2020
2
مشکلی پیش نیومده عزیز با آپدیت بعدی درست میشه چیزی نیست اگه میخوای 30ثانیه اون صفحه سیاه رو نبینی هم بزار رو حالت instant on از تنظیمات power البته اگه خیلی بازی نمیکنی بزار همینجوری باشه تنظیمات رو عوض نکن
ممنون دوست عزیز از راهنماییت
یه سوال دیگه هم داشتم که شاید جاش اینجا نباشه یا تکراری باشه ولی هر جا سرچ کردم به نتیجه نرسیدم. من میخوام game pass رو فعال کنم. اون یه دلار هم پرداخت کردم ولی واسه فعال کردنش میگه حتما کارت اعتباری رو وارد کن هر کاری هم کردم بیخیالش نمیشه و حتما باید اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنی. میخواستم ببینم کسی از دوستان راه حلی واسه این موضوع داره؟

• Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
ممنون دوست عزیز از راهنماییت
یه سوال دیگه هم داشتم که شاید جاش اینجا نباشه یا تکراری باشه ولی هر جا سرچ کردم به نتیجه نرسیدم. من میخوام game pass رو فعال کنم. اون یه دلار هم پرداخت کردم ولی واسه فعال کردنش میگه حتما کارت اعتباری رو وارد کن هر کاری هم کردم بیخیالش نمیشه و حتما باید اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنی. میخواستم ببینم کسی از دوستان راه حلی واسه این موضوع داره؟
دوست عزیز با کامپیوتر وارد سایت مایکروسافت بشید و لاگین کنید با فیلترشکن آی پی خودتون رو روی آمریکا قرار بدید به بخش پشتیبانی سایت برید و از پشتیبان درخواست کنید که براتون فعال کنه، موفق باشید

• Like
Reactions: snowman6513

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
چقدر محشره این اشتراک التیمیت ایکس باکس وان...
واقعا شوکه شدم وقتی دیدم اینهمه بازی تاپ توشه و چقدر کنترل پنل باحالی داره گیم پس
کلا مایکروسافت هیچ خدماتی از خودش نشون نمیده تا وقتی مشترکش نشی،منم اولش گقتم ریسک میکنم میخرم حالا یا ارزش داره یا نه. ولی الان میبینم واقعا ارزششو داشت و واقعا راضیم.
اصن باحالت هکی و افلایم از زمین تا زیر زمین تفاوت داره.
ایکس باکس تا اشتراکشو نخری حتا اچیومنت هم برات نمایش نمیده مث پی اس فور.
همه خدمات و حال دادناش واس وقتیه ک اشتراک تهیه کنی:x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر