همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام دوستان
آقا من Xbox one x دارم بعد موقع اجرای بازی وقتی ک فن بازی کار میکنه ی صدای «ززززززززززززززززززززززز» هم میاد ک البته باید ادم گوشش رو بچسبونه ب دستگاه تا متوجه صداش بشه،این صدا عادیه؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان
آقا من Xbox one x دارم بعد موقع اجرای بازی وقتی ک فن بازی کار میکنه ی صدای «ززززززززززززززززززززززز» هم میاد ک البته باید ادم گوشش رو بچسبونه ب دستگاه تا متوجه صداش بشه،این صدا عادیه؟
عادیه عزیز

• Like
Reactions: Batsy

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوستان اینترنت همراه اول مشکل پیدا کرده برای دانلود از استور جدیدا، کسی راهی dns پیدا کرده که جواب بده؟ اصلاً دانلود نمیکنه در حد چند مگ دانلود کرد در طول 8 ساعت در حالی که تو سایتای دیگه مشکلی نداشت

peymanrns

کاربر سایت
Mar 23, 2020
28
سلام دوستان ببخشید من میخوام ایکس باکس وان ایکس بخرم ازتون خواستم بپرسن از کجا باید بفهمم کنسول تعمیر یا باز نشده کجاشو باید نگاه کنم ؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
  • سلام دوستان
    من یک کنسول ایکس باکس وان دارم.سری فت 500 گیگ
    امروز روشن کردم که ناگهان وسط اجرا خاموش شد و حتی برق آداپتور هم قطع شد
    از برق کامل کشیدم و مجدد زدم و برق وارد اداپتور و دستگاه شد
    منتها تا روشن میکنم خیلی زود مجدد کامل خاموش میشه و حتی برق آداپتور هم قطع میشه
    مجدد از برق می کشم و وصل میکنم برق وارد دستگاه میشه اما پس از روشن شدن باز خاموش میشه
    ممنون میشم بگید مشکل از چیه

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
از اداپتور باید باشه چراغش رو ببین اگه سفید باشه ا.کیه ولی اگه یهو نارنجی میشه دستگاه رو خاموش میکنه کابل ها رو عوض کن ببین درست میشه یا نه

• Like
Reactions: Behzadr

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
از اداپتور باید باشه چراغش رو ببین اگه سفید باشه ا.کیه ولی اگه یهو نارنجی میشه دستگاه رو خاموش میکنه کابل ها رو عوض کن ببین درست میشه یا نه
فکر میکنم متوجه شدم
از کش هست
چون پیام کش می بینم تو کنسول
چطوری باید کش رو خالی کرد
از برق کشیدن هم افاقه نمی کنه
چون مجدد که متصل میشه بازم پیام می یاد کش کنسول فول شده

sajjad6988

کاربر سایت
Sep 13, 2011
45
نام
sajad
سلام. دوستان یه مشکلی برام پیش اومده. الان چند روزی هست که نمیتونم هیچ Achievements بازی xbox one را بگیریم چند تا بازی هم تست کردم اما هیچ فایده ای نداشت. در صورتی می تونم Achievements بازی xbox360 را خیلی راحت بگیرم. اگر از دوستان کسی راحلی برای رفع این مشکل سراغ داره ممنون میشم بهم بگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر