همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

MehdiChocolate

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
نام
Mehdi
سلام
کسی برای این مشکل جدید یعنی کانکت شدن به لایو چاره ای داره؟ اون یه ذره اعصابی هم که داشتیم تو این راه از دست دادیم)x

سلام تقریبن اکثر کاربرا این مشکل رو دارن ... من خیلی باهاش سر و کله زدم ...

هر موقع اینطور شد ممکنه با ریست یا خاموش کردن و روشن کردن دستگاه درست بشه ... اگر نشد

دی ان اس کانکش رو بزاردید 4 4 4 4 و 2 2 2 4 - بعد اگه نشد دوباره بزاردید روی اتوماتیک ... 99 درصد درست میشه ... البته با یکی دو بار ریست کردن ...

این تجربه منه ...

فکر میکنم به مودم هم بستگی داره .... مودم رو ریست کنید . روی pppoe بزارین ... من 2 تا مودم دارم همیشه روی مودم تک کاربره زود وصل میشه (نت اوپن)

یه مودم خیلی قدیمی هم دارم که چند کاربره هست و همیشه به سختی وصل میشه ( نت استریک) فریمور مودم رو هفته قبل آپدیت کردم ، دیگه مث هلو وصل میشه ...

با تموم این توضیحات باز هم بعضی اوقات مشکل دارم که با نکاتی که در بالا گفتم مشکلم حل میشه ...

امیدوارم این مطالب به دردتون بخوره ...

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
کسایی که نمیتونن وصل شن بگن ISP ـشون رو
من با های وب وصل میشم بی مشکل

منم های وب هستم ولی توی تمام اتصالات اولیه ام مشکل دارم!!!

- - -ویرایش - - -

سلام تقریبن اکثر کاربرا این مشکل رو دارن ... من خیلی باهاش سر و کله زدم ...

هر موقع اینطور شد ممکنه با ریست یا خاموش کردن و روشن کردن دستگاه درست بشه ... اگر نشد

دی ان اس کانکش رو بزاردید 4 4 4 4 و 2 2 2 4 - بعد اگه نشد دوباره بزاردید روی اتوماتیک ... 99 درصد درست میشه ... البته با یکی دو بار ریست کردن ...

این تجربه منه ...

فکر میکنم به مودم هم بستگی داره .... مودم رو ریست کنید . روی pppoe بزارین ... من 2 تا مودم دارم همیشه روی مودم تک کاربره زود وصل میشه (نت اوپن)

یه مودم خیلی قدیمی هم دارم که چند کاربره هست و همیشه به سختی وصل میشه ( نت استریک) فریمور مودم رو هفته قبل آپدیت کردم ، دیگه مث هلو وصل میشه ...

با تموم این توضیحات باز هم بعضی اوقات مشکل دارم که با نکاتی که در بالا گفتم مشکلم حل میشه ...

امیدوارم این مطالب به دردتون بخوره ...

در تکمیل حرف های شما منم یه چند روزی هست یه راه حل پیدا کردم تا حد زیادی مشکل خودم رو حل کرده وقتی که روشن میکنیم بیشتر مواقع به شبکه وصل نمیشه ولی میشه مراجعه کرد به قسمت settings کنسول بخش power & startup گزینه restart now بعد که ری استارت میشه کنسول وقتی مجدد روشن کنید دیگه به شبکه وصل میشه حدود 90 درصد جواب میده:d

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دوستان یه صدای شبیه به خر خر یا جیر جیر خیلی خفیف از هارد وان وقتی که هاردش مشغوله یه کاری مثل اجرای بازی و ... باشه طبیعیه؟
لطفا کسی که به این موضوع با دقت توجه کرده جواب بده

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام
دوستان من میخواستم یه xbox فقط واسه انحصاریاش و انلاین بازی کردنشون و ea access بگیرم ps4 هم دارم و به راحتی انلاین بازی میکنم حالا یه جوون مردی راستو حسینی بگه اول که انحصاری هایه وان ارزش داره؟؟
بازی هاش راحت فروش میره؟؟
و از همه مهمتر واقعا راحت میشه انلاین بازی کرد؟؟ من تو این سه صفحه دیدم خیلیا مشکل داشتن.
با تشکر

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
سلام
دوستان من میخواستم یه xbox فقط واسه انحصاریاش و انلاین بازی کردنشون و ea access بگیرم ps4 هم دارم و به راحتی انلاین بازی میکنم حالا یه جوون مردی راستو حسینی بگه اول که انحصاری هایه وان ارزش داره؟؟
و از همه مهمتر واقعا راحت میشه انلاین بازی کرد؟؟ من تو این سه صفحه دیدم خیلیا مشکل داشتن.
با تشکر
انحصاریاش شک نکن ازش داره
تو جمهوری اینا راحت میتونی طاق بزنی
یه زمانایی مشکل داره یه زمانایی نه

- - -ویرایش - - -

دوستان یه صدای شبیه به خر خر یا جیر جیر خیلی خفیف از هارد وان وقتی که هاردش مشغوله یه کاری مثل اجرای بازی و ... باشه طبیعیه؟
لطفا کسی که به این موضوع با دقت توجه کرده جواب بده

طبیعیه

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
سلام
با تشکر
بی تعصب انحصاری هاش در مجموع از دید من خیلی بهتر از ps4
در مورد انلاین گهگاهی پیش می اد که یکی دو روزی کانکت نمی شه اونم بخاطر مشکلات نت کشور عزیزمونه

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
من مشکل کانکت شدنم همچنان پابرجاست هر کاری میکنم رفع نمیشه حتی روشهایی هم که دوستان میکن رو اجرا کردم نشد,از مخابرات سرویس میگیرم...دوستان آیا مشکل شما حل شده؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
سلام
من مشکل کانکت شدنم همچنان پابرجاست هر کاری میکنم رفع نمیشه حتی روشهایی هم که دوستان میکن رو اجرا کردم نشد,از مخابرات سرویس میگیرم...دوستان آیا مشکل شما حل شده؟

مال منم همینه!
کنسولو ک روشن میکنم یه حدوده 20مین همونطوری ولش میکنم ...
خود ب خود خودش وصل میشه :|

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
واسه منم دقیقا همینطوری گاهی اوقات طول میکشه وصل شه گاهی اوقاتم همونجوری دارم بازی میکنم میام بیرون میبینم وصل

sent with LG G4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر