همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان کنسول ما رسید.این آداپتوری که براش خریدیم بعد روشن کردن کنسول تا 30 ثانیه یه صدایی مثل فن از داخلش میاد و بعد صدا قطع میشه.
و موقعی که کنسول خاموشه اون صدا کلا هست و قطع نمیشه.
این مورد واسه همه هست یا واسه من مشکل داره؟مشکل به نظرتون از کنسوله یا آداپتور؟
مال منم تقریبا همینجوری بود صدای بدی داره کلا رجین 2 میخریدی به نفعت بود دردسر اداپتور و صدا و جاشم نداشتی

• Like
Reactions: BitsandBytes

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان یه بنده خدایی میگه میتونم هر بازی ای رو که خواستی برات بریزم روی هارد ایکس باکس وان و بدون بلوری بری و بازی کنی حتی آنلاین!
چنین چیزی ممکنه؟!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان یه بنده خدایی میگه میتونم هر بازی ای رو که خواستی برات بریزم روی هارد ایکس باکس وان و بدون بلوری بری و بازی کنی حتی آنلاین!
چنین چیزی ممکنه؟!
تاجایی که میدونم باید لایسنس بازی رو داشته باشید

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان کنسول ما رسید.این آداپتوری که براش خریدیم بعد روشن کردن کنسول تا 30 ثانیه یه صدایی مثل فن از داخلش میاد و بعد صدا قطع میشه.
و موقعی که کنسول خاموشه اون صدا کلا هست و قطع نمیشه.
این مورد واسه همه هست یا واسه من مشکل داره؟مشکل به نظرتون از کنسوله یا آداپتور؟

کنسول شما روی استندبای هستش از قسمت ستینگ بعد پاور اونو از استند بای دربیارید وگرنا فن پاورتون همیشه روشن میمونه

• Like
Reactions: BitsandBytes

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
چنین چیزی ممکنه؟!
منظورشون دیتای بازی هستش اما برای اجرای بازی باید خود بازی رو از سایت ایکس باکس خریداری کنی تا اجرا بشه

• Like
Reactions: sadegh93

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان وضعیت دانلود شما از ایکس باکس لایو اکی شده؟؟؟ من هنوز شدیدا مشکل دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اینقدر افتضاح دان میشه که بی خیال دان بشم بهتره

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
اصلا برا من غیر قابل استفاده شده بزور شبی 3 گیگ میگره قبلا 12 گیگ میگرفتم جالبه با دو نت مختلف تست کردک هر دو همین طوره هم اسیا تک هم پارس

دوستان وضعیت دانلود شما از ایکس باکس لایو اکی شده؟؟؟ من هنوز شدیدا مشکل دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اینقدر افتضاح دان میشه که بی خیال دان بشم بهتره

برا من هنوز به ۲ ماه پیش برنگشته ولی خیلی بهتر شده سرعتم حدود ۱۰ مگابیته

Sent from my iPhone using Tapatalk

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
سلام دوستان ... یک سوال مهم
چطور تشخیــص بدیم دستگاه ریجن 2 یا پال هستش و ساخت سری جدیده؟
البته به من گفتن مات بودن کنسول و جک3.5 دار بودن دسته هم یه دلیل جدید بودنه...

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
اقا خیلی سرعت پایین امده
من تو دوشب نت نامحدود داشتم 40 گیگ گرفتم
الان یک مگ بزور میره
چ کنم؟
کار خاصی نمی تونیم بکینیم پارسال نزدیک 20 روز اینطور شد بعد خودش درست شد معلوم نیست مشکل از کجاست چون همه این مشکل ندارن الان من چندین نفر میشناسم اکی هستن و مثل قبل دارن دان میکنند

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
کار خاصی نمی تونیم بکینیم پارسال نزدیک 20 روز اینطور شد بعد خودش درست شد معلوم نیست مشکل از کجاست چون همه این مشکل ندارن الان من چندین نفر میشناسم اکی هستن و مثل قبل دارن دان میکنند
mer30 داداچ

• Like
Reactions: majidazad

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
سلام.عزیزان یه بازی تام رایدر خریدم که لنز کنسولمو تست کنم.کپی شدن کامل بازی 40 دقیقه طول کشید،حالا در طول کپی شدن میشد بازی کنم ولی سوالم اینه برای شمام همینقدر طول میکشه یا لنز کنسول من ضعیفه؟چون بازی های ps4 ام در عرض دو دقیقه کپی میشن.

• Like
Reactions: Eghball

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
سلام.عزیزان یه بازی تام رایدر خریدم که لنز کنسولمو تست کنم.کپی شدن کامل بازی 40 دقیقه طول کشید،حالا در طول کپی شدن میشد بازی کنم ولی سوالم اینه برای شمام همینقدر طول میکشه یا لنز کنسول من ضعیفه؟چون بازی های ps4 ام در عرض دو دقیقه کپی میشن.
نه درسته همینقدر طول داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر