همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ghost farmer98

کاربر سایت
Mar 5, 2015
19
نام
Hamid
ممنون از دوستان
یک سئوال

یک نفر یک کنسول داره که رو اکانت خودش گلد هست بعد من این کنسول رو از ایشون میگیرم و اکانت خودمو میزنم آیا این گلد به اکانت من منتقل میشه

==

کسی کنسول سراغ داشت به من بگه
نه مگه ميشه !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ممنون از دوستان
یک سئوال

یک نفر یک کنسول داره که رو اکانت خودش گلد هست بعد من این کنسول رو از ایشون میگیرم و اکانت خودمو میزنم آیا این گلد به اکانت من منتقل میشه

==

کسی کنسول سراغ داشت به من بگه
اگه اکانتش توی کنسول باقی مونده باشه و پاکش نکرده باشه آره میشه
یه جورایی همون قضیه شیرینگ هست

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا تو رو خدا بگين با اين لايو چه جور نتي مناسبه...همه راه. ها رو رفتم..نات اپن كردم پورت فوروارد كردم ولي هيي به هيچي..مودمم زايكسله

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
سلام دوستان.من به عنوان مبتدی خواستم راهنمایی کنید اگه مشکلی پیش نیومد یکی از کنسول ها رو بگیرم.
اول اینکه چرا زیاد از این دو کنسول استقبال نشده؟ انجمن هاش خیلی خلوته.

آیا بازی های ONE و PS4 هک میشن؟
برای اجرای بازی کدام کنسول راحت تره؟(مثل اینکه شنیدم بازی های PS 4 نیاز به دیتا و دانلود داره)
قیمت بازی های دو کنسول حول و حوش چقدره؟
کنترل کدان دسته بهتر و راخت تره؟

ممنون میشم جواب بدین

با اجازه بزرگتر ها جواب میدم ٬

-فعلا که هک نشدن هنوز !‌ حالا خوشبختانه یا بدبختانه
-هر دو کنسول تقریبا مثل همه ٬ و هیچکدوم اذیت نمیکنه
-قیمت بازی ها پک فیزیکی دور و بر ۲۰۰ تومن هست
-صد در صد بهترین کنترلر را الان ایکس باکس وان داره ٬ تازه یه کنترل جدید تر هم داره میده که خیلی خوفه

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا
سلام دوستان.من به عنوان مبتدی خواستم راهنمایی کنید اگه مشکلی پیش نیومد یکی از کنسول ها رو بگیرم.
اول اینکه چرا زیاد از این دو کنسول استقبال نشده؟ انجمن هاش خیلی خلوته.

آیا بازی های ONE و PS4 هک میشن؟
برای اجرای بازی کدام کنسول راحت تره؟(مثل اینکه شنیدم بازی های PS 4 نیاز به دیتا و دانلود داره)
قیمت بازی های دو کنسول حول و حوش چقدره؟
کنترل کدان دسته بهتر و راخت تره؟

ممنون میشم جواب بدین

سلام، ببينين قيمت گران كنسول و بازي ها دليل استقبال كم ازشونه، هنوز كپي خور نشدند و اگر هم بشند قسمت عمده بازي ها كه آنلاين بازي كرنه به شكل مولتي پلير از بين ميره، براي خريد بازي ديجتالي نياز به دانلود كامل بازي از استور داري كه حجم هاي متفاوتي دارند، ولي اگه بازي فيزيكي بخريد فقط ممكنه نياز به آپديت اوليه داشته باشين ، از لحاظ دسته يا كنترلر عموما اين نظر را دارند كه كنترلر ايكس باكس بهتره و الانم يه كنترلر جديد به نام اليت داره پيش فروش ميكنه كه ١٥٠ دلار قيمتشه ! حدود قيمت ايكس باكس وان بدون كينكت از ١/٢٠٠ شروع ميشه حالا اگه باندل باشه قيمتش بالاتر با كينكت هم گرونتر، براي قيمت هم ميتوني از فروشگاه هاي اينترنتي استعلام بگيري.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
امروز مشکل آنلاین فیفا برای من حل شده. بقیه دوستان هم چک کنند. نت من آسیاتک هست.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
همه بازی ها اوکی شدن
حتی هیلو هم اوکی شده کامبت هم اوکی شده
من دیروز هر کدوم رو 4 5 دس بازی کردم

