همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Plus1979

کاربر سایت
Aug 10, 2006
30
دوستان موقع خرید به چری دقت کنم؟ریجن کنسول و کجا می نویسه!؟یه توضیح تکمیلی راجع به خرید بهم بدید ممنون
پشت خود کنسول تاریخ ساختش رو نوشته سعی کن جدیدترین تاریخ ساخت رو بخری با فروشنده شرط کن. چون یکسری ایرادها داره که قاعدتا تو سری های جدیدتر رفع میشه مثل صدای فن صدای درایو.

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
پشت خود کنسول تاریخ ساختش رو نوشته سعی کن جدیدترین تاریخ ساخت رو بخری با فروشنده شرط کن. چون یکسری ایرادها داره که قاعدتا تو سری های جدیدتر رفع میشه مثل صدای فن صدای درایو.
يعنی ساخت 2015 الان تویه بازار هست؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بچه ها تاپیک اسکرین شات رو پیدا نکردم مجبورم اینجا بپرسم عکس هایی که گرفتم رو چه طوری انتقال بدم به کامپیوتر یا هر جای دیگه ای؟

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان

صدای درایو که صد درصد باهاش شرط می کنم ولی خیلی خیلی کم هست تعداد دستگاه هایی که چنین مشکلی دارن(از هر 1000تا10)بعد اگه فروشنده گفت ریجن دو هست و زدم به برق سوخت و فروشنده قبول نکرد چی؟

Plus1979

کاربر سایت
Aug 10, 2006
30
صدای درایو که صد درصد باهاش شرط می کنم ولی خیلی خیلی کم هست تعداد دستگاه هایی که چنین مشکلی دارن(از هر 1000تا10)بعد اگه فروشنده گفت ریجن دو هست و زدم به برق سوخت و فروشنده قبول نکرد چی؟
وقتی بازش میکنی پشت آداپتور رو نگاه کن باید ورودی رو ۲۲۰ نوشته باشه. حضوری بخر که همونجا بازش کنی ببینی.

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
وقتی بازش میکنی پشت آداپتور رو نگاه کن باید ورودی رو ۲۲۰ نوشته باشه. حضوری بخر که همونجا بازش کنی ببینی.

توی خودش گلد داره؟بازی اگر جی تی ای بخرم و بخوام اپدیت کنم از کجا بفهمم اپدیت hiest هستش؟
اگر دستگاه رو اپدیت کنم همون اپدیت اولیه!دستگاه به اخرین ورژن اپدیت میشه؟

Plus1979

کاربر سایت
Aug 10, 2006
30
توی خودش گلد داره؟بازی اگر جی تی ای بخرم و بخوام اپدیت کنم از کجا بفهمم اپدیت hiest هستش؟
اگر دستگاه رو اپدیت کنم همون اپدیت اولیه!دستگاه به اخرین ورژن اپدیت میشه؟
برای ۱۲ روز داره. در مورد بازی نمیدونم. بله به آخرین ورژن آپدیت میشه.

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
سرعت 10مگ چطوره؟برای مخابرات؟:d
سرعت زیاد مهم نیست با اینترنت 512 خوب هم میشه بازی کرد
فقط باید نگاه کنی تایم اوتش کم یا تقریبا خیلی کم باشه و بعد از اون پینگ زیر دویست داشته باشی ...تازه اگر پینگتم بالای 200 بود با یه سرویس کاهش پینگ میتونی پینگت رو بیاری پایین

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
سرعت زیاد مهم نیست با اینترنت 512 خوب هم میشه بازی کرد
فقط باید نگاه کنی تایم اوتش کم یا تقریبا خیلی کم باشه و بعد از اون پینگ زیر دویست داشته باشی ...تازه اگر پینگتم بالای 200 بود با یه سرویس کاهش پینگ میتونی پینگت رو بیاری پایین

ممنون
لایو چطوره؟راحت و بدون درد سر هستش؟
برای تعویض بازی مشکلی پیش نمیاد؟مغازه های توپخونه تعویض می کنن؟
ممنون برای پاسخ گویی تون:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر