همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
اگر منظورت بازی های Play Anywhere، کافیه وارد Store ویندوز بشی و از قسمت My Library بازی خریداری شده خودت و دانلود و نصب کنی.

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام . منظورم دانلود از ویندوز و با دانلود منیجر و سپس نصب رو ایکس باکس است

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
آقا یه کنسول جدید گرفتم قسمت آپدیت کنسول همش ارور میده میگه آپدیت پیدا نمیکنه مشکل از کجا هست؟کسی میتونه کمک کنه؟

چند وقته که اوضاع اینترنت وخیمه و واسه همینه که دانلود و اپدیت مشکل شده . توصیه میکنم اینترنت بی فیل استفاده کنی

• Like
Reactions: navid_x360

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
آقا یه کنسول جدید گرفتم قسمت آپدیت کنسول همش ارور میده میگه آپدیت پیدا نمیکنه مشکل از کجا هست؟کسی میتونه کمک کنه؟
سلام نوید جان اپدیت افلاین بگیر بریز رو فلش کنسول اپدیت کن

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: navid_x360

mafia4

کاربر سایت
Jun 26, 2010
66
نام
عرفان
دوستان امروز یه مشکلی برام پیش اومد این که بعد انتقال دیتا به کنسول از طریق وایرلس به اینترنت کانکت نمیشه
به نظر شما چیکار کنم ؟

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
505
نام
اقبال
دوستان امروز یه مشکلی برام پیش اومد این که بعد انتقال دیتا به کنسول از طریق وایرلس به اینترنت کانکت نمیشه
به نظر شما چیکار کنم ؟
ربطی بهم نداره، ولی یکبار کنسولت رو ریستارت کن.

Sent from my iPad using Tapatalk

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان شما دسته بازی رو چه جوری شارززز میکنید . باطری رو درمیارین و با دستگاه شارزز میکنید یا اینکه میشه با کابل و با شارزرهای موبایلی شارز کزد؟

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
505
نام
اقبال
دوستان شما دسته بازی رو چه جوری شارززز میکنید . باطری رو درمیارین و با دستگاه شارزز میکنید یا اینکه میشه با کابل و با شارزرهای موبایلی شارز کزد؟
اگر از باتری قلمی قابل شارژ استفاده میکنی باید دربیاری و با دستگاه شارژ کنی، با میکرو USB و مستقیم نمیشه شارژ کرد.

• Like
Reactions: sadegh93

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
اگر از باتری قلمی قابل شارژ استفاده میکنی باید دربیاری و با دستگاه شارژ کنی، با میکرو USB و مستقیم نمیشه شارژ کرد.

من به خود ایکس باکس وصل میکنم و میتونم بازی کنم چون از باطری استفاده نمیکنه و کمی هم شارزز میشه . گفتم شاید با موبایل بشه سریعتر شارز کزد

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
دوستانی که مشکل سرعت دانلود دارن فکر کنم از سرویس اینترنتی که میگیرید باشه
من با شاتل همیشه سرعتم اوکی هست و هیچ وقت تاحالا قطع و وصل نشده و افت سرعت نداشتم
0o31_photo_2016-10-08_03-04-44.jpg
داداش چطور اینقدر بالا؟منم شاتلم ولی سه مگ میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر