همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
جدا؟؟
اصن ارزش نداره وان اس؟
وان s فقط ابعاد کوچکتر داره و یه HDR که زیاد مهمم نیست الان با این قیمتش ارزش نداره ولی اگه چند ماه صبر کنید مدل 500 گیگش ارزون میشه میشه حدودای 1100 اینا اون موقعه خوبه
الانم وان دسته 2 بستگی به زمان ساختش و ریجنش و مدت کارکردش از 800 اینا هست تا 900

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
وان s فقط ابعاد کوچکتر داره و یه HDR که زیاد مهمم نیست الان با این قیمتش ارزش نداره ولی اگه چند ماه صبر کنید مدل 500 گیگش ارزون میشه میشه حدودای 1100 اینا اون موقعه خوبه
الانم وان دسته 2 بستگی به زمان ساختش و ریجنش و مدت کارکردش از 800 اینا هست تا 900
فعلا باید صبر کنم خود کنسولم فروش بره بعد به فکر بشم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
سلام
یکی دو بازی به من معرفی میکنید آفلاین دو نفره داشته باشه بتونم به دو دسته بازی کنم به غیر COD و Gears و بازی های ورزشی و رزمی

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
با سلام به همه دوستان بازی سنتر
من تا 2 سال پیش xbox 360 داشتم ولی متاسفانه بن شدم حالا تصمیم دارم یدونه xbox 1 بخرم و به لطف اطلاعاتی که دوستان گذاشتن کلی چیز فهمیدم ولی چیزایی که واسم هنوز سواله اینه که:
1-آیا برای خرید گیفت کارت ریجن دستگاه مهم نیست فقط باید آدرسی که تو قسمت billing info میزنید با گیفت کارت اون کشور یکی باشه؟
2-آیا میشه بازی هارو تو قسمت xbox games به راحتی دانلود کرد یا خرید بازی های فیزیکی به صرفه تره؟چون با وضعیت نت ما جور در نمیاد و خیلی طول میکشه تا دانلود شه
3-دوستانی که بازی live انجام میدن از سرور های microsoft راضی هستن؟چون من فقط میخوام live بازی کنم
4-آخرین سوال اینکه شیر کردن اینترنت با کنسول xb1 رو چطوری انجام بدم؟چون یادمه تو کنسول قبلیم یکم اذیت میکرد تا بخواد وصل بشیه به لایو و اینکه میشه از وای وای وصل شد یا نه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
یه سوال دیگه هم داشتم که جا افتاد :D بازی های اورجینال xb360 رو کنسول xb1 اجرا میشه یا نه؟
آره من گرز 3 داشتم مثل بنز اجرا شد فقط وقتی دیسک رو میگزاری باید بازی رو دانلود کنی از اول

• Like
Reactions: Lord gamer

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
با سلام به همه دوستان بازی سنتر
من تا 2 سال پیش xbox 360 داشتم ولی متاسفانه بن شدم حالا تصمیم دارم یدونه xbox 1 بخرم و به لطف اطلاعاتی که دوستان گذاشتن کلی چیز فهمیدم ولی چیزایی که واسم هنوز سواله اینه که:
1-آیا برای خرید گیفت کارت ریجن دستگاه مهم نیست فقط باید آدرسی که تو قسمت billing info میزنید با گیفت کارت اون کشور یکی باشه؟
2-آیا میشه بازی هارو تو قسمت xbox games به راحتی دانلود کرد یا خرید بازی های فیزیکی به صرفه تره؟چون با وضعیت نت ما جور در نمیاد و خیلی طول میکشه تا دانلود شه
3-دوستانی که بازی live انجام میدن از سرور های microsoft راضی هستن؟چون من فقط میخوام live بازی کنم
4-آخرین سوال اینکه شیر کردن اینترنت با کنسول xb1 رو چطوری انجام بدم؟چون یادمه تو کنسول قبلیم یکم اذیت میکرد تا بخواد وصل بشیه به لایو و اینکه میشه از وای وای وصل شد یا نه؟
1-برا گیفت کارد ریجن مهم نیست مهم ریجن اکانته که مال us باشه یا uk
2-دانلودش هم به سرعتت بستگی داره اگه اینترنت با سرعت خوب ندارین فیزیکی بهتره
3-سرور هاشم خیلی خوبه مثل زمان 360 هست که خوب بود البته به سرور خود بازی هم بستگی داره
4-شیر که میشه ولی من تا حالا نتونستم با وین 8 و وین 10 شیر کنم :D فکر کنم با وین 7 بشه

• Like
Reactions: Lord gamer

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان یک سوال تخصصی
ایا واقعا الزماییست وان اسم بخرم یا برم معمولی بخرم؟؟
با پول معمولی که بخرم میتونم یک دسته اضافه و چند بازی بخرم
ولی وان اس گرون میدن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
سلام دوستان یک سوال تخصصی
ایا واقعا الزماییست وان اسم بخرم یا برم معمولی بخرم؟؟
با پول معمولی که بخرم میتونم یک دسته اضافه و چند بازی بخرم
ولی وان اس گرون میدن
فرق خاصی با هم ندارن اگر اختلافشون کم بود می گفتم وان اس ولی به خاطر اختلاف زیادشون و اینکه هیچ فرق ساختاری با هم ندارن شما وان معمولی بگیری قطعا به ننفعت هست

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
1-برا گیفت کارد ریجن مهم نیست مهم ریجن اکانته که مال us باشه یا uk
2-دانلودش هم به سرعتت بستگی داره اگه اینترنت با سرعت خوب ندارین فیزیکی بهتره
3-سرور هاشم خیلی خوبه مثل زمان 360 هست که خوب بود البته به سرور خود بازی هم بستگی داره
4-شیر که میشه ولی من تا حالا نتونستم با وین 8 و وین 10 شیر کنم :D فکر کنم با وین 7 بشه
مرسی دوست عزیز:-bd،فقط یه سوال سیستم عاملی که رو xb1 بصورت نصب شده هست چیه؟چون شیر کردن اینترنت با کنسول واسم خیلی مهمه :-?

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
اقا سلام . من دیتای overwatch رو از شاتل لند گرفتم ولی اسم و فرمتش متفاوته با دیتا های دیگه
نمیدونید به چی تغیرش بدم؟ کسی دیتاشو داره اسمشو فایلو اینجا بنویسه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر