همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
آقا اگر من یه بازی رو اجاره کنم و دیتا از روی دیسک نصب بشه بعد از طریق استور ایکس باکس همون بازی رو خریداری کنم
آیا دیتای دیسک برای بازی دیجیتالی کفایت میکنه ؟
اره ولی اپدیت هاش رو جدا باید بگیری

• Like
Reactions: tpouria

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان . من برای عضویت گیم پس رایگان 14 روزه . رفتم کردیت کارت گرفتم از چالشگر . به من برخلاف سابق که ویزا میداد مستر کارت داد
مستر کارت یک دلاری رو دادم به اکانت و ثبت شد
اما موقع خرید گیم پس یه ایراد الکی میگیره
خطا میده ریجن شما با ریجن ویندوز یکی نیست
با موبایل و فیل شکن هم رفتم ولی باز همین خطار میده !!

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان این سایت گیفت کارت و ویزا کارت مجازی یک دلاری ایکس باکس تقلبی میده و حتی علامت اینماد اش هم تقلبی است . موظب باشید
tokakey.com

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دوستان بازی که با gamepass میخرید برای همیشه رایگانه ؟
نه
gamepass که در هر حالت باید اشتراکش فعال باشه تا بتونید بازی کنید
خود بازی ها رو هم تا جایی که یادمه گفتن ممکنه بعد از یه مدتی از سیستم pass بیان بیرون

• Like
Reactions: Link.Zelda

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
آقا برای من به سوال پیش اومده
از اون موقع که من ایکس باکس خریدم بازی های فیزیکی ش نیست شده یعنی هیچ کس تو ایران ایکس باکس نداره
الان مثلا من بازی destiny 2 می خوام از کجا خدا وکیلی باید بگیرم
آخر چرا¿
همش تقصیر این اکانت الکی فروش ها ست بخدا دیگر کفرم در اومده
آخر بابا چرا ملت گول اکانت هایی رو میخورند که نمیتونن باهاش اصلا به اینترنت وصل شن
من نمیدونم اگر نمی خواهید به اینترنت وصل شید چرا اصلا ایکس باکس میخرین
ببخشید یکم درد و دل داشتم
واقعیتش من ps4 هم دارم ولی بازی کردن با ایکس باکس و دسته باحالش به چیز دیگست
حالا بزار یه هفته بگذره از اومدنش بعد!
کلا ایران همینجوریه دیگه. چون همه چیز دست وارد کننده هاست کلا وارد کننده ها تصمیم میگیرن چی تو ایران پیدا میشه چی پیدا نمیشه. حالا بازی ایکس باکس که جای خود داره
من خودم کم بازی میخرم ولی تو اینترنت اکثر فروشگاه ها بازی ها رو دارن منتها باید باهاشون تماس بگیری که بتونی سفارش بدی و اینجوری که تو سایتشون قیمت بزنن نیست

• Like

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
آقا برای من به سوال پیش اومده
از اون موقع که من ایکس باکس خریدم بازی های فیزیکی ش نیست شده یعنی هیچ کس تو ایران ایکس باکس نداره
الان مثلا من بازی destiny 2 می خوام از کجا خدا وکیلی باید بگیرم
آخر چرا¿
همش تقصیر این اکانت الکی فروش ها ست بخدا دیگر کفرم در اومده
آخر بابا چرا ملت گول اکانت هایی رو میخورند که نمیتونن باهاش اصلا به اینترنت وصل شن
من نمیدونم اگر نمی خواهید به اینترنت وصل شید چرا اصلا ایکس باکس میخرین
ببخشید یکم درد و دل داشتم
واقعیتش من ps4 هم دارم ولی بازی کردن با ایکس باکس و دسته باحالش به چیز دیگست

این اکانت هایی که تو کانال ها و سایت های ایرانی میفروشن که کلاهبرداری بیش نیست و توصیه نمیکنم
ولی شما تو موقع تخفیف ها از خود استور اکانت بخر خیلی به صرفه تر از خرید دیسک از بازار ایرانه
واسه همینه ملت رفتن سراغ اکانت . خرید از استور ایکس باکس خیلی راحت و بصرفه است .

• Like

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
من اگه بخوام ظرفیت هوم یا غیر هوم یه بازی xbox one رو بفروشم ، به صورت کلی چه نکاتی رو باید رعایت کنم ؟ و همچنین چه کار کنم تا طرف نتونه ازم بازی رو بدزده ؟

ممنون

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اگر من دیسک های فیک 360 رو داخل one بزارم آیا بازی از روی این دیسک نصب میشود؟
من میخوام halo reach رو دیجیتالی بخرم ولی حوصله دانلودش رو ندارم اگر بشه از رو دیسک تقلبی فقط نصب کنه کافیه
حتی اگه دیسک اصل هم داشتی باز دانلود میکرد دیتای بازیای ۳۶۰ برای وان مادیفای میشه با دیتای خود ۳۶۰ فرق داره

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان به نظرتون ارزش داره كه الان وان بخرم؟

چون ساپورت كردن بازي هاي نسل قبلي و اون طرح بازي هاي EA به نظرم خيلي خوبه و البته دليل اصليشم قيمتشه كه نسبتا خوب شده و ميخوام اگه بشه يه دسته دو بخرم.

ولي به خاطر Xbox One X موندم بخرمش يا نه. چون قطعا پولم براي X نميكشه ولي نميخوام اگه One هم بخرم بعد اومدن X اين حس برام پيش بياد كه One ديگه فراموش شده.

و تفاوت گرافيكيه Xbox One X با One چقدره؟ چون تو PRO كه به اون صورت فعلا تفاوت گرافيكي خاصي با PS4 نديدم و راستي xbox one s قضيش چيه؟ شرمنده من چون زياد تو جريان اخبار نبودم الان گيج شدم كلا مايكروسافت چند تا كنسول داره.

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108

چون ساپورت كردن بازي هاي نسل قبلي و اون طرح بازي هاي EA به نظرم خيلي خوبه و البته دليل اصليشم قيمتشه كه نسبتا خوب شده و ميخوام اگه بشه يه دسته دو بخرم.

ولي به خاطر Xbox One X موندم بخرمش يا نه. چون قطعا پولم براي X نميكشه ولي نميخوام اگه One هم بخرم بعد اومدن X اين حس برام پيش بياد كه One ديگه فراموش شده.

و تفاوت گرافيكيه Xbox One X با One چقدره؟ چون تو PRO كه به اون صورت فعلا تفاوت گرافيكي خاصي با PS4 نديدم و راستي xbox one s قضيش چيه؟ شرمنده من چون زياد تو جريان اخبار نبودم الان گيج شدم كلا مايكروسافت چند تا كنسول داره.
ارزش داره.
اگر تلویزیون 4K نداری 90 درصد امکانات One X رو نمیتونی استفاده کنی و با توجه به شناختی که من از بازار ایران دارم وقتی بیاد اولش با قیمت 2500 به بالا میاد و حالا حالا ها باید منتظر بمونی تا به قیمت اصلیش برسه
تفاوت گرافیکش تو تلوزیون 4K قطعا محسوس هستش با توجه به این که X از Pro حدود 30 درصد قویتره و نسبت به s بیشتر از 4 برابر قدرت پردازشی داره. ولی خب توی 1080p به نظرم اونقدری ارزش نداره. با تفاوت قیمتش میتونی 6 7 تا بازی اکبند بخری.
علاوه بر این که گفتن پچ های 4k بازی ها روی دیسک نمیاد و همشو باید دانلود کنی. در نظر بگیر که هر بازی بین 20 تا 50 گیگ اپدیت میخواد توی X
کنسول s هم قرار نیست فراموش بشه حداقل تا دو سه سال اینده همه بازی ها براش میاد هرچند مایکروسافت گفته که X هیچ بازی انحصاری نداره ولی خب تا دو سه سال دیگه معلوم نیست چی بشه
در مورد s هم بگم که معادل slim هست برای ps4 و one معمولی دیگه تولید نمیشه. مدل پایه همین S هست و مدل گرون تر X

کلا خیلی کم دیدم کسی وان داشته باشه ناراضی باشه. انشاله شما هم راضی باشی

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188

ارزش داره.
اگر تلویزیون 4K نداری 90 درصد امکانات One X رو نمیتونی استفاده کنی و با توجه به شناختی که من از بازار ایران دارم وقتی بیاد اولش با قیمت 2500 به بالا میاد و حالا حالا ها باید منتظر بمونی تا به قیمت اصلیش برسه
تفاوت گرافیکش تو تلوزیون 4K قطعا محسوس هستش با توجه به این که X از Pro حدود 30 درصد قویتره و نسبت به s بیشتر از 4 برابر قدرت پردازشی داره. ولی خب توی 1080p به نظرم اونقدری ارزش نداره. با تفاوت قیمتش میتونی 6 7 تا بازی اکبند بخری.
علاوه بر این که گفتن پچ های 4k بازی ها روی دیسک نمیاد و همشو باید دانلود کنی. در نظر بگیر که هر بازی بین 20 تا 50 گیگ اپدیت میخواد توی X
کنسول s هم قرار نیست فراموش بشه حداقل تا دو سه سال اینده همه بازی ها براش میاد هرچند مایکروسافت گفته که X هیچ بازی انحصاری نداره ولی خب تا دو سه سال دیگه معلوم نیست چی بشه
در مورد s هم بگم که معادل slim هست برای ps4 و one معمولی دیگه تولید نمیشه. مدل پایه همین S هست و مدل گرون تر X

کلا خیلی کم دیدم کسی وان داشته باشه ناراضی باشه. انشاله شما هم راضی باشی

ایکس 360 حدود سال 88 ارائه شده . هنوز که هنوزه مدل سال 1389 ایکس باکس 360اندازه ایکس باک سوان قیمت میخوره و حتی بیشتر . پس چطور ایکس باکس وان میخاد فراموش بشه و کی ؟؟

• Like
Reactions: THE BEST BOY

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستانه عزیز آیا مشکل وارد کردن اکانت برایه شماهم پیش اومده؟
از من اصلا نمیزاره اکانتو وارد کنم همش ارور میده اکانتایی که از قبل وارد دستگاه شده راحت ساینین میشه ولی اکانته جدیدی که میخوام وارد کنسول کنم ارور تلاش مجدد میده!
شما به این مشکل بر خوردید و لطفا یه تست بگیرید ببینید شماهم مشکل دارسد؟ قسمت وارد کردن اکانتها برید و گزینه add new انتخاب کنید ببینید میزاره شماهم اکانت بسازید یا وارد کنید؟!

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستانه عزیز آیا مشکل وارد کردن اکانت برایه شماهم پیش اومده؟
از من اصلا نمیزاره اکانتو وارد کنم همش ارور میده اکانتایی که از قبل وارد دستگاه شده راحت ساینین میشه ولی اکانته جدیدی که میخوام وارد کنسول کنم ارور تلاش مجدد میده!
شما به این مشکل بر خوردید و لطفا یه تست بگیرید ببینید شماهم مشکل دارسد؟ قسمت وارد کردن اکانتها برید و گزینه add new انتخاب کنید ببینید میزاره شماهم اکانت بسازید یا وارد کنید؟!
اره برای من مینوشت نمیتونه به لایو وصل شه ولی چند بار امتحان کردم درست شد

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خب بالاخره من هم xbox one s رو خریدم
فقط یک سوال این فروشگاه گفت بازی ها را برام نصب میکنه ب صورت دیجیتال و تا یکسال قابلیت آنلاین بازی کردن داره؟! ( خودش هم اکانت میسازه)
حالا این نوع نصب هکی هست یا؟؟ خود فروشنده ک گفت نه البته فروشنده آدم معتبر و با سابقه ای هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر