همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوستان من از زمانی‌ که ایکس‌باکس و خریدم از اون ۱ماه گلد رایگان هنوز استفاده نکردم
یعنی‌ نمیدونم چجوری باید استفاده کنم می‌شه یکی‌ از دوستان راهنمایی‌ کنه ؟
الان که به ننت وصل میشم میرم تو اکانت سمت راست که تبلیغات داره یه قسمت هست نوشتtry gold for free
داخل که میرم چندگزینه هست برای خرید گلد...گزینه آخر هم نوشت ۱ماه گلد رایگان ۰ دلار...اونو که میزنم یه قسمت میاد که باید کارت بانکی‌ ادد کنم داخل اون هم میرم با استفاده از ژنراتور آدرس یه آدرس غلط و مشخصات کارت ثبت می‌کنم اما آخرش می‌زنه اتصال با بانک برقرار نشد برای اطلاعات بیشتر با بانک خودتون در ارتباط باشید...
حالا دوستان لطف کنن بگن این ۱ماه گلد رایگان چجوری باید بگیرم ممنون میشم ...البته کنسلو من خیلی‌ وقت پیش خرید بودم و باندل خاصی‌ نبود ریجن ۱ بود

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
سلام یکی هست بدونه این بازی dying light<br />
چند تا نسخه اومده ...نسخه 2 قراره بیاد 2015؟؟ <br />
و بازی gta v. اصلیش کدومه مال کیه..؟؟ من هر سال اسم gta v میشنوم میاد....سالهای قبل هم هر جا میرفتم همه داشتن gta v بازی میکردن<br />
<br />
کسی میتونه این ابهام gta رو برای ما مشخص کنه.....<br/>

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوستان من از زمانی‌ که ایکس‌باکس و خریدم از اون ۱ماه گلد رایگان هنوز استفاده نکردم
الان که به ننت وصل میشم میرم تو اکانت سمت راست که تبلیغات داره یه قسمت هست نوشتtry gold for free
داخل که میرم چندگزینه هست برای خرید گلد...گزینه آخر هم نوشت ۱ماه گلد رایگان ۰ دلار...اونو که میزنم یه قسمت میاد که باید کارت بانکی‌ ادد کنم داخل اون هم میرم با استفاده از ژنراتور آدرس یه آدرس غلط و مشخصات کارت ثبت می‌کنم اما آخرش می‌زنه اتصال با بانک برقرار نشد برای اطلاعات بیشتر با بانک خودتون در ارتباط باشید...
حالا دوستان لطف کنن بگن این ۱ماه گلد رایگان چجوری باید بگیرم ممنون میشم ...البته کنسلو من خیلی‌ وقت پیش خرید بودم و باندل خاصی‌ نبود ریجن ۱ بود
این همه اساتید داریم کسی‌ نیست جواب سوال مارو بدونه:-/؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,524
سلام یکی هست بدونه این بازی dying light<br />
چند تا نسخه اومده ...نسخه 2 قراره بیاد 2015؟؟ <br />
و بازی gta v. اصلیش کدومه مال کیه..؟؟ من هر سال اسم gta v میشنوم میاد....سالهای قبل هم هر جا میرفتم همه داشتن gta v بازی میکردن<br />
<br />
کسی میتونه این ابهام gta رو برای ما مشخص کنه.....<br/>
هنوز مشخص نیست نسخه بعدی اصلا ساخته بشه یا نه! تنها یک نسخه منتشر شده.
GTA V سال 2013 برای PS3 و Xbox 360 منتشر شد. بعدش برای PS4 و Xbox One و PC منتشر شد. الان هم برای PS4، PS3، Xbox One و Xbox 360 در دسترس است. نسخه PC ماه آپریل منتشر میشه.

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
این همه اساتید داریم کسی‌ نیست جواب سوال مارو بدونه:-/؟
من هنوز موفق به خریدش نشدم ولی بعیده که ماکروسافت فقط گلد رایگان رو به کسایی بده که کردییدکارت داشته باشن چون خیلی اط کشور ها هستن که از این کرید کارت استفاده نمیکنن مثل ایرانو افغانستانو عراق و.....
چون صد ردصد ایرانو نداره ...بهترین انتخان هنده

شما برو یه اکانت بساز حالا به رجین میگن یا هر چیزی ...کشورت رو هند بزار اونموقع موقع گرفتن گلد فک نکنم نیازی باشه ک کردید کارت بگی...

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
من هنوز موفق به خریدش نشدم ولی بعیده که ماکروسافت فقط گلد رایگان رو به کسایی بده که کردییدکارت داشته باشن چون خیلی اط کشور ها هستن که از این کرید کارت استفاده نمیکنن مثل ایرانو افغانستانو عراق و.....
چون صد ردصد ایرانو نداره ...بهترین انتخان هنده

شما برو یه اکانت بساز حالا به رجین میگن یا هر چیزی ...کشورت رو هند بزار اونموقع موقع گرفتن گلد فک نکنم نیازی باشه ک کردید کارت بگی...
لوکیشنو به هند تغییر دادم مشکل اینه که وقتی‌ هند کردم دیگه اون قسمتی‌ که نوشته بود try gold for free نیست

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
لوکیشنو به هند تغییر دادم مشکل اینه که وقتی‌ هند کردم دیگه اون قسمتی‌ که نوشته بود try gold for free نیست
داداش همونطور که گفتم فعلا نگرفتم
این مورد هند رو هم از تجربیاتی که تویه ابن موارد کردیتی بود گفتم

این رو برات از سایت زیر پیدا کردم
http://dragon3000.lxb.ir/post/301
{{{{(((شاید بتونم بگم تنها کاری که شما باید بکنید اینه که از همه پروفایل ها خارج بشید و یا به اصطلاح sign out* بشید

بعد به بخش تنظیمات ایکس باکستون برید و لوکیشن ایکس باکس تون رو هند – india انتخاب کنید…

حالا یه پروفایل جدید با این لوکیشن بسازید و به ایکس باکس لایو برید و اکانت ایکس باکس لایوتون رو فعال کنید…

به هر گونه پیشنهاد ایکس باکس برای خرید گلد و پوینت جواب منفی بدید و ازش رد بشید…

آخرش خودش به شما یه ماه گلد مجانی میده!!!

نمیدونم این روش تا چند بار جواب میده.. ولی لااقل یه بار جواب رو میده…!!*[http://gamershelper]*[http://gamershelper]*بی)

تذکر:*فکر میکنم این آموزش به درد اونایی میخوره که از یک ماه گلد های رایگان ایکس باکس لایو (برای هر پروفایل) استفاده نکردن…

ینی اگه شما تا الان سه تا اکانت ساخته باشید و سه ماه رایگان گرفته باشید دیگه این به کراتون نمیاد..

البته اینو مطمئن نیستم!!!))))]]]]}

بازهم مشکل داشتی تویه اینترنت سرچ کنی بهتر به نتیجه میرسی

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
من دیروز 10 گیگ حجم داشتم وگذاشتم هورایزون2 نصب و اپدیت بشه که به کندی هم انجام میشد . بعد 4_5 ساعت تازه شد 24 درصد. حالا این مهم نیست عجیب این که 10 گیگ من تموم شد در حالی که اپدیت باری 3.5 گیگ هست!! دلیلش چیه؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
کسی نیس جواب بده؟
الان میتونم فورتزا رو بازب کنم ولی وقتی انلاینم اپدبتش خیلی کنده وخیلی حجم می خوره
از 24تا27 درصد 1 گیگ حجم خورد و قبلا هم حدود 10 گیگ
چی کنم؟

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
کسی نیس جواب بده؟
الان میتونم فورتزا رو بازب کنم ولی وقتی انلاینم اپدبتش خیلی کنده وخیلی حجم می خوره
چی کنم؟
گویا راه چاره‌ای نیست برای من هم همین اتفاق افتاد
بازیه kineckt sport rivals۰گیگ10 آپدیت اومده که داره انجام میده خیلیم کند جلو میره راهیم واسه پاز کردن نداره مثل اینکه تنها راه اینه که بازیو پاک کنید اینترنتو قطع کنید دوباره سیدیو بذاریدو بازیو نصب کنید که از شرش راحت شید اما اگه دوباره به ننت وصل شید این اتفاق تکرار می‌شه پیشنهاد می‌کنم کنار بیایید باهاش
من که ۲روزه ایکس باکسم داره آپدیت می‌کنه تازه شده ۸۰%

- - -ویرایش - - -

8-|

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
کسی نیس جواب بده؟
چی کنم؟
اگر که بازی رو در حالت Instant On گذاشتی دانلود کنه و حجمت تموم شد نگران نباش هر چی دانلود دم دستش هست واست آپدیت کرده ! :d
البته میگم اگر این مدلی گذاشته باشی واسه دانلود ...
چون کنسول زمانی که روی Instant on هست و خاموش میکنی غیر از دانلودی که داره انجام میشه , اگه واسه بازیهای دیگه و App ها آپدیت اومده باشه ترتیب دانلود اونارو هم میده :d

- - -ویرایش - - -

8-|
شما تا کارت اعتباری معتبر نداشته باشی ( Credit Card ) نمیتونی از اون گلد یک ماهه استفاده کنی ;)

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
در حال حاضر اگه بخوام ایکس باکس وان بخرم چه ریجن و باندلی از همه بهتره ؟ منظرم اینه که ریجن چند بخرم که هم واسه آنلاین خوب باشه و هم الکی گرون نباشه و آیا با کینکت باشه یا بدون کینکت ، آیا از این باندل ها باشه که یکی دو تا بازی همراهش هست و قیمتشم بالاتره ؟
نظر خودم بیشتر روی ریجن 2 بدون بازی و کینکت هست که فک میکنم ارزونترینش باشه.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
نظر خودم بیشتر روی ریجن 2 بدون بازی و کینکت هست که فک میکنم ارزونترینش باشه.

بهترین انتخاب هم به نظر من همینه ...

انلاین بودن هم ربطی به ریجن کنسول نداره همشون یکسان هستن ...

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
پس رفتم که بخرمش.
انشالله خبر خریدشو بهتون میدم.
میخوام باهاش آنلاین بزنم فقط.
بازی های آنلاین توپش چیه تا بخرم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