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
دوستان مثل اینکه کلا از بیخ مشکلات درست شدند ! بعضیا مشکلشون با فیفا درست شده ...من و خیلی از دوستان دیگه هم راحت میتونیم هیلو مولتی بزنیم و مشکل مچ میکینگ کاملا حل شده...همینطور gta هم session های شلوغ بدون left خوردن جوین میشیم...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان مثل اینکه کلا از بیخ مشکلات درست شدند ! بعضیا مشکلشون با فیفا درست شده ...من و خیلی از دوستان دیگه هم راحت میتونیم هیلو مولتی بزنیم و مشکل مچ میکینگ کاملا حل شده...همینطور gta هم session های شلوغ بدون left خوردن جوین میشیم...
خداروشکر.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان با اجازه چن تا سوال داشتم میخوام کنسول بگیرم دارم یه کوچولو تحقیق میکنم
1- ایکس باکس وان تا چه حد به اینترنت احتیاج داره؟ اینکه میگید برای آفلاین بازی کردن اینترنت نمیخواد ینی اگه آنلاین بشم بعد یه آپدیتی برای بازی بیاد و من نخوام بگیرمش دوباره میتونم آفلاین بدون دریافت آپدیت بازی کنم؟ آنلاین چی؟
دوم اینکه من از یکی از آشناهام گفت ایکس باکس وان رو که همون اولش میگیری باید سه تا آپدیت رو دانلود کنی براش که چن گیگ میشه تقریبا؟
سوم اینکه آپدیت هایی که هر ماه برای دستگاه میاد روی بازیهای جدید هم مثل 360 هست؟ یا فقط باید دانلودش کرد؟
و چهارم اینکه این پچ روز اول که برای بعضی بازیا هست برای آنلاین بازی کردنه یا برای آفلاینم باید دریافت بشه؟
به طور کلی منظورم اینه که اگه کلا من بادستگاه آنلاین بشم بعد پیغام های مختلفی برای آپدیت حالا چه خود دستگاه چه بازی چه پچ روز اول رو دریافت کنم با قطع اینترنت به حالت اول برمیگرده و میتونم راحت بازی کنم یا نه؟
ببخشید یکم طولانی شد آخه من دسترسی چندان خوبی به اینترنت برای دانلود ندارم خواستم از اساتید بپرسم ببینم چه جوریاست
خیلی ممنون

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
1. به خاطر قیمت بازیاش و این که مردم ما فکر می کنن 60 دلار بدی پای زحمت 2 ساله یه گروه 200 300 نفری زیاده :|
2 . احتمال نمیره به این زوذدیا هک بشن ( در کل احتمالا اصلا هک نشه )
3. هر دو نیاز ب نصب شدن بازی دارن و اپدیت بازی ها هم اکثرا حجم نزدیک به هم دارن
4.قیمت بازی از blockbuster که حدود 250 تا 300 هست شروع میشه یه کم که بگذره میاد رو 200 بعدش هم دست دوم که ارزون تر پیدا میشه
4. کنترلر هم شکی نیست که one
ps یه تاچ پد داره ولی تو راحتی و دقت هنوز one حرف اول رو می زنه

تشکر به خاطر راهنمایی های کاملتون.
پس برم کامپیوتر اپدیت کنم بهتره . البته هنوز تصمیم صد در صدی نگرفتم

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

در کل الان pc خیلی از دو تا کنسول بهتره ولی من به شخصه کنسول رو به خاطر راحتیش انتخاب می کنم یه 5 6 سال تمام با یه دستگاه بازی کنی هم این که به خاطر کنترلرش که میری راحت ته اتاق رو مبل لم میدی ولی pc بیشتر براش خرج می کنی ولی از اون ور بازی ای ارجینالش خیلی ارزون تر گیر میادش
انتخابش با خودته هر چی انتخاب کن که باهاش راحت تری

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
من چند روزه که وقتی میخوام به لایو وصل بشم میزنه که کنسول به نت وصله ولی هیچ اتفاقی بعدش رخ نمیده.میزنه کنسول وصله به نت ولی تو صفحه اصلی که میام میزنه وصل نیست یا هر کار آنلاین دیگه ولی وی پ ان که شر میکنم درست میشه یعنی الان لایو *****ه برام؟اینترنت صبانت هست.یه اینترنت دیگه هم داریم که همیار نت هست اون وصل میشه ولی sign in نمیشه بعدش :-s

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan

لذتی که در بازی با کنسول هست در هیچ چیزه دیگه ای نیست واقعا... دردسر کرک، اجرا نشدن، نصب پیش فرض ها برای یک بازی، اوپتیمایز نبودن اکثر بازیا برا pc و .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر